Teraz jest wtorek, 18 grudnia 2018, 19:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 ....studia...studium... 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post ....studia...studium...
CZy zna ktoś jakies studia filmowe na południu Polski? CHodzi mi operatorskie.

sobota, 7 października 2006, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dobry temat...może ktoś z was wie czy coś takiego jest w Białymstoku?? Montaż, animacja lub efekty specjalne. Z tego co ja wiem to raczej chyba nie ma, jakby coś ktoś wiedział to dajcie znać.

sobota, 7 października 2006, 14:53
Bywalec
Bywalec

sobota, 7 października 2006, 20:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Bardzo ambitne :), bardziej by mnie interesowały kursy, warsztaty itp. z obsługi programów edycyjnych, tworzenie efektów specjalnych + ewentualnie wskazówki operatorskie. Słyszał ktoś o czymś takim, najlepiej południowo-zachodni poland,
pozdro

sobota, 7 października 2006, 21:57
Bywalec
Bywalec

sobota, 7 października 2006, 22:25
Bywalec
Bywalec

Czy ktoś z Was uczył się lub uczy w Akademi Filmu i Telewizji w Warszawie (AFIT)? Jestem ciekaw czy warto tam iść, czy to tylko wyrzucone pieniądze.

sobota, 7 października 2006, 22:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://forum.kamera-akcja.pl/viewtopic. ... t=akademia

sobota, 7 października 2006, 22:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: ....studia...studium...
michael777 napisał(a):
CZy zna ktoś jakies studia filmowe na południu Polski? CHodzi mi operatorskie.
omg realizatorka w katowicach lolu :D pozatym w opolu chyba jest jeszcze szkola wajdy, i powstaja teraz rozne studium policealne z kierunkami operator... na calym poludniu polski.
Jason napisał(a):
Czy ktoś z Was uczył się lub uczy w Akademi Filmu i Telewizji w Warszawie (AFIT)? Jestem ciekaw czy warto tam iść, czy to tylko wyrzucone pieniądze.
Jak cie stac to idz, szybko zalapiesz sie na jakies starze do tv :D mozesz poszukac sobie filmow uczniow tej szkoly... Np "Stadium"o ile to kwestia talentu a o ile warsztatu? nie wiem ocen sam (film do sciagniecia gdzies w necie)

niedziela, 8 października 2006, 10:18
Bywalec
Bywalec

kubanczyk napisał(a):
Jak cie stac to idz, szybko zalapiesz sie na jakies starze do tv :D mozesz poszukac sobie filmow uczniow tej szkoly... Np "Stadium"o ile to kwestia talentu a o ile warsztatu? nie wiem ocen sam (film do sciagniecia gdzies w necie)

Jestem w tej sytuacji że już od paru lat pracuję dla 3 różnych stacji w moim regionie, więc nie bardzo mi chodzi o staże w TV ale o to czy można faktycznie "poszerzyć horyzonty" z operatorki lub montażu ewentualnie podłapać nowe kontakty.

niedziela, 8 października 2006, 10:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jason napisał(a):
kubanczyk napisał(a):

Jestem w tej sytuacji że już od paru lat pracuję dla 3 różnych stacji w moim regionie, więc nie bardzo mi chodzi o staże w TV ale o to czy można faktycznie "poszerzyć horyzonty" z operatorki lub montażu ewentualnie podłapać nowe kontakty.
hmm skoro juz pracujesz dla tv to wydaje mi sie, ze podlap tylko pare kontaktow przy produkcji jakis reklam, filmow (chodzby nosic kawe) i tam rownierz nauczysz sie czegos, podpatrzysz zawodowcow. Talentu cie zadna szkola nie nauczy, zmyslu takze nie...

Dla kilku stacji tv w regionie? z ciekawosci zapytam jakich?

niedziela, 8 października 2006, 11:09
Bywalec
Bywalec

Te stacje to TVP3 i dwie kablówki. Jeśli chodzi o podpatrywanie "zawodowców" lub udział w przedsięwzięciach takich jak reklamówki itp. to oczywiście biorę w tym czynny udział ale wiadomo że jest to rynek lokalny bez wielkiego rozmachu. Po kilku sezonach czuję że zaczynam stać w miejscu i dlatego zastanawiam się nad szkołą, która oprócz ugruntowania i pewnego uporządkowania wiedzy teoretycznej da szanse na udział w rzeczach "większego kalibru".

niedziela, 8 października 2006, 12:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Te stacje to TVP3 i dwie kablówki. Jeśli chodzi o podpatrywanie "zawodowców" lub udział w przedsięwzięciach takich jak reklamówki itp. to oczywiście biorę w tym czynny udział ale wiadomo że jest to rynek lokalny bez wielkiego rozmachu. Po kilku sezonach czuję że zaczynam stać w miejscu i dlatego zastanawiam się nad szkołą, która oprócz ugruntowania i pewnego uporządkowania wiedzy teoretycznej da szanse na udział w rzeczach "większego kalibru".
no sie nie dziwie ze ci sie nudzi, w takim razie wydaje mi sie ze przyda ci sie troche warszawki w wydaniu AFiT :mrgreen:

niedziela, 8 października 2006, 14:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]