Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Tania oznacza zła ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Tania oznacza zła ?
Czy zakup taniej nagrywarki oznacza zakup kiepskiego sprzętu? Oczywiście nie chodzi mi o te wszystkie bajerki: prędkość szybkość odczytu. Chodzi mi o porządny sprzęt który nie schrzani się po kilku razach, sprzęt który bez problemów (nawet powoli) wypali dużo dobrych płytek. Kiedyś kupiłem sobie CD-RW LG 8x. Oj kiedy to było ? Była to taniutka nagrywarka jak na tamten czas. Kosztowała ok 600 zł. Do tej pory jej używam i w tym czasie spaliłem może góra 3,4 płytki. CZy Lite-on'y chyba najtańsze obecnie wypalarki też mi posłużą tak długo ? Czy lepiej dołożyć kase i kupic bardziej markowy sprzęt.

czwartek, 19 lutego 2004, 20:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To, że sprzęt tanieje to znak czasu. Sam piszesz, że kupiłeś nagrywarkę CRRW za 600 zł. Zobacz ile teraz kosztują. Jeszcze parę miesięcy temu LG DVD -R/RW była za ok. 900 zł.

Pozdro

piątek, 20 lutego 2004, 09:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Twoja nagrywarka to chyba 8080B. Nie jest to dobra nagrywarka a już bardzo długo Ci służy. Solidność nagrywarek DVD też zweryfikuje dopiero czas. Na pewno w tej chwili te tanie nie ustępują tym drogim a nawet jak to w przypadku Liteona w wielu kwestiach są lepsze.Np.zmiana booktype na nagranych płytach.Czy trzy razy droższy Plextor potrafi tego dokonać?

niedziela, 22 lutego 2004, 02:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Twoja nagrywarka to chyba 8080B. Nie jest to dobra nagrywarka a już bardzo długo Ci służy. Solidność nagrywarek DVD też zweryfikuje dopiero czas. Na pewno w tej chwili te tanie nie ustępują tym drogim a nawet jak to w przypadku Liteona w wielu kwestiach są lepsze.Np.zmiana booktype na nagranych płytach.Czy trzy razy droższy Plextor potrafi tego dokonać?

Model nagrywarki trafiłeś w dziesiątke !

niedziela, 22 lutego 2004, 12:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]