Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 18:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Dykban Multimedia.... firma z klasą 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Dykban Multimedia.... firma z klasą
Dykban

Kiedy napisałem kulturalnego maila, że wydaje mi się, że cena flycamu oferowanego przez nich jest za wysoka (ppytałem o rodzaj płytki z góry, czy jest np. manfrotto) to dostałem w odpowiedzi takiego maila:
"Jak CI ztrasznie drogo to se z mopa zró i ni ezawracaj gitary
Gdybyś miał pojecie o co w tym wszystkich chodzi to byś takich głupot nie gadał
Do zabawy czy do papudrackich wesel za 100zł to rzeczywiscie drogo. To urządzenie jest do robieni a dobrych kadrów
Więc se chłopie daruj takie uwagi i se qp z allegro za 770zł. Potem sie przekonasz dlaczego dałeś 700zł na nie 1550"

Pełna kultura mniam, mniam. Niniejszym ostrzagam przed tymi "panami".
Gdybym chociaż rzeczywiście ich zaczepiał... a tak zarobi polycam.

czwartek, 19 lipca 2007, 18:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

rzeczywiście chamskie to zachowanie <nono>
ale z drugiej strony nie dziwie sie temu kolesiowi (nic do Ciebie nie mam)
od czerwca pracuje w Klubie Międzynarodowej Prasy i Książki (celowo użyłem przestarzałej nazwy) i też czasami mam ochote komuś zapier**** w ryj tak żeby sie nie podniósł :twisted:
no ale gdybym nawet coś mu powiedział nie tak to na pewno wyleciałbym stamtąd na zbity pysk...
a jako że nadal tam pracuje to znaczy że szkolenie z Obsługi Klienta coś dało :D
może tamtym kolesiom też by sie takie przydało!!!

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

czwartek, 19 lipca 2007, 19:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zwłaszcza, że cena jest wysoka, a ich aukcje na allegro sa zupełnie bez sensu- to samo, różne ceny i własciwie nie wiadomo dlaczego. Niemniej, naprawde sprawa wydawała mi się ważna, tzn. juz mam osprzęt Manfrotto i chciałbym, żeby pasował, to chyba logiczne.
A druga rzecz.
Jak to było? Nigeria? Bo poziom maila (jeżyka polskiego) chyba odpowiada okolicom Bantustanu :mrgreen:
BTW... ja też robię w usługach, też mi ciśnienie skacze (choćby dziś), ale jak się gówniarze biorą za interesy...

czwartek, 19 lipca 2007, 19:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Dykban Multimedia.... firma z klasą
Fall'n photo napisał(a):
Kiedy napisałem kulturalnego maila, że wydaje mi się, że cena flycamu oferowanego przez nich jest za wysoka (ppytałem o rodzaj płytki z góry, czy jest np. manfrotto)

Znam Pawła i jest SPOKO KOLES!!!! nie ma taryfy ulgowej nawet dla kumpli ;) Z flycama jestem zadowolony, wykonanie bardzo dobre! Szybkozlaczka jest firmy VELBON i cena zaczyna sie od 250zl samej szybkozlaczki. wiem bo do naramiennika musialem zalozyc taka sama by moc bezproblemoo kamere mocowac na flycami i naramienniku, cudem kupilem ostatnia sztuke u dystrybutora firmy VELBON (za okazyjne 200zl - tylko dlatego ze byl to egzemplarz pokazowy ostatni (1.5 roku temu) ). Jak wspomnialem wykonanie jest bardzo dobre, materialy zastosowane wysokiej jakosc, a wszystko kosztuje, aluminium w cenie i uslugi majterklepki tez. Zreszta Flycam nie sklada sie z czesci dostepnych w hipermarkecie tylko trzeba je zamowic, zrobic, a wiadomo ze tego sie nie sprzedaje w 10tys. szt. to i cena jednostowa jest wysoka.
Jak uwazasz ze jest za drogo to dlaczego sam nie zrobisz prototypu, nie udasz sie z tym do jakiegos majstra i nie rozpoczniesz produkcji seryjnej i sprzedazy na allegro za 700z?

Sam sobie zrobilem prosty naramiennik do kamery i gdyby nie szybkozlaczka to koszt zamknalby sie w 50zl.

czwartek, 19 lipca 2007, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wątek nie jest o flycamie... jest o chamstwie.

czwartek, 19 lipca 2007, 21:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wrzuc tu tresc maila ktory Ty wyslales do Pawla, moze uzyles prowokujacego zwrotu. pokazales tylko jedna strone i ciezko byc tu obiektywnym.

z drugiej strony nie landie jes komus zwracac uwage ze cos sprzedaje za droga, skoro to zaprojektowal, wlozyl w projekt troche kasy, wyprodukowal i chce to sprzedawac w cenie ktora mu odpowiada to chyba ma prawo.

Jakbys zareagowal jakbys dostawal dziennie po kilkanascie maili lub telefonow ze to co robisz jest za drogie i ktos by Cie pouczal ile Twoja praca powinna kosztowac.

Kris

Ostatnio edytowano piątek, 20 lipca 2007, 10:50 przez KaziuK, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 19 lipca 2007, 21:45
Moderator
Moderator

Fall'n photo napisał(a):

Wrzuc tu tresc maila ktory Ty wyslales do Pawla, moze uzyles prowokujacego zwrotu. pokazales tylko jedna strone i ciezko byc tu obiektywnym.

