Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Podsumowanie Sezonu c.d. 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Podsumowanie Sezonu c.d.
Szanowni Koledzy.
Mamy listopad, większość z Was zakończyła już sezon (przynajmniej do stycznia), czy moglibyście się pokusić na małe podsumowanie.
Ciekaw jestem (i zapewne nie tylko ja) jak miną ten rok; w różnych rejonach Polski pod względem ilości zamówień w odniesieniu do lat poprzednich. Interesuje mnie także czy np. bierzecie wesela w święta lub sylwestra a jeśli nie to czy w okresie zimowym przeznaczacie czas na doskonalenie swoich umiętności , konserwację sprzętu itp. czy poprostu dajecie sobie "luz".
Jestem ciekaw czy w dobie taniejącego sprzętu i powszechnej dostępności do niego, w tym roku przybyło Wam dużo konkurencji?A może na odwrót?
Fajnie jakbyście się wypowiedzieli, pozdrawiam
P.S.
Już kiedyś założyłem taki temat, ale gdzieś go "wsysneło" a myślę , że warto go odświeźyć.

czwartek, 2 listopada 2006, 21:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Właśnie apropo tej konkurencji ;) Założyłem firmę w październiku 2005r. więc cały 2006 r byłem nowicjuszem... Co do podsumowania - nie mogę narzekać - jak na nieznaną firmę miałem 8 zamówień a z tego już 4 pary po obejrzeniu wesela na którym wówczas byli podpisali umowę na następny rok a myśle ,że będzie znacznie więcej... Co do mojej doświadczonej konkurencji to uważam, że zatrzymała się w 2002 roku.. Więc nie mogę narzekać. Studniówek na razie się podejmuje bo "nie jestem w temacie" a w przyszłym roku to napewno coś z tego będzie...

Aktualnie po zakończeniu montażu ostatniej imprezy mam zamiar poświęcić na "treningi" może na innych programch czy dodatkowych narzędziach ... tak aby w przyszły roku czymś nowym zaskoczyć naszych "wszechwiedzących" klientów ;)))

Podsumowując - widze światełko w tym video tunnelu ;)

Pozdrawiam wszystkich!

PS & AE & LR
D810 + szkła
CMIII + szkła

piątek, 3 listopada 2006, 10:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]