Teraz jest wtorek, 22 października 2019, 11:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jak odinstalowac Ulead VideoStudio 11? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jak odinstalowac Ulead VideoStudio 11?
Witam, wczoraj sciagnalem powyzszy program, przy probie instalacji zawiesil sie i musialem wylaczyc recznie laptopa. Teraz laptop nie chce sie uruchomic, tj. wlacza sie, podejmuje probe, ale stoi w miejcu przed ukazaniem sie pulpitu i nie chce przejsc dalej. Uruchamia sie tylko w trybie awaryjnym jak teraz (dlatego nie mam polskich znakow).
Probowalem odinstalowac program, ale poprzez narzedzie Usun lub zmien programy nie da sie, poniewaz nie jest on przeznaczony dla tej wersji systemu (mam Viste; nie wiedzialem o niezgodnosci wczesniej) i nie widac go po prostu. Recznie nie umiem usunac, mimo ze znalazlem instrukcje (podobno ze strony producenta):

Przepis na ręczne usunięcie z systemu Uleada Video Studio 11:

Launch Windows Explorer and go to "Tools > Folder Options > View" (on XP) or "Organize > Folder and Search Options > View" (on Vista) to check "show hidden files and folders";
Purge/delete all the files in these folders: "C:\Windows\Temp" (on Vista) "C:\Documents and Settings\[User Name]\Local Settings\Temp" (for WinXP);
It is safe to delete all contents of these folders. However, leave any files you can?t delete for now;
Delete these folders/directories: "C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems" "C:\Program Files\Ulead Systems\Ulead VideoStudio 11.0" "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ulead Systems\Ulead VideoStudio\11.0" (on XP) or "C:\Users\[Your User Name]\AppData\Roaming\Ulead Systems\Ulead VideoStudio\11.0" (on Vista) "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\SmartSound Software Inc" (for full versions);
Go to "C:\Program Files\InstallShield Installation Information";
Delete the folder {F99F9E24-EE2F-47FD-AEB0-FDB82859B5C9}
Go to Start-->Run; (on Windows XP) or Start --> All Programs --> Accessories --> Run (on Windows Vista)
Type "regedit" then "OK";
Go to HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Uninstall;
Locate and delete the identity enclosed in curly brackets that corresponds to Ulead VideoStudio 11: {F99F9E24-EE2F-47FD-AEB0-FDB82859B5C9}
Go to "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ulead Systems\Ulead VideoStudio";
Delete the folder "11.0";
Go to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ulead Systems\Ulead VideoStudio";
Delete the folder "11.0";
Close Regedit and restart Windows;
Reinstall Ulead VideoStudio 11.

Jestem laikiem, nie wiem jak napisac takie polecenie, slabo orientuje sie w technicznych sprawach komputera, nie znam tez angielskiego.

Czy ktos potrafi pomoc mi usunac ten program za pomoca przelozenia tego szyfru na jezyk dla mnie zrozumialy lub za pomoca innego sposobu?

Pozdrawiam.

piątek, 24 lutego 2012, 19:13
Nowy
Nowy

Post Re: Jak odinstalowac Ulead VideoStudio 11?
polecam program uinstaller, czy jakoś tak. usunie wszystko :)

czwartek, 31 maja 2012, 10:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]