Teraz jest piątek, 4 grudnia 2020, 16:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Kontroler z AP Pro 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

slavid napisał:
Cytuj:
Pozostałe to tylko dobre rady (za które bardzo dziękuję) i nie wiem czy można je traktować jako opinie użytkowników czy też czysto teoretyczne dywagacje. Sam zdaję sobie sprawę, że zestaw z kartą może być wydajniejszy (choć czytałem opinie, że nie musi tak być), ale pytałem czy na kontrolerze da się pracować bez wielkich męczarni. Z tego co napisał Damian wynika, że się da - nawet kilka ścieżek w RT, a tu przeciwne opinie. Jeżeli można proszę o rady praktycznych użytkowników takiego rozwiązania.

Wyjaśnijmy sobie jedno.
Slavid, to co napisał Damian dotyczy tylko i wyłącznie podglądu efektów w RT na wyjsciu DV, i to Adobe nazywa swoim RT. Nie ma to nic wspólnego z odtwarzaniem jakichkolwiek efektów w RT z lini czasu. Kążdą najdrobniejszą zmianę program musi przeliczyć, aby odtwarzać w pełnej jakości.
Poza tym. Jeśli tak podkreślasz, że musisz miec "legal", to posiadanie AP od Matroxa, nie upoważnia Cię do legalnego korzystania z niego na innym zestawie.

pozdrawiam
Jacek.

wtorek, 11 stycznia 2005, 17:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2