Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 19:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 płyty Dysan 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post płyty Dysan
co myślicie o nośnikach dvd dysan Czy jest to dobry nośnik. Czy ktoś z was używa tych płyt ?, jakie są wasz opinie ?
Ostatnio klienci skarżą sie, że płyty im nie odbierają , więc próbuje zmienić nośnik. allegro

sobota, 16 grudnia 2006, 21:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Używam tylko verbatimów (choć ostatnio słyszałem kilka złych opinii o tej firmie). Dla mnie dvd jest jednym wielki oszustwem, którego ofiarami jesteśmy my sprzedający swoją pracę na tego typu nośnikach.
Bo czyż nie jest tak,że dotrzymując wszystkich warunków prawidłowgo wyprodukowania dvd - od klienta dowiadujesz się, że "płyta się zacina".
I nie masz praktycznej możliwości zareklamowania płyt (nie mówiąc o odzyskaniu straconego czasu, czy też reputacji)
A może by tak stworzyć ranking firm, które nie liczą się ze swoimi klientami.
A to przecież my stanowimy ich podstawową klientę.
Chociaż po napisaniu tych słów naszły mnie wątpliwości. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli zaoszczędzić 10 groszy na płycie !
Niestety.

wtorek, 19 grudnia 2006, 00:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zadnych reklamacji ze strony klientow. nagrywam max predkoscia 4x. przy wikszych moze sie zacinac na starszych odtwarzaczach DVD

wtorek, 19 grudnia 2006, 20:52
Nowy
Nowy

Post płyty Dysan
witam.plytki sony-z nadrukiem MŚ,jak na razie-wypalonych okj 150-200 szt. i zadna nawet nie tyknela-dzialaja bezkonkurencyjnie.verbatimy i tdk odpadaja-ale i tak wszystko sprowadza sie do stacjonarki.moj 3-letni pioneer jest wybredny ale sony mu podpasowało.verbatimy lubiał-ale tylko te z nadrukiem x8(oczywiscie wszystko wypalane x6).

wtorek, 19 grudnia 2006, 21:15
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

witam.plytki sony-z nadrukiem MŚ,jak na razie-wypalonych okj 150-200 szt. i zadna nawet nie tyknela-dzialaja bezkonkurencyjnie.verbatimy i tdk odpadaja-ale i tak wszystko sprowadza sie do stacjonarki.moj 3-letni pioneer jest wybredny ale sony mu podpasowało.verbatimy lubiał-ale tylko te z nadrukiem x8(oczywiscie wszystko wypalane x6).

Dawno takiej bzdury nigdzie nie wyczytałem ani nie słyszałem. Wypaliłem i ja i inni uzytkownicy tego forum tysiące płyt zarówno na Verbatimie jak i TDK-u, i akurat z nimi nie ma żadnych problemów. Problemem może za to być nagrywarka. Jak jest dobra, to i na Sony, czy Dysanie wypali dobrze i po latach będą działać bez żadnych problemów. A dobre wypalarki można policzyć na palcach jednej ręki i to bez kciuka... :roll: Wszystko sprowadza się do stacjonarki... :lol: nie, no daruj, nie mogę się powstrzymać... :D

wtorek, 19 grudnia 2006, 23:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Prawdą jest że SONY wypalają się rewelacyjnie . Bardzo dobrze TDK Scr.Proof . Natomiast inne TDK i Verbatimy problematycznie (te z nadrukami z FOTONU) - wypadają w procesie zapisu . Winą tego nie są płytki , a moja nagrywarka SONY . Te same płytki (niby uszkodzone) wypalają się elegancko na np.HP .

środa, 20 grudnia 2006, 10:47
Nowy
Nowy

Post Dawno takiej bzdury nigdzie nie wyczytałem ani nie słyszałem
witam. panie smyczyk-jest to moje osobiste zdanie na temat tych plyt dvd-nie musi sie pan z tym zgadzac. wiec po co ta ironia?

środa, 20 grudnia 2006, 17:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]