Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 15:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Wspolpraca portal www.itv24.com.pl 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Wspolpraca portal www.itv24.com.pl
Nawiaże współpracę z kamerzystami, rowniez z tymi, ktorzy maja male doswiadczenie z regionu kujawsko - pomorskiego przy realizacji materialow informacyjnych, newsow do portalu wideo. Poszukuje osob, ktore przez portal, maja okazje realizowac swoje pasje nie oczekujac wynagrodzenia.
Mile widziane osoby z ogolna wiedza o montazu i nagrywaniu, z wlasnym sprzetem ( nie musi byc wypasiona kamera) kamera DV, mikrofonem. Projekt uruchamiamy na poczatku wrzesnia.
http://www.itv24.com.pl

Nawiążemy współprace z kamerzystami z regionu, kontakt itv24@itv24.com.pl

czwartek, 23 sierpnia 2007, 03:01
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Wspolpraca portal www.itv24.com.pl
gaga napisał(a):
Poszukuje osob, ktore przez portal, maja okazje realizowac swoje pasje nie oczekujac wynagrodzenia.
przynajmniej uczciwie napisane :mrgreen:

czwartek, 23 sierpnia 2007, 08:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A czy materiał z Opolszczyzny się nada ???? :mrgreen:

czwartek, 23 sierpnia 2007, 09:17
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sprawa jest jasna co do wynagrodzenia. Pewna forma zaplaty, jest autopromocja tworcy. Przez swoje prace, pokazuje sie swiatu. Portal, jest raczkujacym projektem. Czy ktos z Was pamieta poczatki i dlugo pozniej np. portalu Sportowe Fakty? Tam byla jazda bez trzymanki za darmoche. Jedynie jakies na fajki dostawali redaktorzy dzialow, reszta dla nazwiska.
Robie reporterke dla pewnej stacji i tam nie myslcie, ze placa krocie. Po czesci godze sie na te kwoty, bo jest jakby nie patrzec prestiz. Wszedzie poczatki sa trudne. Licze, ze za jakis czas, stanie sie to popularna forma wyszukiwania info regionalnego, co automatycznie przyciagnie reklame. Wtedy na pewno beda jakies pieniadze za produkcje. Na ten czas, dwoch pasjonatow, za wlasna kase proboje cos zmienic w regionalnej promocji.
W moim poscie oferta jest kierowana do ludzi, wsrod mlodziezy jest sporo pasjonatow, ktorzy tworza cos dla siebie i nie maja tego gdzie pokazac. Tu jest ta mozliwosc. Chcemy stworzyc zespol preznie dzialajacych reporterow, tak, zeby chociaz w czesci tvp bydgoszcz, poczula nasz oddech na plecach;)hehehe
projekt bedzie dzialac podobnie, jak tvn24.pl, tyle, ze w duuuuuuuuuuuzo mniejszej skali. Bez ramowki, a polegajacy na wolnym wyborze klipow. Filmiki sa odtwarzane bezposrednio po kliknieciu w jakosci jak tu:
http://www.itv24.com.pl/bubka.html

Digital napisał(a):
A czy materiał z Opolszczyzny się nada ???? :mrgreen:

Oczywiscie, ale nie w formie info o wydarzeniu z miasta. Jako ciekawostke, takie bez komentarza, jasne.
Pojawia sie kolejna forma prezentacji. Doskonale wiem, ze telewizje regionalne, odrzucaja duzo konspektow w temacie cyklicznych magazynow, nie chcac ich finansowac, dajac czas przed i po magazynie na prezentacje sponsorow. Tutaj mozna takie magazyny prezentowac. Macie pomysly, moze juz powstala seria, a nie ma gdzie tego pokazac. Zorganizujcie sponsora z duzo mniejsza kasa niz w tv i wrzucajcie na portal. Wszystkie propozycje, prosze na maila.

Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Sie 23, 2007 12:29 pm ]
Tu oferte kieruje do osob zajmujacych sie powiedzmy reporterka zawodowo. Poszukujemy ludzi ze wszystkich miast w kraju w ktorych jest klub zuzlowy, ktory uczestniczy w rozgrywkach ligowych.
Od poczatku nowego sezonu zuzlowego 2008, powstaje projekt, do ktorego potrzebne beda relacje ze stadionow. Tu juz nie bedzie za free. Zadanie dla reporterow bedzie proste. Pewnie robicie to na co dzien.
100% przed meczem z wybranymi zawodnikami i trenerami, fotki z parkingu w trakcie meczu, moze jakies ujecia typu zza bandy, 100% po meczu z wybranymi zawodnikami oraz trenerami. Nastepnie przeslanie do wydawcy surowek w formie ktora ustalimy, a wybiorczo w pliku wmv komentarz zawodnika do np. kontrowersyjnej decyzji sedziego, na ftp.
W kwestii doboru rozmowcow, zadawanych pytan tu licze na inwencje tworcza zespolu.
W tej ofercie czekam na reakcje ludzi, ktorzy maja stycznosc z zuzlem i pojecie, jak to sie robi z podstawowa wiedze o pracy rporterskiej. Niestety uczestniczac w pracach nad regulaminem dokumentowania meczow ekstraligi zuzlowej, naogladlem sie prace "fachowcow", ktorzy malo, ze nie mieli pojecia o speedwayu, to do tego byli marnymi kamerzystami. Celowo uzylem slowo kamerzysta, bo operatorami nazwac ich nie mozna.

