Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 22:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Dzwiek w Panasonic dvx 100 BE 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Dzwiek w Panasonic dvx 100 BE
Jaki polecacie mikrofon do PAnasonic dvx 100 BE do wesel itp.?? Filmowalem pierwsze wesele ta kamerke i powiem, ze niezbyt zadowolony jestem z dzwieku zarowno w kosciele jak i na sali weselnej. W kosciele szumi i slychac "wnetrze" kamerki lekko, na sali weselnej natomiast przesterowany troche dzwiek i pzytlumione nieco wysokie tony wydaje mi sie (co moze byc wina zlego ustawienia audio). Drugie pytanko brzmi czy jest mozliwosc zamontowania w tem cacku mikrofonu stereo??Dzieki z gory za odpowiedz i pozdrawianm ;)

poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 21:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W archiwum tego forum znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania.

Dziwi mnie fakt, że kupiłeś kamerę, poszedłeś na wesele nie mając przygotowania praktycznego z tą kamerą.
Bez urazy ale kamera zwłaszcza DVX100B to nie "łopata" która nie potrzebuje instrukcji i przynajmniej kikugodzinnego praktycznego obycia się ze sprzętem, nie wspomnę o przygotowaniu teoretycznym.

Kris

P.S.
Wracając do Twoich pytań - użyj funkcji "szukaj" - http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/search.php?

Nie ma sensu poiwelać tematy.

wtorek, 1 maja 2007, 07:51
Bywalec
Bywalec

Bez przesady taki odwazny to ja nie jestem ;) Spedzilem 2 dni na rozpracowywaniu tej kamerki, lecz warunkow weselnej muzyki w mieszkaniu niestety nie probowalem;) Pracowalem wczesniej na amatorskiej NV-DS55, która dzwieku rewelacyjnego moze nie miala, ale nie razilo to po uszach jak w dvx100BE. Wiec kto by pomyslal ze dvx...no dobra koncze ide czytac instrukcje obslugi;)Dzieki za odpowiedz,pozdrawiam

wtorek, 1 maja 2007, 12:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]