Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 00:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Workshop liczy MPEG 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Workshop liczy MPEG
Ponizszy temat rozwiazalem sam ,do zgrania plytki DVD potrzebne jest 12 ok 13 GB wolnego miejsca na projekt.Ale dlaczego Workshop teraz przelicza mi od nowa clip MPEG Step 1/6 Converting video title, czy moze jest gdzies zle zrobiony MPEG robilem go w AP6,5

wtorek, 30 grudnia 2003, 13:18
Moderator
Moderator

Na stronie Ulead udało mi się pobrać nakładkę na Workshop, gdzie dopiero po jej instalacji w programie doszła możlowść "odptaszkowania" ponownej kompresji. Doszła ona w ostatniej zakładce, gdzie tworzymy już sesję do zapisu krążka.

wtorek, 30 grudnia 2003, 18:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Darek mógłbyś precyzyjniej określić jak ta zakładka się nazywa,parę wskazówek by się przydało.Nie daj Się prosić odpisz.pozdr.Kani.

wtorek, 30 grudnia 2003, 19:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Temat ten na tym forum był poruszany już wielokrotnie. Warto poczytać starsze posty.

Zacytuję swoją wypowiedź z września:

"Materiał filmowy w formacie MPEG 2 nie jest w Workshopie ponownie przeliczany, natomiast pozostałe formaty tak, a są to AVI, DAT, MPEG 1, MOV. W ostatnim oknie "Make Disc" musi być odznaczone "Do not convert compliant file"

Dodam, że materiał MPEG2 przeliczony w innym programie musi być zgodny ze standardem DVD.

środa, 31 grudnia 2003, 00:36
Moderator
Moderator

Jest dokładnie tak jak pisze Tadeusz, lecz goły program nie posiada funkcji Do not convert compliant file, po prostu tego nie ma już to przerabiałem wielokrotnie, bo byłem zdziwiony, a opcja pojawia się w sekcji Make Disc dopiero po doinstalowaniu odpowiedniego Patcha ze strony Ulead. Mam wersję 1.3 i też przy gołej instalacji nie ma tej funkcji.

środa, 31 grudnia 2003, 03:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Czyli jeśli dobrze rozumiem, plik avi(dv) zrobiony na przykład w pinn.studio8 do mpeg2(dvd) moge bez problemu wypalić w workshop i nie będzie mi już tego przeliczał? Do tej pory paliłem w workshopie vcd liczone przez pinnacla i mimo, że zaznaczałem tą opcję(do not conversion...) i tak mi to żmudnie liczył. Nie wypalałem tego przez Pinnacla bo miałem okrojona wersje(studio8LE), która nie miała opcji "make disc".

czwartek, 8 stycznia 2004, 12:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post spock
przepraszam, pomyliłem sie. Vcd wypalałem nie w workshopie ale w dvd moviefactory2 i on mi to przeliczał ale nadal proszę o odpowiedz na pytanie z poprzedniego postu.

czwartek, 8 stycznia 2004, 13:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]