Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 22:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Wejście na forum wideo 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Wejście na forum wideo
Zmieniło się coś z wejściem na forum ? Bez zalogowanie nie mogę przeglądać tematów. Tak już teraz jest czy ten problem tylko u mnie występuje ?

piątek, 13 sierpnia 2010, 12:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Wejście na forum wideo
ja mam tak samo, czyli pewnie zmiana globalna

pg

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 13 sierpnia 2010, 12:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Chyba się ktoś pomylił w nadawaniu uprawnień.
Lecz jeśli tak nie jest, to doskonały pretekst żeby wziąć sprawy we własne ręce. Drodzy bywalcy, aktywni userzy, moderatorzy i zalogowani zakładam kącik bukmacherski. Obstawiamy wynik konieczności każdorazowego logowania się na forum:
1 forum na tym zyska
2 forum padnie dość szybko
3 czeka je dłuższa agonia

ja stawiam na punkt 2 całą świnkę-skarbonkę

piątek, 13 sierpnia 2010, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

4. właczcie sobie autologowanie. amen.

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

piątek, 13 sierpnia 2010, 13:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może starym forumowiczem nie jestem ale obecne rozwiązanie mi się nie podoba. Ostatnio na różnych forach zauważyłem właśnie taką tendencję i je omijam. Autologowanie nic nie da bo zapamiętywanie haseł mam wyłączone w przeglądarce i nie zamierzam tego zmieniać. Ciekawi mnie jaki był powód zmian ?

piątek, 13 sierpnia 2010, 13:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Croolik, powiedz jeszcze jak się logować wchodząc przez google:)
Dzięki temu pomysłowi wieloletnia bezinteresowna działalność setek, o ile nie tysięcy ludzi, pójdzie pod klucz. Ciekawe, może trzeba zamknąć wolny dostęp do Wikipedii, czy dużych grup dyskusyjnych? Może łatwiej byłoby wtedy zrozumieć do czego to prowadzi.
Ciekawi mnie czy takie działanie jest zgodne z prawem. Na pewno jest niezgodne z obyczajem. Jeśli potraktować piszących na forum jako autorów, którzy godzą się pisać za darmo, ale na ściśle określonych w danej chwili warunkach udostępniania treści (wolny dostęp), to w przypadku zmiany tych warunków, z czym mamy właśnie do czynienia, powstaje konflikt pomiędzy interesem właściciela a autorem. Kolejny stopień ograniczenia dostępu to wprowadzenie opłat. I co powie Croolik, jakby ktoś sprzedawał jego posty? Amen?

piątek, 13 sierpnia 2010, 14:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

grabos, a myślisz ze jak ktokolwiek komuś tutaj pomoże w rozwiązaniu problemu to ten następny nie "odsprzeda" komuś solucji powiedzmy za browar? a ja pisząc cokolwiek tutaj nie wyjawiałem jakiejś magicznej wiedzy druidów tylko pomagałem w czysto technicznych sprawach - gdybym nie ja odpowiedział to zrobiłby to ktoś inny.

edit: a najwieksze pretensje o sprzedawanie postów to (całkiem słusznie) mogli by mieć Grasshopper, Degenerado czy Muchomor (subiektywne opinia)

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

piątek, 13 sierpnia 2010, 15:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

@mstmst

Ale gdzie jest to hasło przechowywane?
Czy w przeglądarce? Moim zdaniem nie - w każdym razie nie w IE8

Myślę, że info o zalogowaniu przechowywane jest w jakimś coockie (pewnie w postaci jakiegoś hash kodu) - no ale na pewno to nie wiem.

piątek, 13 sierpnia 2010, 20:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mstmst napisał(a):
utologowanie nic nie da bo zapamiętywanie haseł mam wyłączone w przeglądarce i nie zamierzam tego zmieniać.

Zdaje się, że jest to niepotrzebne. Autologowanie siedzi sobie w cookizach. :) Więc do zapamiętywania haseł w przeglądarce się nie tyczy. Chrome - bez tej opcji i autolog działa i tu i wszędzie indziej. Ale wystarczy, że ciastka posprzątasz i logowanie ręcznie dopóki nie zaznaczy się ponownie "fajeczki".

piątek, 13 sierpnia 2010, 21:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

i jak szybko można zerknąć na aktywne wątki :D

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

piątek, 13 sierpnia 2010, 21:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dostaliście maila od serwisu?

