Teraz jest czwartek, 24 października 2019, 01:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Zachowanie niezgodne z... czym? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Zachowanie niezgodne z... czym?
Witam,

Chciałbym się zapytać, czym naraziłem się grupie trzymającej władzę na tym forum, że tak mnie potraktowano, i to kompletnie bez uprzedzenia.

Nagle dowiedziałem się, że mój adres e-mail nie dociera do rozmówców, a potem zobaczyłem, że mój podpis jest, jaki jest.

Nie wiem, czym podyktowane są takie działania nadzorców tegoż forum, ale nie wygląda to ani dobrze, ani poważnie. Podpis, jak został przez "administratora" usunięty ani w ostatnim czasie się nie zmienił, ani też nie różnił się (zasadniczo) od podpisów innych użytkowników. Ponadto nie był wbrew regulaminowi, bo ...jakiemu?

Proszę właściwe osoby do ustosunkowania się do tej sytuacji i poczynienia odpowiednich kroków. Nie jestem ani narwanym nastolatkiem, ani osobą siejącą zamęt i spustoszenie na tym forum. Przedsięwzięta przez kogoś nieodpowiedzialna czynność postawiła moją osobę w bardzo niekorzystnym świetle, co mi się wyjątkowo nie podoba!

Z poważaniem Marcin (a poniżej widać coś, o co właśnie napisałem)

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

czwartek, 21 lutego 2013, 20:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Zachowanie niezgodne z... czym?
dziwne... ale od pewnego czasu to forum wydaje się deczko nudne :?

czwartek, 21 lutego 2013, 22:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Bardzo dziwne, dobrze byłoby aby autor tych działań napisał tu na forum krótkie uzasadnienie, abyśmy się dowiedzieli na czym polegało naruszenie regulaminu i czego w tym przypadku nie wolno było robić.

piątek, 22 lutego 2013, 09:53
Moderator
Moderator

witajcie,

niestety nie wiem o co chodzi. w logu aktywności moderatorów nie ma żadnej wzmianki o jakichś działaniach któregoś z moderatorów. być może jest to jakiś błąd lub któryś wyraz trafił na czarną listę, ale niestety my nie otrzymujemy takich informacji, z resztą żadnych informacji, od administracji. napiszę wątek w dziale administracja i jak się czegoś dowiem to dam znać.

pozdrawiam

piątek, 22 lutego 2013, 11:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
forum wydaje się deczko nudne

sorki że siebie cytuję ale może pokażę jakąś swoją pracę to forum ożyje :lol:
i zaleje mnie może konstruktywnej krytyki

piątek, 22 lutego 2013, 15:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kumak nie chciałbym Ci niczego odbierać, ale zgłaszam się na ochotnika jako ten bardziej doświadczony kolega!
Star napisał(a):
Bardzo dziwne, dobrze byłoby aby autor tych działań napisał tu na forum krótkie uzasadnienie, abyśmy się dowiedzieli na czym polegało naruszenie regulaminu i czego w tym przypadku nie wolno było robić.

Kolego: właśnie o tym pisałem - którego regulaminu?

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

piątek, 22 lutego 2013, 15:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w 3 minucie slychac strzaly...

piątek, 22 lutego 2013, 17:42
Moderator
Moderator

MKmagic napisał(a):
Witam,

Chciałbym się zapytać, czym naraziłem się grupie trzymającej władzę na tym forum, że tak mnie potraktowano, i to kompletnie bez uprzedzenia.

