Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 16:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Wadliwe przetworniki obrazu w kamerach SONY VX2100 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wadliwe przetworniki obrazu w kamerach SONY VX2100
Mam problem z kamerą SONY DCR-VX2100E - obraz zrobił się koloru żółtego a w miejscach gdzie obiektyw łapie błękit, następuje silne smużenie z góry na dół i to wszystko oczywiście nagrywa się na taśmę. Kamerę z nr.1342822 , kupiłem 31.08.2004 w BS Komputery-Multimedia a uszkodzenie pojawiło się 8.06.2007.
W ubiegłym jeszcze roku widziałem na stronie SONY informację o wadliwych przetwornikach i ich bezpłatnej wymianie przez SONY, ale niestety, obecnie ta informacja zniknęła z ich strony a problem wadliwych przetworników które SONY zamontował w kamerach VX2100 pozostał. Kontaktowałem się elektronicznie z ,,sonyinfo.pl@eu.sony.com,, ale oni chyba mają gdzieś swoich klientów bo to co najważniejsze dla nich kasę, już wzięli za wadliwy sprzęt.
Do tej pory myślałem że Sony to firma godna zaufania, ale czytając
o fatalnym serwisie do kamer i jak widać z wypowiedzi, umyciu rąk przez Sony w związku z wypuszczeniem przez firmę kamer z wadliwymi przetwornikami, opinię tą muszę zrewidować.
Jeśli ktoś zna rzetelny serwis lub zna sposób rozwiązania tego problemu, proszę o informację, bo na zobowiązania Sony do wymiany tych wadliwych przetworników na ich koszt nie ma co liczyć.

czwartek, 14 czerwca 2007, 16:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W ubiegłym jeszcze roku widziałem na stronie SONY informację o wadliwych przetwornikach i ich bezpłatnej wymianie przez SONY, ale niestety, obecnie ta informacja zniknęła z ich strony a problem wadliwych przetworników które SONY zamontował w kamerach VX2100 pozostał.

Ta informacja nadal jest, link podałem Ci w poprzednim wątku. Myślę że troszeczkę awaria wyprowadziła Cię z równowagi, zbyt gorączkowo szukałeś i Ci umknęło. Myślę że będzie dobrze. Stracisz jedynie trochę czasu a wiem to z autopsji. No cóż z awariami trzeba się zawsze liczyć, że mogą wystąpić. Pozdrawiam i głowa do góry a nie dołować się.

czwartek, 14 czerwca 2007, 18:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]