Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 20:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Zabezpiecz płytę DVD przed skopiowaniem. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zabezpiecz płytę DVD przed skopiowaniem.
A no tak: chciałem skopiować film pod tytułem Gwiezdne wojny i okazało się że bez skopiowania menu film nie ma dźwięku"czy jakoś tak nie pamiętam" ale po analizie okazało się ze wyborem ścieżek dźwiekowych zawiaduje sekwencja w kolejnym VTS-ie a nie tym z menu. No faktycznie mówię wszak kody dla odtwarzacza DVD mozemy wklepać w dowolnym chapterze no i jest! oto przykład: dodajemy do materiału trochę minut czarności. w przedostatnim czarnym czapterku wpisujemy jakąś liczbę do rejestru odtwarzacza a następnie powrót na początek filmu i w każdym czapterku czytanie czy liczba się nie zmieniła inaczej zmiana scieżki fonii. A ostatni czarny czapterek z rozmysłem śrubokrętem zarysowujemy płytę.
No i proszę pokazać która nagrywarka skopiuje nieodwracalnie zarysowaną płytę. A propo nie jestem wynalazcą - tak zabezpieczano dyskietki komputerowe za czasów Atari64. Do divx? Jak ktoś lubi w każdym czapterze inny dźwięk np.suachili to powodzenia.

czwartek, 8 stycznia 2004, 17:19
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post ciąg dalszy
Przepraszam ale poprzednim razem jakoś się nie zalogowałem.

Dokończając: To co napisałem to oczywiście na razie pomysł, ale w weekend kupię czyste płytki na zbliżającą się studniówkę i po nagraniu pożyczę kolesiowi "hakerowi" niech ją skopiuje.

czwartek, 8 stycznia 2004, 20:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sklonowac he he !!! odwiedz stronke http://www.dvd2one.com !!!! wedlug mnie najlepszy sposob do skopiowania DVD z zabezpieczeniem , przeraj najpierw material na HDD uzywajac programu DVD decrypter!!! pamietaj kopiowanie jest zabronione jedynie mozesz zrobic kopie bezpieczenstwa!!! pozd.

wtorek, 13 stycznia 2004, 22:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zabezpiecz płytę
Jesteś genialny.Klienci są głupi i zapłacą grubą kase za porysowany oryginał.Znam takiego magika co kręci wesela.Nagrał zdaje się 10 sztuk z uroczystości i wszystkie mu oddali.Może też wziął porade od Ciebie.Jeszcze jedno.Wydaje mi się,że jeśli ktoś zamawia filmowanie swojej uroczystości to ma prawo do materiału za który zapłacił.Może go kopiować i dawać komu chce>widzę że cwaniactwo się rozwija.

czwartek, 5 lutego 2004, 18:00
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

No już mam za soba studniówki. Chciałbym dodać,że pierwszym pytaniem uczniów jednej z klas było czy mogą kupić jedną DVD za 50zł i skopiować sobie bo kolega ma nagrywarkę a płyty są tanie- w ten sposób za studniówkę zarobiłbym 50zł minus koszty pracy. Więc kolega "gość" chyba czegoś nie zrozumiał, albo jest uczniem ze wspomnianej klasy.

czwartek, 5 lutego 2004, 20:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Witam
Daj znaćczy da się twoją metodę zaadoptować. Bo mnie też interesuje taka metoda, aby zabezpieczyć płyty. Chodzi na przyszłość o Komunie.

czwartek, 5 lutego 2004, 21:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zapiszcie się do jakiejś organizacji co ściga piaratów !
Macie wytwórnie która sprzedaje płyty ? Czy oferujecie klientom usługę videofilmowania ?!
Opanujcie się trochę jak wiesz że imprezka jest popularna i nie zamawiają wiekszej ilości płytek sprzedaj drożej samo filmowanie + montaż !
Kolega miał ostatnio wesele zadzwonił do mnie bo zamawiał magika z kamerą .. ale powiedzial że koleś coś cwaniakuje i poprosił żebym się tym zajął .... gość nie nakręcil ani minuty materiału na tym weselu bo wpadł na genialny wg niego pomysł że zabezpieczy płytki ! Od tego zaczął rozmowę a potem nie chcialo mi sie z nim gadac ! Przyjechał inny za filmowanie + montaż wziął więcej zrobił swoje dostarczył materiały skasowal kaskę i zniknał zostawiając po sobie dobre wrażenie i wizytówki !
Jeśli nie widzicie w tej historii sensu i sposobu na postępowanie to przykro mi !
A zdradzę wam sekret żadna z tych płyt nie była nigdy kopiowana !

piątek, 6 lutego 2004, 04:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Fakt, klient z założenia ma zamiar obdarować (w przypadku wesel i innych uroczystości) najbliższą rodzinę, więc jeśli słyszy, że za każdą kasetę będzie musiał zapłacić 40-60 zł, a za DVD 100 to od razu kombinuje, że sam se kopie porobi. W przypadku masówek (studniówki) koncepcja jest taka, że kupi jeden a reszta się zrzuci :)
Więc również uważam, że nie ma co kombinować... i tak znajdzie się sposób, żeby kopię sobie wykonać, już nie tacy kombinowali :) A ile pirackiego choćby softu jest na rynku, dobrze zabezpieczonego, za dużą kasę. A kto najbardziej cierpi na zabezpieczaniu płyt audio CD? Uczciwy klient, bo inni sobie poradzą z utworzeniem kopii, która bezproblemowo odtwarzać się będzie wszędzie.
Jeszcze się taki nie urodził, który by dobrze płytę zabezpieczył :)

piątek, 6 lutego 2004, 07:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]