Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 00:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 kopiowanie filmu dvd w Nero 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kopiowanie filmu dvd w Nero
witam!
sorry ze moze nie ten dział ale nie bardzo wiem gdzie to napisac.Otóz chce skopiowac płyte dvd z filmem na czysty nosnik. Oryginał zajmuje ok 3,8 GB , biore czystą płyte 4,7 GB, odpalam Nero 6.0... i chce kopiowac.. a tu wyskakuje komunikat ze dysk jest za mało pojemny. Wiec nie rozumiem....zauwazyłem ze mam mało miejsca na dysku C, a w programie Nero zaznaczona jest na sztywno opcja 'robienia obrazu na dysku c" i nie moge jej odznaczyć, wiec moze to jest problem a nie że płyta ma za małą pojemnośc?? Bo przeciez 3,8 < 4,7 prawda ???

I jeszcze jedno... jak sobie radzicie z kopiowaniem oryginalnych filmów jesli płyty zawieraja wiecej danych niz 4,7 GB np .płyty dwuwarstwowe??

pozdrawiam Feliks

poniedziałek, 29 grudnia 2003, 13:43
Nowy
Nowy

zdaniem wielu wypalaczy dvd, nero nie jest odpowiednim softem do dvd,sprobuj uzyc shrinka,on tez pozwoli nagrac wiecej jak 4.3GB
pozdrawiam

piątek, 2 stycznia 2004, 12:48
Stały bywalec
Stały bywalec

Jestem pewien że to właśnie jest przyczyna że nie masz miejsca dla obrazu płyty na dysku C, ale powinieneś mieć możliwość zmiany ścieżki.
Jeśli nie - to polecam zainstalowanie kompletu: odtwarzacz DVD i nagrywarka DVD. W ten sposób kopiujesz w locie.

Natomiast jak sobie radzimy z kopiowaniem płyt dwuwarstwowych na HDD?
Tak samo jak jednowarstwowe tyle że zajmują więcej miejsca i po obróbce chcesz wypalić płytkę dla siebie, zużyjesz więcej płyt.
Pozdrawiam

środa, 7 stycznia 2004, 14:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]