Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 21:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Life Video się popsuło 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life Video się popsuło
Jestem bardzo zawiedziony obecną konwencją LV. Tak się składa, że znam osobiście ludzi tworzących konkurencyjny tytuł: Wideo i komputer. Przyznam szczerze, że dotychczas na pierwszym miejscu stawiałem LV (Bogdan, chyba mnie nie zabijesz za tę szczyptę szczerości), obecnie po dwóch samobójczych numerch Redakcji LV, pierwszeństwo w mojej ocenie obejmuje WiK. Jest tu zdecydowanie więcej informacji praktycznych, tematów bliższych wideofilmowcom, nie ma hektarów papieru zapisanego danymi o kolejnym ileśtamcalowym telewizorze firmy X. Na dodatek jako człowiek czynnie zajmujący się działalnością wydawniczo-reklamową zwracam uwagę na niewygodny dla czytającego, sposób klejenia gazety LV, haotyczny rozkład materiału, sugerujący rozdmuchiwanie treści dla zapełnienia stron.
Działalność wideofilmowa jest moją wielką pasją, jest też formą zarabiania pieniędzy. Pisma z tej branży kupują ludzie z tej branży, plus kilka procent przypadkowych klientów. Szanowna redakcjo LV, czy warto dla tych kilku procent stracić wyedukowaną przez Was-pionierów polskiego lobby wideofilmowego, armię dotychczas wiernych czytelników?

sobota, 25 stycznia 2003, 23:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przychylam się do opinii Pawła. W ostatnim nr. 1.2003 to nie znalazłem nic o kamerach, żadnych testów, przeglądu rynku kamer, tylko dużo o telewizorach. Miejmy nadzieję że może coś się zmieni.

niedziela, 26 stycznia 2003, 15:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life Video
To już nie jest Life Video, to jest Life Beletristiko dla nowych redaktorów, nie dla czytelników. Życzę szybkiego bankructwa.

poniedziałek, 27 stycznia 2003, 02:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post live video
Ja również jestem videofilmowcem od wielu lat i zajmuję się tym z wielką pasją i oczywiście dla zarobku. Life Video czytałem z zacięciem od 10 lat
jak wielu moich znajomych kolegów z branży.Przez 10 lat był to w zasadzie jedyny tak profesjonalnie przygotowywany magazyn głównie dla filmowców jak i amatorów filmowania.Było w nim wszystko co najważniejsze i najciekawsze,wielu opierało się na testach sprzetu w LV
przed zakupem.Niestety nowy Life Video to kolorowa gazetka ukazujaca zame gadżety i bzdety absolutnie nieprzydatne w naszej profesji.Styczniowy numer LV był ostatnim który kupiłem(a myślałem że się razem zestarzejemy) moi koledzy mówią to samo.Poprzedniej redakcji LV życzę aby stworzyli nowe pismo takie jak poczciwe stare Life video.
Pozdrawiam

poniedziałek, 27 stycznia 2003, 11:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post live video
Zazdroszczę przedmówcy Markowi MS, żę numer styczniowy to ostatni jaki zobaczy. Ja niestety do pewnego czasu prenumeruję rzeczone pismo i niestety będę musiał oglądać tego gniota do końca roku :(

A swoja drogą czy ktoś z was widzi jakąś różnice między AudioVideo a LiveVideo (oczywiście poza samą nazwą)? Bo ja osobiście widzę w obu identyczną papkę okraszoną opisem zbędnych gadżetów :(

Jeśli ktoś z Was miał nieszczęścia kupić to pisemko polecam artykół o kablach audio. Boki zrywać gdy się czyta o pudełkach na kable jako o "...audiofilskim trofeum, nobilitującym szczęśliwego posiadacza"

Ja osobiście czekam na wyniki testów odsłuchowych udowadniających poprawę brzmiena systemu po zaprzestaniu czytania idiotycznych tekstów.

Pozdrawiam nieszczęśliwych czytelników, prenumeratorów i starą ekipę LV

Zdegustowany

Ged

wtorek, 28 stycznia 2003, 04:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami
Pismo w tej chwili zawiera treści podobne do gazet "między nami idiotkami" Praktycznie nic wartościowego.
Na pewno ni będę ich kupował w ciemno tak jak poprzednio
Poczytam w empiku potem odłoże na półkę
Szkoda pieniędzy

wtorek, 28 stycznia 2003, 08:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life video
Popieram wypowiedzi kolegow tylko ze ja zaplaciem jak co roku prenumerate i jestem skazany na te kolorowa bajeczke, chyba ze cos zmienia

wtorek, 28 stycznia 2003, 23:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
prędzej chyba prześlę kasę na radio maryja niż kupię wspomniane to coś.
ktoś ciągnie dobrą kasę z reklami od czytelników.
mam nadzieję że się to zmieni lub redakcja padnie - bo to nazywa się wyłudzenie pieniędzy.

pozdrawiam
FStyl

środa, 29 stycznia 2003, 12:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post XXX
Bardzo ciekawy jest kwartalnik "Film & Tv,kamera,produkcja i postprodukcja w filmie i telewizji" Do stępne jest to w Empiku i kosztuje 10 zł.