Mam tylko domysł. Kiedyś zwróciłem innemu koledze uwagę że jego "stopka" uaktywnia niespodziewane i niepożądane zdarzenia na forum. Zmienił podpis, podziękował za info i tyle. Teraz domyślam się z radością że admin sam zagląda już na forum i sam zadziałał. Na pewno nie ma w Twoim wypadku @MKmagic żadnej akcji skierowanej przeciw Tobie.
pozdrawiam
kotin

PS napisz na priv do admina

piątek, 22 lutego 2013, 19:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Moje pytanie właśnie tego dotyczy!
Jakie "nieporządane zdarzenia"? Od wielu miesięcy miałem dokładnie taki sam podpis. Linki do dwóch stron internetowych, które w klarowny sposób wyjaśniają, z kim rozmówca ma do czynienia (czyli działanie odwrotne do "chowania się za nickiem").
Mniej zaskoczony (choć wciąż jednak tak - wypada najpierw zwrócić uwagę!) bym był, gdybym coś ostatnio zmienił. Jednak nic od co najmniej pół roku nie zmieniałem!

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

sobota, 23 lutego 2013, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

oby w życiu były tylko takie problemy, jak ma MKmagic w tym wątku ...

niedziela, 24 lutego 2013, 00:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w tych linkach nie było nic zbereźnego.Dla mnie miło było sobie przypomnieć stadninę koło Skoczowa-chyba w Goczałkowicach.W końcu to forum dla nas.Bez forumowiczów to zostaną tu martwe stronki
popieram mkmagic- powinien dostać wyjaśnienia

niedziela, 24 lutego 2013, 11:23
Moderator
Moderator

MKmagic napisał(a):
Moje pytanie właśnie tego dotyczy!
Jakie "nieporządane zdarzenia"?

W wypadku tamtego kolegi, jego "stopka" uaktywniała, (gdy zabrał głos w jakimś wątku), przekierowanie otwierającej watek osoby na jego stronę logowania do... nie wiem czego, bo nie wchodziłem - przez delikatność. :mrgreen:
Nie ma to z Tobą nic wspólnego, więc nie wiem czemu o niego pytasz? Nie jest to jednak jak widać, żadna tajemnica.
Zaraz piszę do admina pytanie co było powodem działania w tym wypadku. Poczekajmy na Jego odpowiedź.

niedziela, 24 lutego 2013, 11:32
Administrator
Administrator

Witam wszystkich.

Wszystkie podpisy, które wyglądają jak spam lub reklama (czyli nie związane z tematyką forum np. "tanie mieszkania do sprzedania Warszawie", "Fotografia Ślubna Świebodzin") zostały tak wyróżnione.

Jeżeli w podpisie wystąpił link do strony, która oferuje usługi za pieniądze (a większości przypadków tak jest) podpis został zakwalifikowany jako reklama.

Do reklamowania są kategorie "Off topic" (ooo forum wideo nie ma takiej kategorii, ale to nie problem zostanie dodana) lub zapraszamy do kontaktu, jeżeli chodzi o inny sposób reklamy http://www.swiatobrazu.pl/reklama.html

Jeżeli któryś podpis został niesłusznie tak wyróżniony proszę o informacje.
Sprawdzę jeszcze raz.

Pozdrawiam,
Administrator.

niedziela, 24 lutego 2013, 13:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Hehe, czyli jak zwykle, jak mowi staropolskie porzekadlo - jesli nie wiadomo o co chodzi........

niedziela, 24 lutego 2013, 13:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Administratorzy chyba zapominają że skarbnicą wiedzy na tym forum są użytkownicy, I o jaką reklamę tu niby chodzi większość ludzi tutaj jest z branży i link są do ich stron. ( ok rozumie jak do strony ze sprzedażą okien)
Wiadomo też że taki link w stopce może diałać lepiej na pozycje strony - od taki benefit za pomoc
w tematach podobnych do - mój blue ray nie działa , o co chodzi obraz mi drży , jaki program do montażu .

I podpisuje się pod tym że forum wieje nudą dodał by nawet że na psy spada.
I jak stacićie jeszcze kilku stałych forumowiczów to będzie to forum dla dzieci :twisted:
Idzie to w kierunku forum amatorów jaka kamera za ile . I takie topiki tylko zostana.

Głosuje za przywróceniem stopki MKmagic to nie jest użytkownik forum od wczoraj ,
a może powinienem być wdzięczny za pozwolnie mi pisania tutaj , eee
pozdro

niedziela, 24 lutego 2013, 15:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona