Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 15:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 !!!!!!!Potrzebna Porada!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post !!!!!!!Potrzebna Porada!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich.Zastanawiam się nad rozpoczęciem działalności jako kamerzysta.Nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem.Chciałbym aby ktoś,kto w tym już siedzi powiedział mi od czego muszę zacząć,co przygotować, z czym się liczyć i ogólnie wszystko co się z tym wiąże.Jaką kamerę poleci, jakie oprogramowanie.Będę wdzięczny za wszystkie porady i z góry za nie dziekuję.

piątek, 8 lipca 2005, 21:47
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post lol
PRZEPRASZAMY, ALE POST WYPAROWAŁ!

Ostatnio edytowano sobota, 9 lipca 2005, 10:03 przez Nefresh, łącznie edytowano 1 raz

sobota, 9 lipca 2005, 00:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Moja rada kup sobie zwykłą amatorską kamere, nawet używaną i zacznij filmować wszystko co Cię otacza, jakieś uroczystości rodzinne, wszelkie parady w Twoim mieście...
Sciągnij wersje trialowe programów do obróbki i zacznij obrabiać swoje wypociny...
Przeglądnij to forum, wielu doświadczonych filmowcó dawało linki do prac swoich i nie tylko, podglądnij, ucz się.

Moim zdaniem nie warto wydać kilka kilkanaście tyś. na kamere programy i całe zaplecze jeśli Cie to nie będzie kręciło.

Pozdrawiam.

sobota, 9 lipca 2005, 07:42
Nowy
Nowy

E Nefresh a Ty to za kogo się uważasz, co?Myślisz, że już wszystkie rozumy pozjadałeś.Zawsze jest ten początek.Nie myślę o jakimś wielkim filmowaniu, chodzi mi o imprezy typu wesela.Wszystkiego idzie się nauczyć i nie bądź taki mądry.Bardzo podoba mi się postawa siwego77, Ten to przynajmniej wie od czego jest forum- tutaj zadajesz pytania, radzisz się, a ktoś ci doradza, wyjaśnia.Jeżeli chcesz jeździć wszystkich, którzy zaczynają przygodę z kamerą, to daj sobie siana i nie poć się.Najgorzej to jak ktoś wyżej sro, niż dupe mo.Dobra kończę ten wątek bo szkoda gadać.
Odnośnie mojego pytania i odpowiedzi, to jaki konkretny model kamery możesz mi polecić.Chcę, żeby była wmiarę profesjonalna, żeby dawała sobie radę do tego celu do jakiego mówiłem.Kolejna sprawa to oprogramowanie.Jakich dokładnie programów używacie?

sobota, 9 lipca 2005, 08:45
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post lol
Ej no, co Ty na żartach się nie znasz? Pozdrawiam! :D

sobota, 9 lipca 2005, 10:02
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post lol
No rzeczywiście... zgadzam się z siwyyy77. Ja zaczynałem od tego typu imprez. Przeważnie w u siebie w szkole, potem imprezy w mieście czy jakieś ważne wydarzenia. Pogrzeb w rodzinie... Każda profesja ma swój początek... (i koniec). Pozdrawiam. :)

wtorek, 19 lipca 2005, 00:56
Bywalec
Bywalec

Polecam Ci kamerę Panasonica GS400, a co do działalności moim zdaniem to się nie opłaca ruszać. Sam o tym myślałem ale odpuściłem sobie, może za uczciwy jestem. Na legalnej działalności to Ci sie nic nie zwróci, a o piractwie to ja nie myśle za duże ryzyko.

wtorek, 19 lipca 2005, 18:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sama kamera nie kręci -choćby była ze złota. Na początek wystarczy Ci zupelnie NV GS 140 Panasinic . reste wydaj na doszkolenie umiejetności . Ta kamero potrafi bardzo wiele. Naucz sie ją obsługiwać dobrze . Odwdzieczy się. Programów jest wiele . Sprawdź Ulead .
pozdrawiam

wtorek, 19 lipca 2005, 19:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]