Teraz jest czwartek, 20 września 2018, 03:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 "Tak wyszło-Ascetoholix" Jak oni to nakręcili 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post "Tak wyszło-Ascetoholix" Jak oni to nakręcili
Widziałem teledysk i wygląda to mniej wiecej tak że kamera cały czas idzie przed chłopakami i nie widać żadnych cięć :?: ma ktoś pomysł jak to sie realizuje :lol: P.S jeżeli post jest nie na temat to przepraszam ale nie wiedziałem w jakim dziale go umieścić :oops:

czwartek, 18 maja 2006, 13:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no normalnie , w czym problem ? Oni nawijali a kamerzysta szedł przed nimi , nie rozumiem problemu :roll:

czwartek, 18 maja 2006, 14:14
Bywalec
Bywalec

w sumie to może i masz rację.ale czy napewno nkręcili to za pierwszym razem :lol: bo to chyba raczej mało prawdopodobne :?

czwartek, 18 maja 2006, 22:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pewnie za 1 razem nie ale troche sie nameczyli , musieli pewnie ludzi wokoł zmobilizować by nie było zadnych akcji ( widzimy na teledysku ze nie za duzo ich jest ;) ) . Do tego szczerze ci powiem , dawno to oglądałem i też mnie zaciekawił sposób nagrania tego teledysku ale wydawało mi sie ze gdzies w 2/3 produkcji zauważyłem małe sciecie obrazu ale było ono mało widoczne przez znakomity montaż ;)

czwartek, 18 maja 2006, 23:08
Stały bywalec
Stały bywalec

coelebs, to nie pierwszy teledysk realizowany jednym ujęciem bez cięcia. Z tym ze ten jest jeszcze prosty (w mierę powolny). Pamiętam teledysk panienek spajsetek :P (jak ja ich nie lubie :/) w którym było tylko jedno cięcie a kamerzysta musiał się nieźle za babami nabiegac, zeby wszystko wyszło.

sobota, 20 maja 2006, 10:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przeciez koles kreci to na steady camie jeszcze widac pod koniec ujecie z innej kamery gdzie prezentuje sie nam okazale jakis fly cam...teledysk jest slaby bo mozna bylo ciekawiej wykorzystac potencjal tego sprzetu,a utwor...no comment

sobota, 20 maja 2006, 10:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie znam sie, ale wydaje mnie sie ze to zrobione w after effects za pomoca motion tracking czy jakos tak to sie nazywa. Zaznaczasz obszar gdzie maja byc sledzone piksele, ktore zmieniaja swoja pozycje. Potem ustawiasz wzgledem tych pikseli polozenie obrazu i tutaj zauwazone ciecie ekranu, gdyz plan sie poruszal i czasem brakowalo go.

POZDRAWIAM

sobota, 20 maja 2006, 13:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie znam sie, ale wydaje mnie sie ze to zrobione w after effects za pomoca motion tracking czy jakos tak to sie nazywa. Zaznaczasz obszar gdzie maja byc sledzone piksele, ktore zmieniaja swoja pozycje. Potem ustawiasz wzgledem tych pikseli polozenie obrazu i tutaj zauwazone ciecie ekranu, gdyz plan sie poruszal i czasem brakowalo go.
Masz racje, nie znasz sie :wink:

sobota, 20 maja 2006, 15:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W czym problem nie rozumiem. A "Rosyjska Arka"? Film nakrecony teoretycznie w jednym ujeciu (faktycznie w dwoch bo kamera zdechla w trakcie krecenia). Dobry mastershot wymaga pracy i przygotowan ale jest jest nawet bardziej niz wykonalny.

sobota, 20 maja 2006, 15:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]