Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 11:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 DVD Workshop 1,3 - pytanie do użytkowników 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post DVD Workshop 1,3 - pytanie do użytkowników
Witam
Jestem posiadaczem tego programu od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie rozgryzłem jednej funkcji programu. Pytanie : czy jest możliwość i jak to wykonać żeby do poszczególnych chappter'ów w menu przyporządkować określone numery klawiszy w klawiaturze numerycznej pilota odtwarzacza DVD? z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam forumowiczów

środa, 19 maja 2004, 11:54
Moderator
Moderator

Kapitalne pytanie! - pracowałem kiedyś na wersji 1.3 i też szukałem tej funkcji, obecnie pracuję na wersji 2 wydaniu poprawionym i tu również specjalnie teraz sprawdzam - i też nie ma :( Po cóż więc w sekcji Finish klawiatura numeryczna na wirtualnym pilocie?

środa, 19 maja 2004, 16:16
Bywalec
Bywalec

Po cóż więc w sekcji Finish klawiatura numeryczna na wirtualnym pilocie?[/quote]
niestety tylko do vcd i svcd :(

środa, 19 maja 2004, 16:48
Bywalec
Bywalec

No to mnie panowie nie pocieszyliście. Fatalna sprawa. Może jednak jest jakiś sposób na uaktywnienie tej opcji ? Nie bardzo mogę zrozumieć , program który ma w swej nazwie skrót DVD nie ma tej funkcji dla DVD a oferuje ją dla standardu VCD i SVCD? Albo my źle szukamy :) , albo ktoś pisząc ten program dał ciała :) Czekaam na dalsze uwagi i opinie użytkowników Workshopa. Pozdrawiam

czwartek, 20 maja 2004, 01:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
TAkiej funkci nie trzeba uaktywniać w sposób specjalny. W moim odtwarzaczu stacjonarnym to działa po zrobieniu płyty w wersji 1.3 to i myślę że powinno działać w 2

piątek, 21 maja 2004, 08:10
Moderator
Moderator

Nie zrozumiałeś o co chodzi chyba. Przy chapterach chcemy nadać cyferki by za pomocą pilota w odtwarzaczu wybierać je wciskamąc cyfrę i tego własnie nie można zrobić.

piątek, 21 maja 2004, 10:44
Bywalec
Bywalec

My wiemy , że po wypaleniu krążka DVD na niektórych odtwarzaczach stacjonarnych można uaktywniać niektóre chappter'y przyciskami klawiatury numerycznej pilota, tylko przy tworzeniu takiej płyty nie mamy wpływu na to, który przycisk jest przyporządkowany do określonego chappter'a. A chcemy mieć na to wpływ :) bo diabli mnie biora , gdy wciskam np. przycisk nr 5 a włącza mi się np. chappter nr 3 :evil:

piątek, 21 maja 2004, 13:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]