Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 06:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 [PRACA] Poszukuje osób chętnych do filmowania i montażu 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post [PRACA] Poszukuje osób chętnych do filmowania i montażu
Poszukuje współpracowników z zakresu filmowania i montażu. Prowadzę Agencje Fotograficzną i sam jestem fotografem. Obsługuje natomiast również wesela oraz inne imprezy także od strony filmowej. Widzę, że wielu kolegów tutaj na forum zna się na tym fachu, więc serdecznie zapraszam do współpracy. Dysponuje kontaktami z kilkoma kamerzystami i montażystami, ale w przypadku nadmiaru pracy bądź innych zajęć nie zawsze są w stanie zaspokoić zlecenia mojej firmy, a wiadomo wielkimi krokami zbliżają się zlecenia na nowy sezon.

Przede wszystkim poszukuje osób z Krakowa, ale nie tylko (bo z tego co czytam na forum to działa tutaj kilka osób i pracuje w zupełnie innych miastach).

FILMOWIEC:
- własny sprzęt (w zgłoszeniu podać jaki)
- mile widziany samochód i własne drobne oświetlenie (nie jest to wymóg konieczny)

MONTAŻYSTA:
- umiejący montować ambitniejsze filmy niż zgranie materiału i wstawienie podstawowych przejść co 20 minut:-)
- filmy ślubne 90-100 minut (z jednej lub dwóch kamer), inne produkcje uzgadniane indywidualnie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy agencja@photocenter.pl gdzie proszę przesłać CV lub poprostu maila z podstawowymi informacjami typu imię i nazwisko, wiek, telefon, doświadczenie a także mile widziane jakieś swoje prace (choć w tym celu możemy również umówić się na spotkanie osobiście).

Wszystko w 100% oficjalne, praca na umowę o dzieło.

PS. Osoby dociekliwe i poszukujące mojej strony www doczekają się jej po świętach (bo firma zmieniła nazwę, a co za tym idzie także powstaje nowa strona www).

czwartek, 14 grudnia 2006, 18:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sporo szczegolow wymagasz ale malo podajesz o sobie/swojej firmie poza emailem praktycznie nie ma nic...
Cytuj:
imię i nazwisko, wiek, telefon, doświadczenie a także mile widziane jakieś swoje prace

Chetnie bym poznal imie nazwisko, nazwe firmy, telefon, oraz jej doswiadczenie na rynku... napewno to ulatwi znalezienie ci odpowiedniej osoby, bo jak narazie troche niepowazne takie ogloszenie ;-)

czwartek, 14 grudnia 2006, 19:47
Bywalec
Bywalec

sporo szczegolow wymagasz ale malo podajesz o sobie/swojej firmie poza emailem praktycznie nie ma nic...
Cytuj:
imię i nazwisko, wiek, telefon, doświadczenie a także mile widziane jakieś swoje prace

Chetnie bym poznal imie nazwisko, nazwe firmy, telefon, oraz jej doswiadczenie na rynku... napewno to ulatwi znalezienie ci odpowiedniej osoby, bo jak narazie troche niepowazne takie ogloszenie ;-)

A czy ja proszę o pisanie te wszystkie osoby publicznie na swój temat? Gdybyś o to samo zapytał mailem bądź PW to uzyskasz interesujące Cię informacje, bo jak pisałem nie ma tu żadnej tajemnicy i jest to najnormalniejsza ogłoszenie. Zerknij do gazety i powiedz mi która firma poza nazwą i drobnym namiarem chwali się w ogłoszeniu swoimi danymi.

Jeśli ktoś jest zainteresowany (a już dostałem odpowiedzi) to napiszę coś o sobie i zada interesujące go pytania. Żadne dane włącznie ze stawkami pracy nie są tajemnicą.

Pozdrawiam ;-)

czwartek, 14 grudnia 2006, 21:56
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To rzuć stawkami, a napewno, nie bedziesz miał tyle maili do odpowiedzi. Napiszą ci, którzy będą zainteresowni warunkami, jakie proponujesz.

Nawiążemy współprace z kamerzystami z regionu, kontakt itv24@itv24.com.pl

czwartek, 14 grudnia 2006, 23:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To rzuć stawkami, a napewno, nie bedziesz miał tyle maili do odpowiedzi. Napiszą ci, którzy będą zainteresowni warunkami, jakie proponujesz.
mniej wiecej oto mi chodzi zeby podac od razu podstawowe dane i informacje. bedzie latwiej.

czwartek, 14 grudnia 2006, 23:21
Bywalec
Bywalec

Mówisz - masz:
Montaż 600 pln
Filmowanie 300 pln
Stawki dla osób na umowę o dzieło. Kwoty uczciwe jeśli chodzi o prace zlecane. Zapewne też niższe niż te które wyciągasz mając własną firmę.

Jeśli ktoś posiada własną działalność i na usługę może wystawić rachunek może liczyć na minimalnie wyższą stawkę. Spowodowane to jest tym, że od umowy o dzieło muszę zapłacić podatek, a tak zostaje coś tam luźnego w cenie filmu (nie należę do osób, które wówczas chcą maksymalnego wyzysku).

Podobnie w sytuacji jeśli to co ktoś robi baaaaardzo przypadnie mi do gustu, a mieszka w innym mieście i sprawa ma upaść przez 100 pln na benzynke to też proszę śmiało pisać.

PS.
Drogi Kubańczyku zadałeś niezbyt właściwie pytanie.

piątek, 15 grudnia 2006, 00:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

parafrazujac znane powiedzienie "Nie ma niewłaściwych pytan, sa tylko niewlasciwie odpowiedzi" :mrgreen:

piątek, 15 grudnia 2006, 00:17
Bywalec
Bywalec

Photocenter.pl napisał(a):
parafrazujac znane powiedzienie "Nie ma niewłaściwych pytan, sa tylko niewlasciwie odpowiedzi" :mrgreen:

Jest różnica pomiędzy niewłaściwym pytaniem, o którym piszesz powyżej, a niewłaściwie zadanym pytaniem, o którym ja napisałem :mrgreen:

A teraz już naszą zabawą słowną nie zaśmiecajmy tematu - będę wdzięczny - pozdrawiam.

piątek, 15 grudnia 2006, 01:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]