Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 12:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Filmowanie dziś Warszawa Ursus-Szybko!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Filmowanie dziś Warszawa Ursus-Szybko!!!!!
Witam.

Mam problem, jeśli jest ktoś zainteresowany filmowaniem ślubu i wesela w Warszawie-Ursus to prosze o bardzo szybki kontakt. Połamała mnie grypa i czuje że nie dam rady, Dziś o 14:30 w Ursusie u młodej, ślub o 16:00, wesele w Otrębusach w restauracji Elita Otrębscy.
W grę wchodzi tylko filmowanie, kasety oddajecie fotografowi który tam będzie, mój zanajomy. Oczywiście kasty do filmowania daje fotograf, także koszty to tylko dojazd.
tel. 506-969-505 GG 9456249,
Koszt umówiony to 350zł, wiem że to nie dużo ale za samo kręcenie jest to chyba dość znośne,
po filmowaniu gotówkę wypłaca fotograf z którym będziecie na weselu.

sobota, 3 czerwca 2006, 12:33
Bywalec
Bywalec

Powiem Ci jedno :) Jak bym był na miejscu Młodego Pana ,i umawiając sie z Tobą,rezerwując termin.A potem przyjechał by inny operator tłumacząc mi że zastępuje Ciebie bo ty jesteś chory to dał bym Ci kopa w dupe ;) Powiedz mi jaką ty firme reprezentujesz?? Co pomyśli o Tobie twój klient,myślisz ,że poleci twoje usługi trzeciej osobie,bo Mnie sie wydaje że NIE :) Wybacz nigdy nie dał bym takiego ogłoszenia na forum,byłoby mi wstyd.Pozdrawiam Serdecznie

sobota, 3 czerwca 2006, 15:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dziwne że na dwie godziny przed imprezą grypa cie połamała. Gdybyś dał ogłoszenie z rańca to bym sie może skusił bo akurat mam dzisiaj wolne i znam te obiekty bo tam kręciłem. Nota bene zawsze moi klienci wiedzą że niekoniecznie ja będę filmował daną imprezę (jest nas trzech) i są na to wstępnie przygotowani i nie widzę w tym nic dziwnego.

sobota, 3 czerwca 2006, 17:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Powiem Ci jedno :) Jak bym był na miejscu Młodego Pana ,i umawiając sie z Tobą,rezerwując termin.A potem przyjechał by inny operator tłumacząc mi że zastępuje Ciebie bo ty jesteś chory to dał bym Ci kopa w dupe ;) Powiedz mi jaką ty firme reprezentujesz?? Co pomyśli o Tobie twój klient,myślisz ,że poleci twoje usługi trzeciej osobie,bo Mnie sie wydaje że NIE :) Wybacz nigdy nie dał bym takiego ogłoszenia na forum,byłoby mi wstyd.Pozdrawiam Serdecznie

Niechce mi się tego komentować, widać że masz jakiś problem osobowości, jesteś chyba alfą i omegą, mam nadzieje że kiedyś też będziesz miał podobną sytuację.
A na weselu byłem i przeżyłem choć jak napisałem wcześniej miałem obawy że nie dam rady.

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 12:34 pm ]
Miras13 napisał(a):
Dziwne że na dwie godziny przed imprezą grypa cie połamała. Gdybyś dał ogłoszenie z rańca to bym sie może skusił bo akurat mam dzisiaj wolne i znam te obiekty bo tam kręciłem. Nota bene zawsze moi klienci wiedzą że niekoniecznie ja będę filmował daną imprezę (jest nas trzech) i są na to wstępnie przygotowani i nie widzę w tym nic dziwnego.

Ja też mam trzech ludzi do filmowania, ale tak wyszło że już byli zajęci, pozostałe kontakty spaliły natomiast forum uznałem za deskę ratunku choc przyznam że zbyt późno. Mimo wszystko dzięki za odzew, na weselu byłem i przeżyłem. Amen

niedziela, 4 czerwca 2006, 11:53
Bywalec
Bywalec

heheheh...śmieszny jesteś koleś :lol: :lol: :lol: NARA Zachowujesz sie jak typowy Warszawiak :lol: :lol:

ŚLĄSK Górą!!!!!!! :twisted:

poniedziałek, 5 czerwca 2006, 05:11
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

heheheh...śmieszny jesteś koleś :lol: :lol: :lol: NARA Zachowujesz sie jak typowy Warszawiak :lol: :lol:

ŚLĄSK Górą!!!!!!! :twisted:
panowie spokojnie! Czym sie roznie warszawiak od slazaka bo z tego co widze to jakis kompleks - kazdemu moze cos wypasc - takie jest zycie. a komentaze pozotawmy sobie. nie jestes w stanie pomoc to nie pisz szczegolnie ze juz dawno po imprezie...

środa, 7 czerwca 2006, 00:07
Bywalec
Bywalec

piątek, 9 czerwca 2006, 23:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]