Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 23:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Teledysk-szukam zajawkowicza, ale nie amatora. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Teledysk-szukam zajawkowicza, ale nie amatora.
Witam , zajmuję sie hip hopem , w kwietniu ukaze sie moja solowa plyta wydana wlasnym kosztem , material bedzie w pelni profesjonalny , rozreklamowany (internet, wlepki itp) , poszukuje kogos z pasja do pomocy przy teledysku...czlowieka ktory zajmie sie obrobka wideo i jego montazem (jesli jest spoza warszawy dostaje nakrecony material i reszta sie zajmuje) lub kogos z Warszawy ( najlepiej ze swoim sprzetem do krecenia , ktory pozniej to obrobi i zmontuje w calosc). Teledysk bedzie z udzialem kogos z wytwórni Prosto.. kogo? dowiedza sie zainteresowane osoby. Mogę wybranej osobie zagwarantowac wynagrodzenie , ale nie wieksze niz 300zl ( jakbym mogl zaplacilbym tysiace;) ) Myślę, że nakrecenie klipu bedzie dawało obopólne korzyści i rozreklamuje osobe która go sporządzi ,co zaowocuje w przyszłości wspolpraca z innymi wykonawcami. Czekam na odzew oraz linki z pracami ktorymi mozecie sie pochwalic.
kontakt.
swider@swiderrap.com

pozdrawiam.

piątek, 7 marca 2008, 03:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Teledysk-szukam zajawkowicza, ale nie amatora.
Może narażę się na słowa krytyki że poruszam tu kwestię wynagrodzenia, ale naprawdę będziesz musiał znaleźć pasjonatę który podejmie się tego za takie pieniądze, jescze z montażem . Ale życzę powodzenia i jak nagrasz i zmontujesz to jeśli będziesz mógł i chciał oczywiście pochwal się u nas na forum efektem końcowym. Chętnie obejrzymy, nawet lubię słuchać hip hopu. Pozdrawiam :wink:

piątek, 7 marca 2008, 09:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kazikmały napisał(a):
Może narażę się na słowa krytyki że poruszam tu kwestię wynagrodzenia, ale naprawdę będziesz musiał znaleźć pasjonatę który podejmie się tego za takie pieniądze, jescze z montażem :

Nie narazisz się. Wiem jaki budżet pochłania nawet hip-hopowy teledysk. Jeśli mogę ci coś poradzić swider 421 to poszukaj jakiegoś sponsora. Takiego, który w zamian za reklamę umieszczoną na twojej płycie da ci jakieś pieniądze. Będziesz miał wtedy czym zapłacić operatorom i montażyście. Jeśli oczywiście zależy ci, by twój klip był zrobiony dobrze. Kwota 300 zł jest tak śmieszna, że wolałabym zrobić to za darmo jako koleżeńską przysługę, niż przyjąć tak symboliczne wynagrodzenie.

piątek, 7 marca 2008, 10:08
Nowy
Nowy

No nie naraziliscie sie na pewno... ale troche wiecej pozytywnego podejscia:) znalazlem juz osobe ktora to zrobi , jest to Pan z TV ktory z czystej zajawki to zrobi (nakreci zmontuje , obrobi) , ZA DARMO!! nie satysfakcjonuje go w 100% to co robi na codzien i twierdzi , że teledysk bedzie taka odskocznia:)
wiecej wiary w ludzi!! pozdrawiam

piątek, 7 marca 2008, 16:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sam jeden wszystko?? Znaczy się jest jednocześnie sponsorem i wykonawcą:-) Z niecierpliwością czekam na rezultaty. Mam nadzieję, że się pochwalisz efektem końcowym.

piątek, 7 marca 2008, 19:20
Nowy
Nowy

osobiście sam bym w to wszedł za darmo, bo lubię takie rzeczy dla przyjemności robić, ale widzę że już masz kogoś, może następnym razem.
PS. kwota rzeczywiście skromna, radze w przyszłości szukać na forum Kamera-akcja ... tam są pasjonaci (ps. nie pracują dla kasy)

wtorek, 10 czerwca 2008, 23:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]