Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 03:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Nakładanie daty w DV 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nakładanie daty w DV
Czy zna ktoś jakiś darmowy programik do wyciągania daty z pliku avi(dv) i wklejania go w taki sam plik? Ewentualnie jesli ktos miałby pełną (nie trial) wersję DV Time Stamp i mógłby mi podesłać na e-mail byłbym ogromnie wdzięczny.

środa, 24 marca 2004, 16:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
to ja też poproszę pełną wersję DV Time Stamp

czwartek, 25 marca 2004, 13:41
Stały bywalec
Stały bywalec

Mam pełną wersję, ale jej wam nie podeślę. Sam szukałem w necie, na emule i kazie przez tydzień i nic. A że nie ma innej alternatywy napisałem maila do autora i odpisał mi zebym mu wysłał 8 lub 10 dolców na adres (poniżej), a w liście podał swojego maila.
Owinąłem 10$ w dwie kartki, wsadziłem do koperty i wysłałem.
Jason You
P.O.Box 1361
Madison, AL 35758
U.S.A.
po 2 tygodniach dostałem najnowszą wersję na maila i cały czas dostaje akutualizacje. Za 8$ nie dostajesz uaktualnień.
W końcu to tylko 40zł.
:wink:

czwartek, 1 kwietnia 2004, 17:17
Nowy
Nowy

Fajna postawa- mam ale wam nie dam.Ten adres znam od dawna. Po co tu kolego wogóle odpisywałeś? Czy wniosłes cos ciekawego w temat? Uważasz się za szlachetnego człowieka bo zapłaciłeś za soft? Sądząc po tym, że jak pisałeś przetrząsnąłeś net, kazee i emule moge z całą pewnością stwierdzić, że kradniesz z sieci soft tak jak każdy inny. Tak, jesteś takim samym złodziejem softów jak każdy inny ale sytuacja cie zmusiła zebyś zapłacił. Dla mnie jesteś po prostu zwykłym psem ogrodnika i dupkiem. Gdyby wszyscy byli tacy jak ty nie byłoby ani Kazyy ani Emule ani tym podobnych a ty płaciłbyś za każdy soft, który uzywasz. Nie pozdrawiam wieśniaku!

piątek, 2 kwietnia 2004, 10:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 4 kwietnia 2004, 14:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Jesli mam byc szczery to twoja wypowiedz mr.spock (argumenty) skłoniły mnie od zrelowania DVTimeStampa w sieci edonkey, tak wiec wkrótce powinien byc dostępny.
Jednak jedna rzecz mnie zmartwiła. Używanie epitetów: "wieśniaku", "psie ogrodnika", "dupku" - niezbyt dobrze o Tobie świadczy.
A co starałem się wnieść swoją poprzedną wypowiedzą? Po pierwsze chciałem pokazac sposób na legalne nabycie programu (trudne do realizacji w Polsce), a po drugie moja wypowiedź (tak mi się prznajmniej wydaje) miała charakter lekko żartobliwy.

Pozdrawiam.
Linka ed2k wrzuce na forum osloskop.net

czwartek, 15 kwietnia 2004, 09:50
Nowy
Nowy

Ok, może użyłem za mocnych słów za co przepraszam, byłem wtedy mocno wzburzony. Jesli jeszcze rzeczywiście wrzucisz to na emule to przepraszam tym mocniej. Swoja drogą nie rozumiem dlaczego taki prosty patent nie został zaimplementowany w produkcjach typu UleadDvdWorkshop3 czy PinnacleStudio9. Facet wyczaił dziurę w rynku i szarpie kasę za 100kilobajtowy programik, co dla mnie jest nie do przyjęcia. Co by było gdyby kazdy chciał zarobić na byle programiku? Gdzie byłby VirtualDub, cały GordianKnot i wiele, wiele innych?

