Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Workshop 2 pamocy !!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Workshop 2 pamocy !!!
Witam mam problem tego typum ustawiam sobie filmiki w Workshop 2 ze zmiennym bitrate próbowałem 7000 bitrate i 8200 bitrate( dodam ze filmiki sa przygotowane w AP 7 i AFX nie skompresowane ) po wypaleniu na DVD filmiki w niektorych momentach plywaja ( wyglada to tak jakby ktos szarpal kamera ) bardzo was prosze o jakas rade co z tym zrobic.

piątek, 2 lipca 2004, 09:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzieki wszystkich za pomoc juz znalazlem rozwiazanie swojego problemu.

sobota, 3 lipca 2004, 15:00
Stały bywalec
Stały bywalec

a jak w workshop'ie zrobic ruchome menu od dowolnego miejsca, tz. nie od poczatku danego klipu tylko np. z srodka. Chodzi o to aby w motion menu nie było widocznych poczatkowych napisów.

sobota, 3 lipca 2004, 16:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W Workshopie nie ma takiej mozliwosci ( przynajmniej ja o takiej nie slyszalem ) jesli chcesz uzyskac podobny efekt to zrob sobie projekt w AFX i wstaw gi do workshopa.

sobota, 3 lipca 2004, 17:06
Stały bywalec
Stały bywalec

a czy w workshopie sa polskie fonty? Probowalem pisac teksty z polskimi znakami i nie moglem. Jest jakis sposob na FontPL?

Ostatnio edytowano wtorek, 6 lipca 2004, 22:44 przez sebi, łącznie edytowano 1 raz

wtorek, 6 lipca 2004, 22:41
Stały bywalec
Stały bywalec

a czy w workshopie sa polskie fonty? Probowalem pisac teksty z polskimi znakami i nie moglem. Jest jakis sposob na FontPL?

Ostatnio edytowano wtorek, 6 lipca 2004, 22:47 przez sebi, łącznie edytowano 1 raz

wtorek, 6 lipca 2004, 22:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
nie ma polskich liter napisz tekst w notatniku wytnij i wklej do Workshopa

wtorek, 6 lipca 2004, 22:45
Stały bywalec
Stały bywalec

wtorek, 6 lipca 2004, 22:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
sorki pomylilem sie z AP albo sprobuj programi Workshop subtitle ale nie wiem jak dziala igdy go nie sprawdzalem

wtorek, 6 lipca 2004, 23:29
Stały bywalec
Stały bywalec

ase2000, miales racje z workshopem :-). Mozna wkleic tekst z notatnika i sa wtedy polskie znaki. Jesli nawet nie ma polskich znakow w danym foncie, sa one zamieniane automatycznie na inny font ( taki w ktorym polskie znaki sa ). Dzieki za podpowiedz.

wtorek, 6 lipca 2004, 23:36
Stały bywalec
Stały bywalec

jaka jest najnowsza wersja AFX ? i jak wstawic z niego project to Workshopa?

wtorek, 6 lipca 2004, 23:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Najnowsza wersja After Effects to 6.5 tu masz strone wystarczy sie na niej zarejestrowac i masz dostep do wersji trial
http://www.adobe.com/products/main.html
A problem wstawienia do workshop-a to bardziej zlorzona kwestia ( czy pracowales na programach firmy adobe np. Photoshop, AFX, AP ) jesli nie to trudno bedzie ci to wytlumaczyc na forum bo trzeba by bylo napisac z kilka ston tekstu zebys cokolwiek zrozumial ( programy firmy adobe cechuja sie tym, ze w porownaniu do konkurencji sa malo intuicyjne korzystamy z nich bo sadzimy, ze sa najlepsze ) pozniej wstawie jakies menu zrobione w AFX i wstawione do Workshop-a sprawdz nasza stronke po 19 powinno cos juz byc
http://www.ase2000.com
tylko sie nie przeraz stronki bo dopiero zaczelismy ja budowac z braku czasu troche to potrwa
Odnosnie polskich znakow w Workshop-ie to dobrze napisalem tylko wycinasz i wklejasz nie myszka a skrotem klawiszowym Ctrl+V i bedyie OK

środa, 7 lipca 2004, 09:38
Stały bywalec
Stały bywalec

photaoshopa liznąłem trosze, AP 6.0 znam bardzo dobrze ( tak mi sie wydaje przynajmniej ) pracuje na nim od 3 lat. Natomiast After Effects nie znam :-(. Chce go dopiero poznac. Dzieki za odpowiedz i na stronke bede zagladał.

środa, 7 lipca 2004, 09:59
Nowy
Nowy

ase2000, miales racje z workshopem :-). Mozna wkleic tekst z notatnika i sa wtedy polskie znaki. Jesli nawet nie ma polskich znakow w danym foncie, sa one zamieniane automatycznie na inny font ( taki w ktorym polskie znaki sa ). Dzieki za podpowiedz.

Da się je wkleić z notatnika, program pokazuje polskie znaki jednak po zakończeniu edycji tekstu lirerki z ogonkami znikają i pozostają puste pola. Wiecie może dlaczego tak się dzieje :?:

środa, 25 sierpnia 2004, 11:47
Stały bywalec
Stały bywalec

nie wiem dlaczego tak jest u Ciebie, u mnie jak widac polskie znaki przy edycji, to widac tez je za wypalonej płycie

środa, 25 sierpnia 2004, 15:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]