Pozdrawiam

czwartek, 23 sierpnia 2007, 12:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Robie reporterke dla pewnej stacji i tam nie myslcie, ze placa krocie. Po czesci godze sie na te kwoty, bo jest jakby nie patrzec prestiz.

Niestety na takim właśnie myśleniu żerują czasami duże satcje a nawet TV publiczna :) i to niestety im napędza kase a nam wręcz przeciwnie bo zawsze mogą mówić - mamy kogoś kto nam to zrobi za prestiż :D

Kiedyś pewnien naczelny przekonywał mnie do pracy dla pewnej znanej stacji radiowej za marne grosze podkreślając
- wiesz, to nie jest jakieś byle jakie radio, to jest trampolina do wszytskiego, to jest prestiż tu pracować.
Odpowiedziałem mu
- A czy jak wejdę do sklepu i zrobie zakupy to mam przy kasie powiedzieć, płace prestiżem ? :D
Za pracę podziękowałem.

Mimo tego zgryźliwego komentarza, życze Gaga sukcesów w realizacji itv24.pl bo ludzie pewnie się niebawem bardziej przekonają do takich projektów a tym samym reklamodawcy i wszyscy na tym zysakamy ! :)

czwartek, 23 sierpnia 2007, 12:50
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

MAsz wybor, godzic sie na taki uklad lub nie. Mi pasuje, bo rozpoznawalnosc marki mojej firmy jest przez to wieksza, co skutkuje
zleceniami za duzo wieksza kase. Zreszta to maoja pasja, a praca w reporterce dla ;) jednej ze znanych stacji tv, jest mila forma realizacji swoich ambicji.
Niestety, propozycja wspolpracy przy portalu, musi byc za free. To pocztek i nie ma budzetu na opalcanie tworcow, ze tak ich nazwe. Przeciez, jak ktos sie sprawdzi, albo pokaze, ze jest wartosciowym operatorem, montazysta, zawsze znajdzie prace w zespole, ktory tworzy inne rzeczy poza portalem. Tam juz sa pieniadze.

czwartek, 23 sierpnia 2007, 14:47
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Niestety na takim właśnie myśleniu żerują czasami duże satcje a nawet TV publiczna :) i to niestety im napędza kase a nam wręcz przeciwnie bo zawsze mogą mówić - mamy kogoś kto nam to zrobi za prestiż :D

Kiedyś pewnien naczelny przekonywał mnie do pracy dla pewnej znanej stacji radiowej za marne grosze podkreślając
- wiesz, to nie jest jakieś byle jakie radio, to jest trampolina do wszytskiego, to jest prestiż tu pracować.
Odpowiedziałem mu
- A czy jak wejdę do sklepu i zrobie zakupy to mam przy kasie powiedzieć, płace prestiżem ? :D
Za pracę podziękowałem.

Mimo tego zgryźliwego komentarza, życze Gaga sukcesów w realizacji itv24.pl bo ludzie pewnie się niebawem bardziej przekonają do takich projektów a tym samym reklamodawcy i wszyscy na tym zysakamy ! :)
Sluchaj oglaszac sie mu nie zabronisz :] wyraziles swoja opinie i temat powinien sie toczyc dalej swoim tokiem... poco klucic sie o to czy ktos bedzie chcial nawiazac taka forme wspolpracy czy nie, przeciez to zalezy od ludzi a nie od ciebie czy gaga :]

czwartek, 23 sierpnia 2007, 19:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ale ja się z nikim nie kłóce ani nikomu nie zabraniam. Sam czasmi dzwonie do TV tej czy tej jak mam coś ciekawego. Szkoda tylko, że TV nie zawsze to doceniają i proponują za to śmieszne honorarium, bo chcą by ktoś to robił za prestiż. Tyle. Dla prestiżu można coś zrobić raz, żeby można komuś powiedzieć - pracowałem dla nich. A tak to TV mają tanią siłę roboczą i to jest niestety szkodliwe zjawisko :)

czwartek, 23 sierpnia 2007, 21:37
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Napisalem, ze chetnie widziane osoby z malym doswiadczeniem. W tym jest inormacja, ze przy wspolpracy, bedziemy uczyc podstaw pracy reporterskiej. Nie bedzie to czyste zdzierstwo, bo kazdy, kto sie przylaczy, otrzymywac bedzie niezbedne wskazowki, jak grac zdjecia przy okazji newsow - sport, rozrywka, codziennosc. kazdy otrzyma podstawy montazu newsow. Oczywiscie, dla osob chcacych sie zwiazac z nami, a majacych rodziny na utrzymaniu, to nie jest na pewno zrodlo zarobkowania.
Czy wiecie, ze stacje, glownie komercyjne, bazuja na stazystach, ktorym placa ZERO przez okolo 3 miesiace. Rotacja jest bardzo duza, bo po 3 miechach zapieprzania, malo kto wytrzymuje. Slyszalem zreszta o takich samych praktykach w publicznej. Onimaja kase i nie chca placic.... 8O

piątek, 24 sierpnia 2007, 03:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]