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DV Time Stamp
Witam
Czy link do programu będzie dostępny pod adresem http://forum.osloskop.net/

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Swoja drogą nie rozumiem dlaczego taki prosty patent nie został zaimplementowany w produkcjach typu UleadDvdWorkshop3 czy PinnacleStudio9.
Pewnie pojawi się w kolejnych wersjach - wiesz będą one musiały mieć coś nowego :)

mr.spock napisał(a):
Facet wyczaił dziurę w rynku i szarpie kasę za 100kilobajtowy programik, co dla mnie jest nie do przyjęcia.
Każdy ma prawo do napisania sobie programu - Ty też. Każdy ma prawo do ustalenia czy chce go za darmo udostępnić czy chce za niego kasę - Ty pewnie też byś chciał.

A tak na margineasie jest bardzo prosty sposób na wstawienie daty na filmie. Jaki? Możesz stworzyć tytuł (w Title Deko, w Pinnaclu masz Edytor Tytułów) z datą, a nawet z godziną i nałożyć go na obraz. W przypadku godziny musiałbyś go zmieniać co minutę, ale szczerze nie wydaje mi się by wyświetlanie daty i godziny przez dłużej niż jedna, dwie minuty miało jakiś większy sens. A datę i godzinę znajdziesz we właściwościach filmu - w przypadku Pinnacle możesz zmienić sobie sposób wyświetlania scen i będzie widział kiedy i o której były kręcone.

Rozwiązanie za darmo, choć co z tego skoro pewnie Pinnacla, czy co tam używasz, też masz za darmo :twisted:

piątek, 16 kwietnia 2004, 12:14
Nowy
Nowy

Matrix wiem, że jest taka mozliwośc i narazie skwapliwie z niej korzystam(bo nie mam innego wyjścia). Jak juz się dojdzie do wprawy to nawet szybko to idzie ale jakoś męczy mnie sprawdzanie każdej sceny (czy zmieniła sie data) i wpisywanie tam tekstu. Łatwo przy tym o pomyłkę i szkoda czasu.

piątek, 16 kwietnia 2004, 14:30
Stały bywalec
Stały bywalec

Plik pobrany ode mnie juz ok 20 razy, tak więc powinien byc w miare dostępny.

ed2k://|file|DVTimeStamp366[by.pajew].rar|81938|3617957C3C0EC85F885716161A4CA03B|/

Link ed2k do DVTimeStamb w wersji 3.66 - stabilnej, pełnej

Pozdrawiam.

czwartek, 29 kwietnia 2004, 17:00
Stały bywalec
Stały bywalec

Program DVTimeStamp jest wręcz niezbędny dla osób posiadających kamery bez opcji integrowania bieżącej daty i godziny z materiałem. Może być również przydatny dla osób posiadających takie kamery, ponieważ daje większe możliwości manipulowania wyświetlaną datą i godziną (pozycja, jasność itd.).

W związku z licznymi mailami z prośbą o podesłanie programu, a nawet propozycjami zapłacenia mi za to, postanowiłem umieścić go do pobrania na mojej stronce. Umieszczenie go w sieci ed2k nie przyniosło rezultatów - bardzo małe zainteresowanie - mała grupa zainteresowanych osób, plik po prostu miał mało źródeł i ściągnięcie go było prawie niemożliwe.
W związku z tym, że bardzo lubię to forum, jego użytkownikom udostępniam ten plik.
Na stronie zmieniłem jego nazwę na data.rar żeby nie indeksowały go wyszukiwarki pod oryginalną nazwą.

Dostęp http://www.pajew.of.pl , podstrona Pliki.

poniedziałek, 10 maja 2004, 09:33
Moderator
Moderator

Czemu mam problemy z mfc42u.dll ??? Próbowałem już rózne wersje i cały czas wywala błedy :-(

poniedziałek, 10 maja 2004, 20:52
Moderator
Moderator

Dokładnie ! - zdaje się, że nie przeniosłeś plików ukrytych bo brak mu właśnie tego DLL-a, czy tylko tego - nie wiem.

wtorek, 11 maja 2004, 10:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dziwna sprawa z mfc42u.dll - na 98 SE uzyskałem komunikat, że "odnalezienie wymaganego pliku .DLL mfc42u.dll było niemożliwe". Otwierając dv time stamp w W2K program sie normalnie uruchamia i działa.

wtorek, 11 maja 2004, 10:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona