Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 11:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Workshop i animowane tła 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Workshop i animowane tła
Pracuję na DVD Workshop SE 1.21, chciałbym zastosować animowane tła i napotykam na następujące trudności :
- długość tła ograniczona do 5 sekund ( pisze o 20 sekundach ale to mniejszy problem )
- włączony podkład muzyczny nie jest odtwarzany do końca utworu lecz w kółko jako 5-sekundowy fragment razem z animowanym tłem , co jest nie do przyjęcia( nie wiem jak to zmienić ).
Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami jak rozwiązać ten problem, i spytam szerzej jak zwiększyć możliwości tej wersji programu?
Niestety na stronach Ulead znalazłem tylko jeden patch do tej wersji, w dodatku nie wprowadzający istotnych zmian.
Pozdrawiam

niedziela, 23 maja 2004, 20:33
Bywalec
Bywalec

też miałem ten problem. To kwestia ograniczenia długości trwania Motion Menu i Background menu. Dźwięk faktycznie nie jest odtwarzany w całości tylko tyle czasu ile trwa wykonane ruchome menu i z tym do dzisiaj nie moge sobie poradzić - chyba taki urok programu. Długość działania motion menu można zwiększyć robiąc upgrade do wersji Full 1,3. W tej chwili chyba niestety nie ma jej na stronie Uleada, ale wiem , że w Polsce jest już firma , która jest oficjalnym przedstawicielem Uleada (nazwy nie pamiętam) i na pewno udostępnią Ci upgrade do wersji Full 1,3. Trzeba jednak chyba za to coś dopłacić. jak to z upgrade'm :)

piątek, 28 maja 2004, 11:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam ja tez mialem ten problem z dzwiekiem nie dalem sobie z nim rady ale rozwiazalem ten problem w bardzo prosty sposob zmienilem program do nadrywania dvd na ulead movie faktory 2 tam nie ma problemu z muzyka i odtwarza cala muzyke podczas ogladania menu.

piątek, 2 lipca 2004, 10:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]