Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 13:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pana Bogusława Spalę proszę o odpowiedx 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pana Bogusława Spalę proszę o odpowiedx
Panie Bogusławie,
Wysłałem do Pana 2 maile z zapytaniem o zagadnienia związane z kupionym u Pana DV Raptor RT2 Max, niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Nie chciałbym wyciągać z tego faktu wniosku, że olewa Pan swoich klientów, pewnie jest to spowodowane brakiem czasu.W tej sytuacji zdecydowałem się zapytać Pana na forum o produkt, który reklamuje Pan w swojej ofercie - Procoder Express (za 350 zł). Czy oprócz nazwy mógłby Pan podać więcej szczegółów na jego temat, interesuje mnie szybkość i jakość kodowania, mam nadzieję, że zrozumie Pan iż nie chciałbym kupować "kota w worku". Idealnym rozwiązaniem byłaby wersja demo do przetestowania, lecz nie wiem, czy taka praktyka wchodzi w grę.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 21:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja od siebie dodam jeszcze jedno pytanie; czy ProCoder Ekspres za 350zł to wtyczka do programów typu AP, UMS lub Edius, czy też jest to program w wersji StandAlone?

czwartek, 15 kwietnia 2004, 21:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pan Bogusław jest wyraźnie zarobiony......... :wink:

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 23:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam,
Faktycznie, długo już nie zaglądałem na forum. Totalny brak czasu !
Praca we własnej firmie plus współpraca z kilkoma innymi firmami plus zajęcia dydaktyczne (różnego rodzaju kursy i szkolenia), wyjazdy, etc.
Ale to chyba normalka w tych zagonionych czasach. Co do e-maili to staram się jadnak na wszystkie odpisywać w tzw. "wolnych chwilach".
Niestety przeczytanie i udzielenie odpowiedzi na ponad 150 listów dziennie jest niemożliwe.
Z tego co sprawdziłem "Art-Video" otrzymał już odpowiedź na nurtujące go pytania. Wszystkich piszących do mnie w sprawach konfiguracji sprzętu, kart canopusa, itp., proszę o wysyłanie emaili pod adres:
serwis@bsmultimedia.com.pl Ja i moi współpracownicy będziemy starali się w miarą możliwości szybko reagować na nadesłaną korespondencję.
Pozdrawiam.

wtorek, 20 kwietnia 2004, 08:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]