Teraz jest piątek, 18 października 2019, 20:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Do Admina - liczba postów pod nickiem. 

Czy potrzebna jest liczba postów pod nickiem
Ankieta wygasła wtorek, 5 października 2004, 22:55
NIE 53%  53%  [ 10 ]
TAK 47%  47%  [ 9 ]
Liczba głosów : 19

Do Admina - liczba postów pod nickiem. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Do Admina - liczba postów pod nickiem.
W związku z tym że niektórzy pisza wyraźnie tylko w celu podniesienia wielkości liczby pod nickiem wnioskuję do admina aby zlikwidować tą liczbę. . Liczba postów może być widoczna w rankingu uzytkowników. Tam mogą jej szukać zainteresowani. Myślę że to posunięcię uzdrowi sytuację na forum podobnie jak likwidacja okreslenia Expert. Proponuję prawa gości pozostawić na dotychczasowym poziomie
Pozdrawiam.

czwartek, 30 września 2004, 22:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
odblokuje to psychicznie niektórych ludzi którzy maja coś do powiedzenia a nie zrobią bo raz muszą się logować potem wylogowywać albo pracować na dwa okna
i nie przesadzam-sytuacja gdy byłem u znajomego ,siedzimy sobie i przeglądam u niego wf i z miejsc a chcialem cos odpisać to jak podbiegł z krzykiem to nigdy nie zapomnę!! "Tylko nie pod moim nickiem, tylko nie pod nickiem! weż się zaloguj albo zrób nowe okienko!"
cholera! pewnie z połową ludzi tak jest, a już napewno z tymi co mają jakąś wiedzę, oni naprawdę boją się palnąć jakieś głupstwo
a ja to mam serdecznie w du...e! odpowiadam bardzo często, żadko się loguję, a to że mam nicka to przypadek bo dosyć niedawno miałem trochę więcej czasu i go sobie wyrobiłem i nie byłzajęty, ale po tych wszystkich krzykach stwierdzam jednoznacznie :ZABRAĆ TO G...NO Z PRZED OCZU WSZYSTKICH , SZCZEGÓLNIE TYCH CO WCHODZĄ OKAZJONALNIE bo te gwiazdki i liczby tylko zaciemniają obraz kompetencji!!!!
WRĘCZ WPROWADZAJĄ W BŁĄD ZE WZGLĘDU NA DUŻE MOŻLIWOŚCI MANIPULACJI CO BARDZIEJ SPRAGNIONYCH SŁAWY :)

ci co sa zawsze to i tak będą wiedzieć że JAM to "ankieciarz" ;)))))))

nie obraż się jam, to tylko taki żart

pozdr
Hugo

czwartek, 30 września 2004, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja uważam, że są niezbędne - dlatego aby odróżnić oryginał od podróbki
http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopi ... 32&start=0
bo jak widać adm. borda nie umie się zabezpiczyc przed burakami co się podszywają pod cudzy nick

piątek, 1 października 2004, 07:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 1 października 2004, 11:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 1 października 2004, 16:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli chodzi o temat Gości to uważam, że jak najbardziej maja prawo
do wypowiadania sie na forum.
Natomiast co do wyswietlania ilości postów oraz gradacji użytkowników
uważam, że są zbyteczne.
Wnioski z zamieszczonych odpowiedzi nie wyciągam na podstawie powyższych danych lecz staram się je przemyśleć i porównać z innymi
dostępnymi informacjami.
Pozdrawiam.

piątek, 1 października 2004, 20:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Liczba postów o niczym nie świadczy tak jak poprzednia miano Expert , jestem za likwidacją.

sobota, 2 października 2004, 09:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Popieram to bezsensowne, wyraźnie widać ze sa tacy którzy zabieraja głos w tematach o których nie maja zielonego pojęcia .

poniedziałek, 4 października 2004, 20:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam,
Jestem zdania, że liczba postów pod "nickiem" nie świadczy zupełnie o niczym. Można odpisac zdawkowo i byle jak na całą masę pytań, i co z tego ? Co do "gości" to uważam, że w czasach demokracji każdy powinien miec swobodę wypowiedzi, czy się zaloguje, czy też nie.
Pozdrówka.

wtorek, 5 października 2004, 12:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to skoro wszyscy sie zgadzaja ze o niczym nie swiadczy to o co ta wojna? gdyby nie wy to nawet bym nie zwrocil uwagi na to ze cos takiego istnieje. caly ten watek razem z ankieta jest bezcelowy. za to ciekawily mnie opinie na temat "gosci", niestety tamten watek zostal skasowany. nie wiem czy zabranie im glosu nie zablokowaloby za bardzo tego forum, ale ciezko o czyms takim nie myslec jak sie czyta niektore posty. moze zamiast tego dac mozliwosc zalogowanym moderowania topicow ktore zalozyli?

wtorek, 5 października 2004, 12:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No właśnie kol. badyl , chodzi o to że wystarczy poczytać wypowiedzi niektórych aby jedynym logicznym wyjaśnieniem ich wypowiedzi była rosnąca liczba pod nickiem. Pozdrawiam

wtorek, 5 października 2004, 13:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tez prawda, ale mysle ze posty "statsiarzy" mniej przeszkadzaja. przede wszystkim dlatego ze jakos wsrod zarejestrowanych jest mniej pieniaczy ktorzy robia burze w szklance wody i mniej chamstwa (bo dbaja choc odrobine o "dobre imie"). za to wsrod gosci jest to nagminne. przynajmniej taka jest moja opinia.

wtorek, 5 października 2004, 15:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
>>>>>Słyszałem o kasetach do których wkłada się kasetę MiniDV aby odtworzyć na magnetowidzie VHS. Jak one się nazywają?<<<<

Takie pytanie zadaje "Stary Wyjadacz" dalej jeszcze pyta ile materiału można zmieścić na kasecie VHS.
Ma sporo ponad 100 postów , nic złego że pyta , każdy ma prawo nie wiedzieć.
Tylko że to znaczy iż ta liczba pod nickiem może bardzo mylić i o niczym nie świadczy. Jestem za jej likwidacją.

środa, 13 października 2004, 22:49
Stały bywalec
Stały bywalec

>>>>>Słyszałem o kasetach do których wkłada się kasetę MiniDV aby odtworzyć na magnetowidzie VHS. Jak one się nazywają?<<<<

Takie pytanie zadaje "Stary Wyjadacz" dalej jeszcze pyta ile materiału można zmieścić na kasecie VHS.
Ma sporo ponad 100 postów , nic złego że pyta , każdy ma prawo nie wiedzieć.
Tylko że to znaczy iż ta liczba pod nickiem może bardzo mylić i o niczym nie świadczy. Jestem za jej likwidacją.

Mało tego. A teraz pewnie żałuje, że się nie zalogował jako " gość ".

środa, 13 października 2004, 23:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Proszę Admina o ustosunkowanie się do mojej propozycji.

poniedziałek, 18 października 2004, 11:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona