Teraz jest środa, 17 lipca 2019, 07:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z importem MP4 pod Edius 4.6 POMOCY!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z importem MP4 pod Edius 4.6 POMOCY!!!
Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z importowaniem plików MP4, w których zapisuje kamera EX1 do programu Edius 4.6. Może ktoś miał już podobny problem i udało mu się go jakoś rozwiązać. Problem polega dokładnie na tym,że po próbie wciągnięcia katalogu z plikami w formacie mp4, które wcześniej zgrałem z kamery na dysk, wyskakuje komunikat z czerwonym krzyżykiem,że nie znany plik i nie może go otworzyć. Dziwne jest to,że Ediusa tego mam od dwóch dni i zainstalowałem go na nowym komp. z Windows 7 64bit na pokładzie. Wcześniej pracowałem u kogoś na Ediusie 4.0 i na starszym komp. z Windows XP 32 bit i nie było problemów z importem plików. Nie wiem o co chodzi, czy może ktoś pomóc w tej sprawie? Doinstalowałem zestaw kodeków K-Lite Pack Full i nic nie pomogło. Nie wiem, może problem jest w tym,że system za nowy na tego Ediusa? Z drugiej strony to trochę dziwne, bo gdyby tak było to raczej by w ogóle nie dało sie zainstalować. Dzwonię i rozpytuję o to wszystkich i nikt nie potrafi pomóc. Czy to znaczy,że muszę spróbować instalować tego ediusa pod starego xp, czy może trzeba jakiś kodek doinstalować, o którym nie wiem? Błagam pomóżcie, bo już z sił opadam:(

środa, 13 czerwca 2012, 17:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Problem z importem MP4 pod Edius 4.6 POMOCY!!!
Może pociągnij triala 6.0 i spróbuj. Jak pójdzie to update do 6.0 i potem dostaniesz Edka 6.5 za free.

środa, 13 czerwca 2012, 22:20
Nowy
Nowy

Post Re: Problem z importem MP4 pod Edius 4.6 POMOCY!!!
Pliki z Ex1 na pewno dawało się wciągnąć do projektu bez problemu, bo robiłem to już kiedyś w Ediusie 4. Niestety nie wiem jak był skonfigurowany komp. z tamtym Ediusem i nie mam możliwości tego sprawdzić. Teraz kupując używanego Ediusa 4.6 myślałem,że po instalacji nie będzie z tym problemu. W końcu to nawet nowsza wersja. Program się zainstalował i wszystko niby działa, tylko te problemy z importem plików. Nie wiem, być może do tamtego Ediusa ktoś doinstalował jeszcze jakieś dodadtkowe oprogramowanie, jakieś kodeki specjalne pod Ediusa i dlatego to chodziło. hmm....Może ktoś ma taką wiedzę i się podzieli;) ? Byłbym wdzięczny. A co do Ediusa 6 to faktycznie zacząłem się zastanawiać nad update tylko tyle, że nie wiem czy jak odkupiłem to oprogramowanie wraz z numerami seryjnymi i kluczem USB od kogoś to teraz uda mi się zarejestrować na stronie producenta i wykonać update do nowszej wersji? Czy nie trzeba tu robić jakiejś procedury specjalnej w celu przeniesienia licencji z jednego komp. na drugi? Bo jeśli to oprogramowanie było już rejestrowane to może nie uda mi się teraz zarejestrować drugi raz? Czy wie może ktoś jak to z tym jest?

czwartek, 14 czerwca 2012, 08:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]