Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 15:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 broblem z NeroVision2se DVD-Video 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post broblem z NeroVision2se DVD-Video
witam-dziwne rzeczy się dzieją-w nerovision 2se- zrobiłem projekt DVD-Video o pojemności około 4gb(z materiału dv bez kompresji), a przed nagraniem pokazuje żę materiał nie mieści sie na płytkę DVD-R (why?)-- albo 2 problem podobnie mam przygotowane około 4gb projektu a wypala tylko 50% płyty pisze że nagrało ok i w efekcie działa tylko 1 film w nemu a reszta pokazuje błąd- czy to może być wina plug-ina dvd?

kolejne zapytanie w programie NeoDVD przy zgraniu materiału w jakości BEST (czyli najlepszej jaka jest do wyboru) i nagraniu przy zachowaniu tej jakości Best - ostateczny efekt jest troszke za słaby-why?

Czy możecie mi generalnie polecić jakiś konkretny program, który nagra choćby 60min filmu bez problemu i w super jakości? z prostym menu.

wtorek, 27 stycznia 2004, 13:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mogę ci polecić Ulead DVD Movie Factory lub Ulead DVD Workshop. Proste, intuicyjne i o sporych możliwościach progsy. Nigdy nie miałem problemów z wpalaniem w nich płytek i zrobieniem menu w najlepszej jakości.

pozdrawiam
kosmaluk

wtorek, 27 stycznia 2004, 14:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MUSZĘ SPRÓBOWAĆ TYCH PROGRAMÓW ponieważ ich nazwy często się powtarzają i chyba są najciekawsze-dziękuję i pozdrawiam

wtorek, 27 stycznia 2004, 15:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja polecam pinnacle studio8 bo dzięki niemu zrobisz lepsze menu niz w workshop'ie. Pinnacle ma zakładkę "adjust color" i "vary playback..." a to dopiero jest moc. Poza tym pinnacle szybciej opanujesz.

wtorek, 27 stycznia 2004, 16:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]