Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 19:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Apple G4 vs G5 vs PC :) 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Apple G4 vs G5 vs PC :)
Wiem, ze ten temat walkowany jest tutaj od zarania dziejow... jednak mam nadzieje, ze nie zlinczujecie mnie za jeszcze jeden nowy temat w tej sprawie.

Zamierzam zakupic G5... ale nie zaduzo wiem, natemat systemu Mac. Zastanawiam sie, ile czasu zajelo wam przejscie z PC na Mac? Chodzi mi glowie o inne zasady dzialania Premiere i Final Cut oraz czy sa programy przystosowane do robienia menu i wypalania plyt dvd pod Mac. Jedna z wazniejszych spraw to tez pakiety biurowe (Office) pod Maca. Zastanawiam sie tez jak jest z dostepnoscia oprogramowania pod Mac. Rozumiem, ze piraty nie wchodza w gre, bo wrecz z tego co slyszalem: nieosiagalne.

Czy wy sami uczyliscie sie obslugiwania Mac czy chodziliscie na szkolenai z SAD i czy te szkolenia cos daja (ile ewentualnei kosztuja)?

Na PC produkcje wykonywalem w : Corel 11, Premier, After Effect i Cool Edit Pro. Zajmuje sie profesjonalna produkcja audio, ale nikt nie byl wstanie mi powiedziec, czy ten komputer pod to tez sie nadaje. Czy sa jakies progarmy do produkcji audio i jej obrobki pod Maca?

środa, 11 stycznia 2006, 23:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]