Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 04:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 kamera na kasku 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera na kasku
Yoyoyoyo!
Zastanawiam się w jaki sposób można podłączyć do kamery dodatkowy obiektyw, chodzi o wizje z kasku lub innego miejsca, tam gdzie kamera może być narażona na uszkodzenie?

poniedziałek, 7 listopada 2005, 15:25
Bywalec
Bywalec

Musiałbys mieć kamerę z wejściem na zewnętrzny przetwornik CCD, a takich kamer to raczej nie widziałem normalnie w handlu (nienormalnie poza też :P )

poniedziałek, 7 listopada 2005, 15:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Oczywiscie jest taka mozliwosc... mozna podlaczyc np. cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=70304612 do kamerki cyfrowej posiadajacej aktywne wejscie AV (ale kamery te sa troszke drozsze niz te bez konwertera nalogowo cyfrowego) jednak sprawdz, moze Twoja ma taka mozliwosc... wyglada to tak, ze podlaczas wizje i fonie z tej malej kamerki za 80 zeta do wejscia AV w kamerze cyfrowej, nastepnie uruchamiasz funkcje AV-DV (oczywiscie u roznych producentow moze sie to roznie nazywac) i wlaczas nagrywanie :) To bajecznie proste...

Pozdrawiam serdecznie!!!

poniedziałek, 7 listopada 2005, 16:35
Nowy
Nowy

Widzę, że trafiłem na profesjonalistów
Jeszcze nie mam kamerki :) jestem na dobrej drodze do zakupienia. Dlatego pytam bo takie zdjęcia będą mnie interesować.
BAGI, czy ta mini kamerka to jest to samo co kamerki internetowe?
I jeszcze pytanko poza tematowe. Czy konwertery szerokokątne i rybie oka da się zamontować do kamer MiniDV z niższej pułki tak do 2500zł?

poniedziałek, 7 listopada 2005, 16:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Bedac w wakacje w usa zaopatrzylem sie w kamere adventure cam3 http://www.viosport.com Niestety jak na polskie realia jest to doscyc spora inwestycja ...
Razem z dodatkowymi akcesoriami to naprawde swietny zestaw.

poniedziałek, 7 listopada 2005, 16:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tak. Jest mozliwosc zakupienia konwerterow i roznego rodzaju nakladek zmieniajach kat widzenia do kamer w tym przedziale cenowym (wydaje mi sie, ze do kazdej kamerki z gwintem na obiektywie, pozniej problem tylko ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru, ale sa przecierz "przejsciowki" ,redukcje itp.) Co do jakosci obrazu z miniaturowych kamer to widzialem raz na gieldzie samochodowej taki sprzecik, obraz byl nazwalbym "przyzwoity" jak na taka kamere... chyba lepszy od internetowych kamer (ale przecierz i te miniaturowe i e-cam-y sa rozne wiec trudno porownywac). Jesli bedziesz podlaczal takie cako do swojej przyszlej kamery to obowiazkowo sprawdz przed zakupem czy ta ma taka mozliwosc... Pozdrawiam!

poniedziałek, 7 listopada 2005, 18:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]