Teraz jest sobota, 19 października 2019, 01:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Kamera miniDV Panasonic NV-GS17, a przechwytywanie obrazu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kamera miniDV Panasonic NV-GS17, a przechwytywanie obrazu
Kupiłem niedawno kamerkę Panasonic NV-GS17 i mam "mały" problem. Mianowicie gdy poprzez Movie Markera przechwytuję obraz na komputer to ów obraz odtwarza się poźniej z potrójnym przyśpieszeniem (jakby na przewijaniu). Czy to się gdzieś ustawia? Dodam jeszcze, że używam karty Fire Wire. Czy jest jakiś inny sposób przechwytywania obrazu. Posiadam program Video Studio 7 - czy poprzez niego mogę przechwycić obraz na komputer? Jeśli tak to w jaki sposób? Proszę o rady i odpowiedzi, bo w tej materii jestem bardziej zielony niż trawa. Pozdrawiam

środa, 25 stycznia 2006, 12:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sterowniki do kamery panasonic NV-GS17E POMOCY!!!!!
a ma Pan moze sterowniki do tej kamery bo mam ta kamere ale nawet nie moge jej uruchomic a uzywam kabla pod usb prosze o pomoc zaplace za wysylke sterownikow pozdro maniak1125 mail: maniak1125@op.pl

środa, 25 stycznia 2006, 13:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W zestawie nie było sterowników. Karta Fire Wire i Windows XP wystarcza (Movie Marker to program będący częścią systemu Xp). Faktycznie jeśli używa się portu USB to sterowniki są niezbędne - niestety takich nie posiadam. Z tego co mi wiadomo to warto zaopatrzyć się w Fire Wire (koszt ok 55 zł - z kablem i z programikiem), ponieważ kopiowanie obrazu przez USB osłabia jakość filmu.

Wracając do mojego tematu to probowałem skopiować film poprzez Video Studio 7 i rownież odtwarza go w przyśpieszonym tempie. Czy to konfiguruje się w kamerze czy w komputerze i w jaki sposob?
Dzięki

środa, 25 stycznia 2006, 13:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]