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

środa, 18 sierpnia 2010, 08:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niet :roll:

środa, 18 sierpnia 2010, 10:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
Mamy przyjemność poinformować, że ŚwiatObrazu sp. z o.o., wydawca serwisu SwiatObrazu.pl, Internetowej Galerii Fotograficznej, ForumWideo.pl oraz ForumFoto.pl zakończył prace nad połączeniem kont Użytkowników poszczególnych usług bezpłatnych w jedno.

Zalogowany Użytkownik (http://www.swiatobrazu.pl/login) ma wiele możliwości.

Umieszczanie zdjęć w Galerii Swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/pr ... fotografie)

Możesz za jednym razem przenieść ze swojego komputera do galerii wiele zdjęć. Wystarczy je następnie opisać, wybierając odpowiednią kategorię i galeria internetowa jest gotowa. Użytkownicy mogą również wybierać ulubionych autorów oraz ulubione fotografie, dyskutować oraz oceniać pracę zamieszczone w Galerii.

Codzienny Biuletyn Informacyjny SwiatObrazu.pl

Subskrybując codzienny Biuletyn Informacyjny masz pewność, że żadne informacje, nowości, wywiady, poradniki, konkursy i fotookazje nie umkną Twojej uwadze. Jeżeli nie jesteś jeszcze subskrybentem biuletynu, możesz to zmienić wchodząc pod adres:
http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/profil,moje_dane

Co tydzień wśród subskrybentów losowane są najnowsze pozycje z zakresu fotografii i wideo wydawnictwa Helion.

Komentowanie artykułów w serwisie SwiatObrazu.pl

Każda opinia Użytkowników jest dla nas bardzo istotna. To właśnie dzięki komentarzom możemy dostarczać Wam ciekawsze teksty, odpowiadające Waszym zainteresowaniom. Zalogowani Użytkownicy mogą bez przeszkód komentować dowolny, wybrany przez siebie artykuł.

Udział w konkursach SwiatObrazu.pl

Obecnie trwają konkursy: "Wodne skojarzenia" "Brzmienia muzyki"

Aktywny udział w dyskusjach na forumfoto.pl i forumwideo.pl

Te bardzo popularne fora już od wielu lat służą swoim aktywnym Użytkownikom,umożliwiając im wymianę informacji, poglądów i opinii na temat sprzętu iaspektów technicznych pracy ze sprzętem. Obecnie wszyscy zalogowaniUżytkownicy bez konieczności dodatkowej rejestracji mogą aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forumfoto.pl i forumwideo.pl

Uwaga: Konto można w każdej chwili usunąć pod adresem: http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/profil,moje_dane

Usunięcie konta wiąże się z rezygnacją ze wszystkich usług bezpłatnych,udostępnianych przez wydawcę ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Przypomnienie hasła do konta zanajduje się pod adresem: http://www.swiatobrazu.pl/login#przypomnienie-hasla

Uprzejmie prosimy o wypełnienie profilu, dzięki czemu będziemy mogli dostarczać Wam dedykowanych treści, zgodnych z Waszymi zainteresowaniami: http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/profil,moje_dane

Informacje o problemach prosimy przesyłać na adres pomoc@swiatobrazu.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja swiatobrazu.pl

Codzienny Biuletyn Informacyjny Swiatobrazu.pl jest wysyłany zgodnie z regulaminem świadczenia usług bezpłatnych. Jeżeli nie chcesz go otrzymywać zaloguj się na swoje konto i zrezygnuj.

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

środa, 18 sierpnia 2010, 10:28
Moderator
Moderator

nie ma już przeszkód w oglądaniu forum przez gości. było to małe niedopatrzenie przy integracji forum foto i wideo czy coś, sam nie bardzo się orientuję co. w każdym razie admin po powiadomieniu natychmiast usunął problem.

środa, 18 sierpnia 2010, 10:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Amen? :D

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

środa, 18 sierpnia 2010, 10:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona