Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 22:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pytanie laika do zawodowych filmowców 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pytanie laika do zawodowych filmowców
Witam...Mam prośbe prosze mi podac jaki jest jeden z lepszych programów do składania video?? Chodzi mi o to zeby byl stabilny i w czasie pracy nie wychodzil sobie do windowsa bo to denerwujace jak cholera...Poza tym mam jeszcze dwa pytania...Mianowicie Moze mi doradzicie jakis konkretny model kamery bo wlasnie mam zamiar zaczac swoje pierwsze kroki w video-filmowaniu..Bede bardzo wdzieczny...A na samym koncu jeszcze jedno pytanie...Jak to jest z tym ZAIKS-em i z urzedem skarbowym jesli sie zarejestruje dzialanosc?? Czy oplaty sa duze?? Prosze o pomoc...Bede niezmiernie wdzieczny za kazda cenna porade....Z gory dziekuje i pozdrawiam....Marek :wink:

niedziela, 26 lutego 2006, 17:58
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie ma idealnego oprogramowania do edycji nieliniowej osobiście pracuję na Premiere 6.5 i mnie to wystarcza, chociaż z jego stabilnością różnie bywa. Uczę sie także Ediusa ze stajni Canopusa i moim zdaniem jest o niebo stabilniejszy. Jeśli chodzi o intuicyjność obsługi to polecam coś z firmy Ulead. Wybór należy do Ciebie. Proponuję lekturę tego forum.
To samo tyczy się kamery, wszystko zależy od Twojego budżetu. Znowu odsyłam do lektury archiwum forum to samo tyczy się ZAIKSu.
pozdrawiam

niedziela, 26 lutego 2006, 19:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]