Teraz jest sobota, 19 października 2019, 21:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 jak zrobić plik SWF odtwarzajacy *mp4 ? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post jak zrobić plik SWF odtwarzajacy *mp4 ?
Witam,

Dałem ten temat tutaj z nadzieją że trafie na osoby doświadczone w konwersji wideo lub chociaż mające pomysł na wykonanie tego.

Mam problem i poszukuje rozwiązania, mianowicie chcę otrzymać coś takiego:

2 pliki jeden w formacie *swf a drugi prosty *mp4

*swf - musi zawierać sam player Video najlepiej z Kodekiem (lub korzystać z systemowych) i błyskawicznie po kliknięciu na niego odtwarzać film w formacie mp4 oczywiście określony filmik z pośród 4 znajdujących się w folderze

*mp4 - dowolny filmik w tym formacie o dowolnej nazwie

Podsumowując ma to wyglądać mniej więcej tak Katalog a w nim pandora.swf + pandora.mp4 (i td.) czyli klikamy pandora.swf otwiera się IE i odtwarza się pandora.mp4 zależność 1 do 1 a i nie mogą być widoczne żadne przyciski i pasek odtwarzania.

Udało mi się zrobić coś podobnego za pomocą programu Adobe ale powstały trzy pliki (*html , *swf , *mp4 ) no i niestety bez tego pandora.html to nie chodziło no i pojawił się pasek odtwarzania (bez przycisków) który w ostateczności bym przeżył bo znikał po 2 góra 3 sekundach, a powstały przy tym *swf zawierał błyskawicznego playera wiec dało mi to nadzieje ze jest to możliwe ale uzupełnieniem był ten *HTML który mówił co ma odtwarzać

Błagam o pomoc!!!

P.S

Bardzo proszę by osoby nie udzielające odpowiedzi na to zagadnienie darowały sobie posty i nietrafne sugestie (w moim mniemaniu forum jest po to by sobie pomagać) Pozdrawiam

środa, 7 grudnia 2011, 14:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]