Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019, 10:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Działanie na forum a prywatne wiadomości. 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post Działanie na forum a prywatne wiadomości.
Po kolejnym pytaniu na priv. postanowiłem odpowiedź umieścić też na forum, po to żeby się na nią powoływać w przyszłości.
Jeżeli przypadkiem wywołam dyskusję na jakiś temat, to trudno.
:wink:

"Tak jak wielu kolegów jestem na forum dla przyjemności. Dla przyjemności pomocy komuś, wymiany poglądów i po to żeby samemu się czegoś dowiedzieć. Jednak gdy forum będzie puste, gdy będzie tylko skrzynką adresową dla wymiany prywatnych wiadomości, straci sens. Napisz to pytanie na forum. Nie tylko poszerzysz sobie bazę wiedzy, ale odpowiedź udzielona Tobie, przyda się innym. Przejście na "kanał prywatny", maile, skype, ma sens w konkretnych szczegółowych pytaniach, lub w uzyskaniu płatnej usługi, o ile to konieczne i znajdziesz partnera do tego. (Ja płatnej pomocy nie udzielam, jestem hobbystą, zarabiam na życie w dziedzinie w ogóle nie związanej z filmowaniem, czy sprzętem).
Oczywiście obiecuję dołączyć do dyskusji na forum :)
pozdrawiam
Piotr
kotin"

EDIT
Posiwiały napisał(a):
...
Bardzo dziękuję za miłe słowa, :oops:
ale szacunek to się należy za wiedzę Tobie, ale też wielu kolegom, którzy są, lub byli pomocni na forum. Wystarczy je poczytać. Warto to zrobić. (To uwaga dla "nowych"). :wink:

sobota, 7 listopada 2015, 10:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Działanie na forum a prywatne wiadomości.
Mądre słowa.
Przyjmij też moje wyrazy szacunku za Twoją obecność na forum.
To właśnie Ty starasz się, by żaden post nie pozostał bez odpowiedzi.
Zjednujesz sobie tym sympatię nowych forumowiczów i pewnie to
sprawia, że szukają bezpośredniego kontaktu z Tobą, Piotrze.

Tadeusz.

sobota, 7 listopada 2015, 16:10
Moderator
Moderator

Tylko co stało się powiedzcie Panowie z tym starymi userami, którzy siedząc w konkretnych, często detalicznych zagadnieniach wiedzę na ich temat mieli w jednym palcu. Odeszli...
... odeszli za sprawą takich postów, jak po długim czasie, gdy dzisiaj zajrzałem zdominowały to forum. Albo ktoś nakręcił coś telefonikiem i nie wie jak to posklejać, albo ktoś zapisał screen z jakiejś gierki i chciałby po zmontowaniu umieścić to na YT, albo jeden i ten sam użytkownik tego forum zdominował wszystkie jego tematy udzielając odpowiedzi merytorycznych na ilość typu tak, nie, nie da się itp.
Administracja nie odpowiada na prywatne dobijanie się do niej Moderatorom, a można by dokonać na dzień dzisiejszy podziału tego forum na typowych filmowców, jak i na video-zlepków nie mających nic wspólnego ze sprzętem na który nigdy sobie dla przyjemności nie pozwolą, jednocześnie chcąc posklejać swoje dziecinady chwalą się, posiadaniem całej plejady komercyjnych specjalistycznych drogich programów :)
Ktoś pyta chcąc mieć podane na talerzu jak i na co zwrócić uwagę, bo będzie po raz pierwszy kręcił wesele, więc czym stała się dzisiaj profesja operatora ślubnego? Jak fachowo wykonuje się dzisiaj tego typu usługi skoro to na nich właśnie ktoś się będzie uczył?
Podziwiam Was Panowie...
Zajrzę czasami jeszcze, z czystej ciekawości zobaczę kto tak wytrwale jeszcze "walczył będzie z wiatrakami", czy....
Edit:
poprawiłem literówkę i nie wiem czemu wycięło dalszy ciąg tekstu, nawet technicznie już to forum wysiada...

środa, 11 listopada 2015, 17:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

"Podziwiaj Was Panowie...
Ktoś inny
Zajrzę czasami jeszcze, z czystej ciekawości zobaczę kto tak wytrwale jeszcze "walczył będzie z wiatrakami", czy"

chciałbym Cię Posiwiały zacytować... no ale nie da rady

środa, 11 listopada 2015, 17:50
Moderator
Moderator

Montażysta Darek A. napisał(a):
Administracja nie odpowiada na prywatne dobijanie się do niej Moderatorom, a można by dokonać na dzień dzisiejszy podziału tego forum na typowych filmowców, jak i na...

Montażysta Darek A. napisał(a):
...nawet technicznie już to forum wysiada...

http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=29&t=41327
Po to, między innymi ten kontakt mi był potrzebny. No cóż jak tak dalej pójdzie, to się okaże że "już nie trzeba", jak to kreślił chłopiec, marudzący wcześniej bezskutecznie mamie, że chce siku. :mrgreen:

PS
Degenerado napisał(a):
"...

Czym Ty piszesz, bo zrozumieć Cię jest coraz gorzej.
Wirtualna klawiatura zniechęca do długiego pisania, zachęca do skrótów myślowych, do opuszczania polskich znaków, ale czasem na prawdę trudno zgadnąć co chciałeś powiedzieć.

środa, 11 listopada 2015, 21:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja często zaglądam ale nie odzywam się po to żeby zaistnieć na forum.Dziś tej wiedzy którą posiadają nasi forumowicze nauczana jest na wszelkiej maści "studiach licencjackich" za dosyć niezłą kasę.Znajomy za wszystkie semestry zapłacił 32 000.Za te pieniądze nauczy się montować filmy na komputerze.
Nie będzie mnie dziwiło że potem tacy ludzie niechętnie podzielą się zdobytą wiedzą.
Oczywiście jeśli ktoś będzie potrzebował wiedzy którą dysponuję to chętnie się podzielę.Pozdrawiam wszystkich

środa, 11 listopada 2015, 23:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
Dziś tej wiedzy którą posiadają nasi forumowicze nauczana jest na wszelkiej maści "studiach licencjackich" za dosyć niezłą kasę.Znajomy za wszystkie semestry zapłacił 32 000.Za te pieniądze nauczy się montować filmy na komputerze.

Brawa dla pomysłodawców takich kursów (studiów). Niezły sposób na wyciąganie kasy. Z resztą sam korzystam z tej ogólnej "niewiedzy" przy zarabianiu pieniędzy. Nie będę odsyłał klienta do tutoriali czy forum bo to "niegrzeczne" :mrgreen:
Tak czy siak na forum w miarę możliwości zawsze coś skrobnę bo jakby nie patrzeć sporo tu sam się dowiedziałem.

czwartek, 12 listopada 2015, 14:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]