Kris

Przepraszam że się wtrącam, ale - łatwo jest być obiektywnym. Też bywam sprzedawcą, nie w branży wideo, ale nie ma to znaczenia przecież. Sprzedawcę obowiązuje bezwzględna grzeczność, nawet większą jak ma rację. Szkoda swoją rację wtedy zaprzepaścić, a najmniejsze chamstwo sprzedawcy natychmiast oznacza że racji nie ma i klienta również.
pozdrawiam

czwartek, 19 lipca 2007, 22:33
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Dykban Multimedia.... firma z klasą
[quote=
Kiedy napisałem kulturalnego maila, że wydaje mi się, że cena flycamu oferowanego przez nich jest za wysoka
[/quote]

Mi sie wydaje ,ze pisanie do kogoś że cena jest za wysoka to nie jest kulturalny mail.Myślę,że gdybyś zapytał, czy można się trochę potargowac nie byłoby tej całej sytuacji.

czwartek, 19 lipca 2007, 22:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Generalnie pytałem o to, skąd wypływa cena (ww Manfrotto). Nie byłem obraźliwy, po rpostu trafiłem na niedojrzałego człowieka. Kaziuk- on Twój brat czy swat, że go tak skrzętnie " adwokacisz "?
Nie jestem z układu, konkurencji, spisku przeciwko biednemu Dykbanowi. po prostu uważam, że jeśli ktoś tak sie zachowuje na tym etapie (tzn. jak rozpieszczony gimnazjalista) to co dopiero póxniej będzie, jak dojdzie do ew. reklamacji.
I kontynuując- mnie też ludzie pytają 10 razy dziennie o to samo i kręcą nosem i co z tego? Nie jestem gówniarzem, tylko facetem- zęby zacisnąć i do przodu.
Koniec.

czwartek, 19 lipca 2007, 22:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

źle obsłużony klient powie o tym ok. 15 osobom - dobrze obsłużony od 0-5 -> dane z moje pracy.... nie ważne czy co kto mówi do sprzedawcy, może mu nawtykać, wybrzydzać itp. Owszem sprzedawca nie jest jakimś "gównozjadem" i też ma swoją godność i w tym miejscu należałoby użyć słówa: osraty... wróć, asertywność ;) czyli obrona swoich praw prz pzrestrzeganiu praw innych blablablabla.... w/g mnie ten gnojek jest już spalony jeśli jeszcze do kogoś sie tak odniósł... BigThumbDown

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

czwartek, 19 lipca 2007, 23:02
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

źle obsłużony klient powie o tym ok. 15 osobom - dobrze obsłużony od 0-5 -> dane z moje pracy.... nie ważne czy co kto mówi do sprzedawcy, może mu nawtykać, wybrzydzać itp. Owszem sprzedawca nie jest jakimś "gównozjadem" i też ma swoją godność i w tym miejscu należałoby użyć słówa: osraty... wróć, asertywność ;) czyli obrona swoich praw prz pzrestrzeganiu praw innych blablablabla.... w/g mnie ten gnojek jest już spalony jeśli jeszcze do kogoś sie tak odniósł... BigThumbDown

Kto Dykbana zna to wie ,ze to nie gnojek,mysle że bedzie spalony tylko u tych co chcą mu 4 litery zawracac,

czwartek, 19 lipca 2007, 23:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no mi ku*** codziennie klienci 4 litery zawracają i jakoś musze to tolerować: bo im gra nie działa (na pudełku pisze jakiej karty graf. wymaga a ten ma o 2 generacje starszą), bo szukają płyty jakiegoś tam wykonawcy (i nie wiedzą jak sie pisze jego nazwisko i jak sie album nazywa), jeden koleś raz chciał płyte z jakimiś kolędami po niemiecku i nie umiał określić co to za płyta a chodziło mu o jedną tylko kolęde więc ten zaczął... ją śpiewać ;]
no i powiedz co z takimi robić....??

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

czwartek, 19 lipca 2007, 23:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie twierdzę wcale, że p. Dykban to gnój i innowierca, tyle, że wciąż wypisuja do mnie maile, że mogę sobie kręcić wesela za 500 złotych i takie tam. Nie jest to za poważne, ale niech mu będzie. Może to rzecz charakterystyczna dla "filmowców"- duże ego. :lol:
Byłoby bardziej profesjonalnie, gdyby napisał- wysoka cena wynika z.... i nie można mniej.
A nie teksty typu..."qp se". Co to jest? Pierwsza gimnazjum? To moża ja mam z dorosłym facetem mailować slangiem? Mam do wydania 2000 na sprzęt a koresponduję z dzieckiem.
Yo, nie kce flajkama duuud. Se go opchnij comuś innemu, yo. Nie kumasz mej zajawki?
Elo.

piątek, 20 lipca 2007, 08:45
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

...chyba myśmy "wszyscy" zapomnieli o takich słowach jak:proszę,dziękuję,przepraszam.
A szkoda... :oops:

piątek, 20 lipca 2007, 09:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Generalnie pytałem o to, skąd wypływa cena (ww Manfrotto). Nie byłem obraźliwy, po rpostu trafiłem na niedojrzałego człowieka.

Niedojrzale jest Twoje pytanie o cene. czy idac do piekarni pytasz dlaczego chleb kosztuje 2zl a nie 1.2zl? albo

wejdz sobie na :
http://www.ceneo.pl/234845 (canon 30D body)
i teraz napisz do sprzedawcow zapytanie dlaczego maja tak rozne ceny na ten sam produkt - od 3099,00 zł do 5615,00 zł. To jest hande i zlodziejstwo w niektorych przypadkach bo marze narzucaja kosmiczne.

Fall'n photo napisał(a):
Kaziuk- on Twój brat czy swat, że go tak skrzętnie " adwokacisz "?

ani brat ani swat.

"Fall'n photo" tak z ciekawosci ile kosztuje wynajecie Cie na filmowanie i montaz filmu z wesela?

piątek, 20 lipca 2007, 11:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona