Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 04:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 elwirka kontra reszta świata 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Moja pierwsza produkcja :)
jurekwejh napisał(a):
p.s. nie oglągaj stron ślubowkrętów to całkiem inny gatunek montażu )

Nigdzie nie napisałam, że ma ogladać strony ślubokrętów, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.....

jurekwejh napisał(a):
: ( :oops: załamujące jest to , że krytykuje ciebie osoba gorsza od ciebie w montażu , a chwaląca się nie swoimi pracami :oops: )

Nigdzie nie chwalę się nie swoimi pracami.... nie rozumiem, czemu takie aluzje czynisz do mnie, może rozwiniesz temat....

środa, 16 kwietnia 2008, 11:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dostałam własnie na priva taką o to wiadomość od jurekwejh:
Cytuję

"radę dałem kol. o stronkach , aby nie oglądał >> to ty czytasz bez zrozumienia .
przykro mi ale ja pamiętam Twoją czołówkę na pinnacle , już raz jej szukałem , ale znikła , był jeszcze jeden twój montaż do oceny
p.s. dobra i wartościowa krytyka jest dobra i szanowana , lecz złośliwość sfrustrowanego babska jest żenująca
p.s.2 chętnie popiszę na forum o twojej złośliwości .

miłego dnia"

Więc skoro bardzo chcesz pisać o mojej złośliwości publicznie, to proszę bardzo. Zaczynajmy...

Czołówka na pinnacle? Nigdy nie zrobiłam żadnej czołówki oprócz dożynkowej :-) - jest na stronie, tak jak moje pozostałe produkcje... Pozwalam wszystkim krytykować do woli.

A co do żenującej złośliwości sfrustrowanego babska....
Za bardzo ci dogryzłam na fotonie, że się teraz odgrywasz??
Znam bardzo wiele niecenzuralnych słów, ale nie będę TUTAJ zniżać się do twego poziomu i bluzgać....

środa, 16 kwietnia 2008, 12:51
Moderator
Moderator

elwirka napisała ;
Cytuj:
Czołówka na pinnacle? Nigdy nie zrobiłam żadnej czołówki oprócz dożynkowej
oprócz :P a to ciekawe :P a ja pamiętam wiele a wiele przejść HFX i jeśli o takich i podobnych przejściach piszesz , że nasz kolega ma nawstawiać to wybacz :cry: .
elwirka napisała ;
Cytuj:
jest na stronie, tak jak moje pozostałe produkcje... Pozwalam wszystkim krytykować do woli.
no to super > poproszę o link , ale do Twoich prac .
elwirka napisała ;
Cytuj:
A co do żenującej złośliwości sfrustrowanego babska....
Za bardzo ci dogryzłam na fotonie, że się teraz odgrywasz??

czyli przyznajesz się do swojej złośliwości i tak na marginesie na forum fotonu byłem tylko raz ( temat o młodych gniewnych ) czyli mylisz mnie z kimś innym :oops:
elwirka napisała ;
Cytuj:
Znam bardzo wiele niecenzuralnych słów, ale nie będę TUTAJ zniżać się do twego poziomu i bluzgać....
a tego nie rozumiem ????

jeśli dotyczy to tego zwrotu dobra i wartościowa krytyka jest dobra i szanowana , lecz złośliwość sfrustrowanego babska jest żenująca to moją myśl podkreślam i zostawiam do ponownego przemyślenia :oops:

środa, 16 kwietnia 2008, 14:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
oprócz :P a to ciekawe :P a ja pamiętam wiele a wiele przejść HFX i jeśli o takich i podobnych przejściach piszesz , że nasz kolega ma nawstawiać to wybacz :cry: :

To raczej nie moje dzieło, ale skoro twierdzisz, że je widziałeś, to daj linka. Chętnie popatrzę. Specjalistą od animków i fruwających przejść jesteś raczej ty sądząc po twojej piosence dla teściowej, którą kiedyś do oceny wystawiłeś na tym forum.

jurekwejh napisał(a):
jeśli dotyczy to tego zwrotu dobra i wartościowa krytyka jest dobra i szanowana , lecz złośliwość sfrustrowanego babska jest żenująca to moją myśl podkreślam i zostawiam do ponownego przemyślenia :oops:

Nie obrazisz mnie.... te słowa świadczą o tobie. Źle świadczą:-)

środa, 16 kwietnia 2008, 14:44
Moderator
Moderator

Post Re: elwirka kontra reszta świata
no to super > pamiętasz a kilka linków wcześniej była Twoja prezentacja której teraz nie ma :oops: tylko link na strone wiadomo jaką :oops: . co do walli masz rację , ale powstała w innym celu > połączenie wielu obrazów oraz kluczowanie na pinnacle11-cie i najważniejsze jestem pomnożony do 3 osób :P . napisy na filmie same mówią za siebie komiczna czy kosmiczna piosenka .
link na zabawę z albumem > prezentacja zdjęć > mile też widziany Twój kometarz .
http://pl.youtube.com/watch?v=ZegbhpgiZT4&feature=user
tylko jest problem zmieniasz temat nie piszemy o mnie i o moich prywatnych filmikach lecz o Twojej własnej twórczości dla klientów .czyli proszę nie wstydz się i pochwal się swoimi pracami >>> pisać i krytykować może każdy tylko nie każdy umie to zrobić .

p.s. ja też poprosiłem na prywatę o słowa papieża Jana Pawła II, mają one dla mnie wielką wartość duchową i życiową .

p.s.2 animki mam opanowane :mrgreen:

miłego dnia

środa, 16 kwietnia 2008, 15:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, pozwolę wtrącić swoje 5gr., ale nie wiem czy mogę, bo urządzacie sobie tutaj niezłą prywatę jeżdżąc po sobie :evil:
ale do rzeczy, odnośnie foto prezentacji. Ogólnie bardzo fajna, nawet te kiczowate bocianki itp (pasuje do tematu :mrgreen: ) druga wesolutka muzyczka również jak najbardziej jest ok, no ale pierwsza wstawka rodem z filmu Wyspa- masakra (nie pasuje !!!). W roku 2007 był to główny kawałek w czołówkach weselnych, pamiętam jak dziś jak kilkanaście osób na forum pytało kto wykonuje ten kawałek i potem jak grzyby po deszczu powstawały czołówki a la TOKSSA :twisted:

Pozdrwiam

środa, 16 kwietnia 2008, 16:11
Moderator
Moderator

a może ta melodia pasuje ???? do mojej ( nazwałem ją apel poległych ) czyli odczucie robi dobre :P dla oglądającego a rodzina wie kto umarł i nie zobaczył swojego syna czyli ile osób żyje z tej pierwszej prezentacji ?????? .
wiem wiem jeśli ktoś widział już jakąś prezentację z tą muzyką , kojarzy ją tylko i wyłącznie z nią :P może jeśli ktoś z mojej rodziny zobaczy czołówkie kol. TOKSSA pomyśli , że tu ta melodia nie pasuje :P jedno jest pewne utwór kapitalny .

p.s. byłem na 100% pewien , że kol. elwirka to napisze :oops:
p.s.2 ta melodia czekała około roku na odpowiedni film i to przyznam się podpatrzona z tej weselnej .

środa, 16 kwietnia 2008, 16:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cieszę się niezmiernie, że mam wydzielony post. A więc tak. Specjalnie odszukałam to o czym pisze jurekwejh. W temacie "teledyski z wesel" wystawiłam raz swój plenerek i nadal on tam jest:
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=3&t=11126&st=0&sk=t&sd=a&start=855

Wywołałam wtedy małą dyskusję, nawet Grass i Art-Bi pokusili się o przeróbkę mojego klipu:-)

Drugi raz w temacie "inne produkcje" wystawiłam reportaż z planu teledysku, ale o nim nikt nie napisał ani słowa, więc nie wiem czy jest tak dobry,czy wprost przeciwnie:-)
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=3&t=14735&start=225

W żadnej z tych produkcji nie użyłam przejść i animacji, o których piszesz, żaden z tych klipów nie jest też czołówką.

środa, 16 kwietnia 2008, 18:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Panie i Panowie
"Nie Przenoście Nam Stolicy Do Krakowa!!"
Panowie moderatorzy, proszę, nie skazujcie mnie na czytanie postów o niczym.

