Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 19:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Problem z Nero 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Problem z Nero
witam i o pomoc prosze a mianowicie zrobilem plytke w Ulead DVD MovieFactory wszystko ok , autoring tez ok zrobilo do formatu DVD i nagralem w Nero i tu sie zaczelo przy samym koncu wyskoczyl komunikat
" NIE MOZNA ZAMKNAC SESJI W TRYBIE DAO " i teraz nagrywarka nawet nie widzi tej plyty czy ktos wie moze o co chodzi ?????

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 00:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może wyraź się trochę jasniej bo niekapuje gdzie wkońcu zrobiłeś autoring? w UMF czy Nero. Cały autoring łącznie z menu i wypaleniem płyty oraz kodowaniem do wybranego formatu (DVD, SVCD, VCD) robisz w UMF i żaden Nero nie jest ci potrzebny. Oczywiście możesz do UMF wrzucić już film przekonwertowany.

pozdrawiam
kosmaluk

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 08:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
autoring zrobilem w Uleadzie ale podczas nagrywania wywalilo mi plytke i nie chcialem ryzykowac drugiej i przegralem w nero jedna plytka wyszla ok a druga tak jak napisalem wyzej.W sumie robilem to pierwsz raz i nie wiem co jest przyczyna a na doswiadzczenia na plytach mnie nie stac :)

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 12:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przecież do testów możesz uzywać płyt wielokrotnego zapisu i możesz testować różne ustawienia i wypalać ile ci się razy podoba. I to za jedyne 3,5zł.
Ja tak robie bardzo często jak testuje nowe programy, kodeki i inne tam.
Autoring płyty robisz od a do z w Ulead Movie Factory. Polecam też Ulead DVD Workshop. Podobny soft ale trochę więcej możesz poustawiać. (większa swoboda)

pozdrawiam
kosmaluk

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 14:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
nie chodzi mi o cd-r tylko dvd , zrobilem to na plytce dvd pierw na dvd+rw i zrobilo ok a jak przegralem na dvd+r to sie stalo co napisalem .
Teraz nagrywarka wogole nie widzi tej plyty a doszlo do 100 % przy finalizacji cos wywalilo , jak wloze plytke do napedu to wogole jej nie widzi .

wtorek, 27 stycznia 2004, 00:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]