Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Odtwarzacz DVD Thompson Pomocy!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Odtwarzacz DVD Thompson Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!
Skończyła mi sie juz gwarancja na kino domowe Thompsona a tu awaria. Mam pytanie co to może być że nie moge wyciągnąć płyty z odtwarzacza???? Może to jest jakaś drobna usterka którą mogę usunąć sam, może to usterka mchaniczna, może sie coś zablokowało.jesli ktos sie juz tym spotkał albo wie coś na ten temat to prosze o pomoc. Dzięki.Pozdrawiam.

czwartek, 30 września 2004, 12:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
poniewaz nie ma szczegolowszych danych zapodam podstawowe.
1. Thomson -brrrrrr
2. Mozliwe, ze sie poprostu zawiesil. Wylacz go z pradu i po jakims czasie wlacz. Wtedu sprobuj
3. Jesli nie dziala to moze oznaczac awarie silnika kieszeni albo zabrudzony styk przycisku.
Jesli bylo zamykane przez przyciskanie kieszeni zamiast przycisku to optuje za awaria silnika.
Zobacz w instrukcji czy nie ma cos na ten temat. Moze jest jakas dziurka (jak w CDRomach) gdzie po wlozeniu drucika sie otworzy. Nie znam szczegolow wiec tak tylko rzucam.

czwartek, 30 września 2004, 14:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post dzieki za odp
Jaki bedzie koszt naprawy silniczka?? Fakt kilka razy zamykałem przciskając kieszeń,a le zwykle przyciskiem. Dlaczego brrrr. tomson jest do dupy twoim zdaniem???? Dzięki za opdowiedź.

a jakie dane bys [potrzebował żeby ustalić coś wiecej.Pytaj a postaram ci sie odpowiedzieć.

czwartek, 30 września 2004, 16:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]