środa, 16 kwietnia 2008, 18:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

zet120 napisał(a):
Panowie moderatorzy, proszę, nie skazujcie mnie na czytanie postów o niczym.

Nie obrażaj kolegi Jurekwejh. Oceniamy teraz jego produkcje. Niestety, mimo że autor zachęcał mnie do komentarza jego albumu z fotkami, ja nie napiszę nic. Wybaczcie mi, nie mogę.... po prostu odrzuca mnie od kiczowatych animek.... :-)

środa, 16 kwietnia 2008, 19:01
Nowy
Nowy

Elwirka, zastanów sie nad sobą, zobacz co wyrabiasz/wyrabiałaś na wszystkich forach, psycholog sie kłania, masz problemy, jeśli nie psychiatra :( :( :(
Nie potrafisz po prostu sie zamknąć.

środa, 16 kwietnia 2008, 19:08
Moderator
Moderator

posty w tym temacie zostały wydzielone z innego wątku, aby właśnie uchronić go przed "nicością" :wink:
tematyka tego wątku jest natomiast zgodna z jego tematem :mrgreen:

pozdrawiam

środa, 16 kwietnia 2008, 19:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kyrre napisał(a):
Elwirka, zastanów sie nad sobą, zobacz co wyrabiasz/wyrabiałaś na wszystkich forach, psycholog sie kłania, masz problemy, jeśli nie psychiatra :( :( :(
Nie potrafisz po prostu sie zamknąć.

Dziwne... a ja myślałam, że forum jest po to, by wyrażać swoje zdanie.... Wy chcielibyście, abym się zamknęła, gdyż nie pasuje wam to, co mówię. Ale tak szczerze powiedz Kyrre, czy ja kogokolwiek obraziłam, ubliżyłam komukolwiek??!! Wyraziłam swoje zdanie na temat filmiku, który autor poddał ocenie. Liczył się chyba z konsekwencjami. Uwierz mi, potrafię docenić dobrą robotę i pochwalić. Znam się troszkę na tym. Niestety klip Primo nie zaliczał się do takowych...
A co do psychiatry... sugerujesz chorobę jakąś? Schizofrenia? Czy coś gorszego??

środa, 16 kwietnia 2008, 20:48
Nowy
Nowy

Raczej myślę, ze to jakaś odmiana ADHD.
Myślę, że Twoje komentarze nie mają z tym nic wspólnego,nawet się często z nimi zgadzam, po prostu nie znasz umiaru, robisz z większości postów śmietnik, może czasem wystarczy po prostu wyluzować i nie pisać nie na temat. Wystarczy, że ktoś napisze, że się z Tobą nie zgadza i już zaczyna sie jazda, a co w tym złego, ,he? Tak jak piszesz, każdy ma prawo do swojego zdania, wiec dlaczego nie możesz po prostu przemilczeć czyjegoś innego, nawet jeśli odnosi sie krytycznie do Twojej osoby.
Pozdrawiam Cię ciepło

czwartek, 17 kwietnia 2008, 14:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ADHD??
Ty na pewno masz jednostkę chorobową o nazwie "nieumiejętność czytania ze zrozumieniem". Temat dotyczył filmiku z rozgrywek siatkarskich. Praktycznie każdy poddał go krytyce i wytykał autorowi błędy. Ja też. Temat dotyczył konkretnego filmiku. I na to odezwał się jurekwejh czyniący aluzje do pokazywania przeze mnie cudzych filmów. Jeśli ktoś atakuje mnie personalnie, zawsze się będę bronić. Poprosiłam o przedstawienie jakichś dowodów na takie zarzuty, i co? Cisza! Zwracanie się do kogoś per "złośliwe sfrustrowane babsko" uważasz za komplement może? Myślę, ze to jurekwejh jest sfrustrowany, gdyż nie ma żadnych argumentów merytorycznych, więc jak małe dziecko zawodzi "ona jest głupia, zabierzcie ją ode mnie!!". Przecież ja nikomu z was nie zagrażam, dlaczego boicie się mnie tak bardzo, że reagujecie agresją? Może na konkretnych przykładach wytłumaczysz mi co źlę robię i dlaczego, skoro tak bardzo chcecie oceniać moją twórczość. Podkreślam, twórczość, nie osobę.

czwartek, 17 kwietnia 2008, 14:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona