Teraz jest czwartek, 12 grudnia 2019, 16:29

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Założenie działalności a reklama 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Re: Założenie działalności a reklama
pewnie że można reklamować firmę przed jej otwarciem , także nie bójcie się ja np miałem [url]...[/url] reklamujące moją firmę jeszcze przed założeniem działalności :)

EDYCJA daj na luz kolego
kotin

wtorek, 1 września 2015, 21:09
Nowy
Nowy

Na pewno jeżeli nie będziemy odpowiednio troszczyć się o promocję swojej działalności, nasze szanse na pozyskanie nowych klientów spadną. Dlatego też dobrym pomysłem będzie niewątpliwie rozpocząć od wykreowania dobrej strony www, współpracując chociażby z
EDYCJA: bieda firmą podrzucającą linki do siebie w formie niby pomocy na forum - moderacja kotin,
przy czym w tym konkretnym przypadku możemy mieć pewność, że nasza witryna będzie nowoczesna, dostępna na różnych urządzeniach mobilnych, a także ciekawa pod względem zarówno treści, jak i graficznym.

niedziela, 2 czerwca 2019, 22:44
Nowy
Nowy

Większość z was pewnie powie - pozycjonowanie i macie rację. Ale co wtedy, gdy strona nie chce osiągnąć wysokich pozycji. Alternatywą wydaje się być mailing. Ale czy mailing nie kojarzy się nam ze spamem?

Moim zdaniem bardzo ważne jest tutaj stworzenie wygodnej oraz komfortowej dla użytkownika strony internetowej, która koniecznie będzie responsywna (szczególnie,ze coraz więcej osób szuka usług własnie na urzadzeniach mobilnych).

piątek, 22 listopada 2019, 08:59
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2