Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 03:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 DVD it PE BARDZO PROSZĘ O POMOC ??????????? 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post DVD it PE BARDZO PROSZĘ O POMOC ???????????
MAM PROBLEM Z ZAIMPORTOWANIEM MATERIAŁU DO PROGRAMU DVDit PE. Próbowalem importować AWI, Mpg 2 z programu Adobe pre. 6.5. Za każdym razem ukazuje sie napis" DVDit could not find a suitable decoder C/dokuments/ nazwa zapisanego pliku" "Please ensure that you have a vailid decoder installed" CZY KTOS MOŻE MI POMÓC BO SOBIE NIE PORADZE. ZA WSZELKIE WSKAZÓWKI Z GÓRY DZIĘKUJE.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 00:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Trochę dziwne wydaje się że program nie może znaleźć odpowiedniego dekodera, skoro (tak wywnioskowałem) w systemie powinien być jeżeli masz tam Adobe Premiera, to by oznaczało, że również w tym samym systemie montujesz. DVDit powinien przyjmować mpeg2 i avi, Ale najlepiej i najwygodniej abyś wprowadzał tam gotowe mpeg ibp przygotowane wcześniej w AP oczywiście koniecznie w postaci całościowej jako "single large clip" a nie gdy masz w sequence no i też konwertowanie masz z głowy i szybciej otrzymujesz gotowe płytki. przekonwertuj w AP do wspomnianych ibp i spróbuj ponownie z nimi.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 08:01
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Tak własnie robie. Exportuje z adoba z main concept gotowy format Dvd. Caly czas pokazuje sie taki sam napis. wiem że to troche dziwne ale cos jest nie tak. Czy móglbyś mi powiedzieć co oznacza ten skrót "ibp". Jeszcze dziwniejsza rzecz dzieje sie gdy chce wypalić płyte w pinacle Expreszyn program ten zacina sie przy 2 / 3 % procentach przeliczania Awi. Chociaż jeszcze tydzień temu bylo wszystko w pożądku.???? Proszę o pomoc. Matteo.

<CIERPLIWOŚĆ KIEDYŚ SIĘ KOŃCZY>

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:55
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To już paranoja. Zainstalowałem Pinacle Impresion. Po exporcie z Adoba 6.5 automatycznie otwiera sie program. Niestety przy próbie wypalenia plyty ukazuje się napis "THE DVD +RW NEADS TU BE FORMATED. WOULD YOU LIKE TO FORMAT IT NOW" naciskam tak i zaczyna sie formatowanie. Po 2 godzinach wynik żaden. Dodam jeszcze że posiadam 2 formatową nagrywarkę TEAC. płyty minusowe. CUDA NIEWIDY.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 17:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]