środa, 29 stycznia 2003, 22:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post beznadziejny
popieram powyzsze wypowiedzi
ja niestety w styczniu naciąłem się na pierwszy tegoroczny numer LV
uwierzcie mi byłem w szoku
zastanawiałem sie czy to napewno LV
ale niestety to było prawdą
TOTALNE DNO
pomyslałem sobie ot mała wpadka
w lutym kupiłem następny numer z nadzieją ze bedzie lepiej
ale sami widzieliscie
TRAGEDIA
trzeci raz juz nie dam się nabrać
wolę kupic sobie dobre piwo

wtorek, 25 marca 2003, 20:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Było też ciekawe pismo pt WIDEO I KOMPUTER, a przynajmniej na początku,potem mieli roczną przerwę(problemy jakies mieli) ale teraz to pismo to wg też szmatławiec,już nic ciekawego w nim nie ma .
jest też interesujący kwartalnik pt Film&TV , produkcja i postprodukcja w kinie i telewizji, bardzo ciekawe polecam,dostępny w sieci EMPIK.

wtorek, 25 marca 2003, 23:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life Video
Przychylam sie do wypowiedzi kolegow, to co zrobili Ci nowi redaktorzy to poprostu : :oops: Ja również naciąłem się prenumerując pisemko jeszcze w zeszłym roku tak jak robięto od wielku lat, nie stety to co oglądam od stycznia to tylko zestaw broszur reklamowych na dodatek za moje pieniądze, poniżej krytyki

środa, 23 kwietnia 2003, 11:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sądzę że ta nowa ekipa co się pojawiła w redakcji LV to najprawdoopdobniej nie ma zielonego pojęcia na tematy związane z techniką wideo i podobnymi. To co zaprezentowali tuż po swym objęciu redakcji jest zamordowaniem sukcesu do jakiego przez te wszystkie lata swoją perfekcją zapracowała poprzednia ekipa. Żeby było śmieszniej to w ostatnim numerze miałem nawet przyjemność zobaczyć dział "auto-moto", cóż się dziwić jak na pierwszej stronie jest już jakaś dziwna duża nazwa MIX. Oni chyba nie znają powiedzenia : co jest do wszystkiego to jest do niczego! Prawda jest taka że na jakiś sukces pracuję się duży okres czasu, natomiast zniweczyć czyjąś pracę można dosłowne jednym numerem. Kiedyś w LV można było w jednym numerze dowiedzieć się praktycznie wszystkiego, był cennik wszystkich urządzeń AV i mnóstwo testów, a teraz jak czytałem jakiś test, to miałem wrażenie, że poza ładną składnią zdań nie ma tam nic, to tak jakby do opisu jakiegoś produktu wziąść opinie człowieka z ulicy , który nie ma zielonego pojęcia na ten temat. Myśle że teraz jedyną alternatywą będzie Wideo i Komputer, bo redakcja LV w niedugim czasie raczej zbankrutuje jeśli będzie tworzyć swoje pismo w takim a nie innym stylu. To co tam zamieszczają to tak jakbym czytał po trochu jakoś magazyn: DVDmagazyn, AutoŚwiat, TwojaKomurka itd. Myślę Drodzy Państwo z redakcji LV ze czas najwyższy się obudzić, bo to co w tej chwili robicie to jest totalny chaos i amatorszczyzna. Swoją drogą pozdrawiam wszystkich kolegów wideofilmowców i montażystów *WIDEOMAJA*

poniedziałek, 28 kwietnia 2003, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W moje rece wpadł nr 2 tego MIXu i, tak jak moi poprzednicy, zastanawiałem się czy sprzedawca w kiosku wręczył mi pismo, które kupowałem do tej pory (LV). SYF - to jedyne słowo, jakie ciśnie mi się na usta.Nigdy więcej nie kupię.
ps.
We wprowadzeniu do nr.2 "redaktor naczelny" wyznaje szczerze, że uwielbia piękne kobiety, szybkie samochody, a dopiero na końcu - kamery i sprzęt AV. Po tym wynurzeniu z jego strony, proponuję, aby lepiej zajął się wydawaniem pisemka w stylu SeXtreme. Może w tym jest lepszy i pismo znajdze jakiś czytelników, bo o filmowaniu, sprzęcie nie ma bladego pojęcia.
Pzdro

czwartek, 1 maja 2003, 14:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jest jeszcze pismo Wideo I Komputer ale ono też ostatnio coś cienko przedzie.

piątek, 2 maja 2003, 22:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona