Teraz jest środa, 19 września 2018, 18:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Ile sobie policzyc za robote ??? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Ile sobie policzyc za robote ???
Mam nakrecic dokument (reklame) miejscowosci oraz skrot z otwarcia nowego muzeum. Miejscowosc malutka, klimatyczna. Zlecenie dostalem od ludzi dzialajacych spolecznie, a za pieniadze ze sprzedazy tych plyt chca odbudowac jakas czesc ruin. Film ma miec docelowa dlugosc okolo 30 min. Narracje dostane oraz pelne informacje dotyczace historii. Dzialaja spolecznie i licza na dobroc ludzi. Dla mnie to mozliosc w pewnym stopniu reklamy... Ile sobie policzyc za taka usluge ? Dodam ze nie bede musial wydawac na paliwo i tego typu rzeczy, oni wszystko organizuja. Prosze o rade.

POZDRAWIAM

wtorek, 25 lipca 2006, 22:18
Stały bywalec
Stały bywalec

Moim zdaniem powinieneś zrobić to za free, ale dopisać sie jako sponsor i walnąć dobrą reklame w filmie. Ja tak bym postąpił.
Pozdrawiam

wtorek, 25 lipca 2006, 23:19
Bywalec
Bywalec

Ja też uważam, że nie masz co liczyć na jakieś sensowne pieniądze, poniważ są to ludzie tak jak to napisałeś działający społecznie - robią coś za darmo i wg. ich rozumowania pewnie oczekują też czegoś za darmo lub za symboliczną opłatę. W większości wypadków nie mają pojęcia jaki jest faktyczny koszt takiej usługi. Więc albo zdrobisz to dla chwały i reklamy albo możesz ich "zabić" kwotą ;-)

środa, 26 lipca 2006, 00:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

"Normalnie" - 50-100 tys. zł. Ale ponieważ nasz kraj jest daleki od normalności, to zaproponuj 500-700 zł i swoją reklamę przed filmem i na obwolutach płyt. pozdrawiam!

środa, 26 lipca 2006, 10:41
Stały bywalec
Stały bywalec

A co znaczy normalnie i gdzie tak płacą??? :) Ja tam chce... :)

Nadadl upieram sie przy swoim i twierdze że zrobiłbym to za free, nakład tego bedzie duży (chyba) a jak to ładnie zrobisz to masz mase klientów...

środa, 26 lipca 2006, 19:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Robiłem kiedyś imprezę harytatywną gdzie wiedziałem że dochodu zbyt dużego nie będę miał. Uparli sie że i tak musza mi zapłacić. Płytek było 80szt. Czas kręcenia ok. 2godz. montaż wykonałem w dwa popołudnia. Płytki z nadrukiem. Okładki specjanie na tą okazję. Wziąłem po 5zł. za szt. Oni na własne potrzeby rozprowadzili to po 10zł i wszystko zeszło. Mieli na swoją skromną działalność. Nie powiem z tytułu że było tam moje logo trochę ludzi przybyło do kręcenia. Za robotę nic, tylko za sam materiał.

środa, 26 lipca 2006, 21:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?t=17780

czwartek, 27 lipca 2006, 14:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]