Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 02:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 jak przemycic kamere na koncert...? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post jak przemycic kamere na koncert...?
witam,
moje pytanie jest bardzo nietypowe i byc moze nie na to forum, ale moze juz ktos tego probowal. otoz w najblizszym czasie wybieram sie na koncert zespolu rockowego, ktory chcialbym sfilmowac. jak wiadomo, na koncerty te nie wolno wnosic zadnych urzadzen rejestrujacych obraz i dzwiek, innymi slowy, nie wolno wniesc kamery. ja mimo to chcialbym sprobowac ja gdzies ukryc, tylko gdzie? no wlasnie, moze ktos juz probowal i wie, gdzie i jak najlepiej ja ukryc, zeby ochroniarze przepuscili przez bramki...

mart

piątek, 4 kwietnia 2003, 10:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

I tak przed wejściem czasami cię"obmacują" i sprawdzają co tam masz przy sobie.Pozatym przydała by się jak najmniejsza kamerka a nie np digital 8 albo Hi8 bo te zazwyczaj sa dosyć spore.Można też do kamerki doczepić małą kamerkę dodatkowa i nagrywać w ten sposób obraz.Zajżyj do wątku z kamera na kajak.

piątek, 4 kwietnia 2003, 15:09
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: jak przemycic kamere na koncert...?
mart napisał(a):
witam,
moje pytanie jest bardzo nietypowe i byc moze nie na to forum, ale moze juz ktos tego probowal. otoz w najblizszym czasie wybieram sie na koncert zespolu rockowego, ktory chcialbym sfilmowac. jak wiadomo, na koncerty te nie wolno wnosic zadnych urzadzen rejestrujacych obraz i dzwiek, innymi slowy, nie wolno wniesc kamery. ja mimo to chcialbym sprobowac ja gdzies ukryc, tylko gdzie? no wlasnie, moze ktos juz probowal i wie, gdzie i jak najlepiej ja ukryc, zeby ochroniarze przepuscili przez bramki...

mart

Stary numer przemytnika: :twisted:
Włóż kamerę w mały plecaczek i na wierzch rzuć kilka par brudnych skarpetek. Nie będzie im się chciało w tym grzebać.

... tylko czy sam się odważysz sięgnąć do takiego plecaczka. :wink:

piątek, 4 kwietnia 2003, 18:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

He he dobry sposób no proszę :), zazwyczaj na koncertach jest multum ludzi przed wejściem więc rzeczywiście nie będzie się im za bardzo chciało grzebać w tym "syfie".Jak wypróbujesz to daj znać.

piątek, 4 kwietnia 2003, 22:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]