Teraz jest wtorek, 18 września 2018, 18:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Efekty do teledysku 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Efekty do teledysku
Cześć!!!
Mam zamiar nakręcić z kolegami teledysk do jednego rock'n rollowego kawałka...oczywiście "produkcja" w pełni amatorska, i właśnie mam prośbę o propozycje jakichś ciekawych efektów, które mógłbym zastosować w tym krótkim filiku.Dodam,że mam do dyspozycji adobe premiere 6.5 i photoshopa 7.Z góry dzięki.

sobota, 28 maja 2005, 14:09
Bywalec
Bywalec

Hmmm jak to jest tele dysk rockendrolowy to raczej skupcie sie na wielu bardzo dynamicznym ujeciach. Jakos nie widze wykorzystania jakichkowliek efektów z premiera w tego rodzaju produkcjach. Jak to jest szybki kawałek to nawet zwykłe przenika nie wchodzi w rachube. Jak ja robie takie cos znajomym to nagrywamy taki kawałek jeden ze 20 razy a potem z tego montujemy klip. kompletnie nie stosujacc zadnych efektów, a fotoszopem to robie sobie ewentualnie ramke panoramicznego obrazu :):):)
PZDR AND

sobota, 28 maja 2005, 17:13
Bywalec
Bywalec

A jakie efekty możnaby zastosować w teledyskach piosenek z lat 50', 60'? Np. "Just for YOU" Sam Cooke'a????? Bardzo proszę o pomoc

piątek, 17 czerwca 2005, 19:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Lucek przepraszam ale pytanie bez sensu. Dobre efekty to te, ktore beda dobrze wygladac. Zalezy to od Twojej kreatywnosci i sposobu patrzenia.

piątek, 17 czerwca 2005, 19:41
Moderator
Moderator

no przeciez zależy w jakiej konwencji robisz teledysk! zobacz jak elvisa zrobili ostatnio. to chyba wszystkie efekty tam wykorzystali. twoje pytanie jest tak bardzo nieprecyzyjne jak stąd do księżyca. najpierw napisz co chcesz zrobić a później zadaj pytanie. szukasz natchnienia, podpowiedzi czy co? a moze mamy to zrobić za ciebie i podsunąć gotowe?

pozdro

piątek, 17 czerwca 2005, 19:46
Bywalec
Bywalec

jeżeli to ma być teledysk to na początek radze dobrać odpowiednią muzykę do nakręconych zdjęć a poźniej to tylko pozostaje zaufać własnej wyobraźni :wink:

piątek, 17 czerwca 2005, 20:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jeżeli to ma być teledysk to na początek radze dobrać odpowiednią muzykę do nakręconych zdjęć a poźniej to tylko pozostaje zaufać własnej wyobraźni :wink:

No to odkryłeś amerykę. Bo ja jak kręcę teldysk to do muzki, którą zespół nagrał wcześniej w studio. A może ty znasz takie kapele której pokazujesz nakręcone zdjęcia i mówisz a teraz coś do tego zagrajcie :lol:

czwartek, 23 czerwca 2005, 11:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]