Teraz jest środa, 25 listopada 2020, 04:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 elwirka kontra reszta świata 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: elwirka kontra reszta świata
Śledzę jakiś czas ten temat i muszę przyznać, że Elwirka ma rację. Osoba atakowana ma prawo się bronić i wymagać rzeczowych argumentów od atakujących.... już siedzę cicho 8)

czwartek, 17 kwietnia 2008, 14:54
Nowy
Nowy

Elwira, co Ty wypisujesz, jeśli ja mam kłopoty ze zrozumieniem, to Ty tym bardziej, co mnie obchodzi jeden jakiś post,lub twoja twórczość, echh, śmieciara jesteś i tyle mam do powiedzenia na koniec dyskusji.

PS.Jak nie ADHD, to jakiś kompleks lub klimakterium

czwartek, 17 kwietnia 2008, 16:16
Moderator
Moderator

elwirka napisał(a):
Podkreślam, twórczość, nie osobę.

"twórczość" odnosi się do artystów, my (w tym i ty) jesteśmy zdaje się rzemieślnikami i autorami, nie artystami. możemy oceniać swoje prace pod kątem technicznym i warsztatowym, z twórczością jednak ma to tyle wspólnego, co masło z masmiksem.

pozdrawiam

czwartek, 17 kwietnia 2008, 16:22
Moderator
Moderator

Kyrre napisał(a):

śmieciara
ADHD
kompleks
klimakterium

Jeju. Prawdziwy człowiek renesansu :roll: .

czwartek, 17 kwietnia 2008, 16:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

GrassHoppeR napisał(a):
"twórczość" odnosi się do artystów, my (w tym i ty) jesteśmy zdaje się rzemieślnikami i autorami, nie artystami. możemy oceniać swoje prace pod kątem technicznym i warsztatowym, z twórczością jednak ma to tyle wspólnego, co masło z masmiksem.

pozdrawiam

Jasne. Zapomniałam "twórczość" wpisać w cudzysłów. Mogę nazwać to moje rzemieślnicze ślubno-studniówkowe wypociny:-) Nigdy nie uważałam się za profesjonalistkę. Podkreślam to zresztą na swojej www. Jestem zwykłą amatorką z montażowym zacięciem. Jurekwejh przypisuje mi czołówkę z latającymi przejściami i sugeruje kradzież, pisząc że pokazuję cudze klipy jako własne. Skoro ktoś mnie oczernia, to się bronię. Ponawiam swa prośbę o dowody na to, że jestem złodziejem. Bo jeśli on ich nie ma, to jest to zniesławienie.....

czwartek, 17 kwietnia 2008, 16:47
Moderator
Moderator

wybacz szanowna kol. nie mam tyle wolnego czasu na fora i bezsensowne pisanie . szukanie twoich starych prac ( strona Talik mnie nie interesuje ) chodzi mi o Twoją pracę i powiedzmy takie słowa
Cytuj:
Ustawiam wszystko na timelinie i wstawiam pomiędzy hollywoody.
itd. ktoś początkujący, który prosi o opinię to prosi o rady/podpowiedzi itd. a nie o wyśmianie w Twoim stylu .
Cytuj:
Łaskawa mam być??? Nieeee.... Chciałeś bardzo rozmawiać kilka postów wcześniej na temat filmowania i montażu.
o kol. chudym i innych już nie wspominam ( jak już nie wiesz co napisać to wytykasz błędy ortograficzne i przypisujesz jak lekarz choroby )
odnośnie powiedzmy klipu ze słowami papieża ,w 100% będzie w moim filmiku ( srebrne wesele ) .
p.s. chciałem pisać o twoich pracach i twoim montażu, a szczególnie wcześniejszym , Twój nowy styl motażu mnie nie interesuje ( bo tu nic nie robisz tylko goły pocięty materiał = reportaż), ale tak sobie myślę czy na pewo powinny być te utwory muzyczne dodane do filmu przecież to reportaż i nie powinno ich być tak jak i słów papieża ( w końcu to ty twierdzisz, że w relacji ze ślubu i wesela powinno być tylko to co działo się na prawdę).
To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia i dlatego uważam go za zakończony z mojej strony.

czwartek, 17 kwietnia 2008, 18:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
wybacz szanowna kol. nie mam tyle wolnego czasu na fora i bezsensowne pisanie . szukanie twoich starych prac ( strona Talik mnie nie interesuje ) chodzi mi o Twoją pracę i powiedzmy takie słowa
Cytuj:
Ustawiam wszystko na timelinie i wstawiam pomiędzy hollywoody.
itd.

Nie udostępniałam nigdzie indziej oprócz własnej strony swoich prac. Podejrzewam, że ta domniemana czołówka jest wytworem twej wyobraźni, ewentualnie mylisz jej autora. Słowa, które zacytowałeś są użyte na mojej stronie, w moim blogu. http://www.talik-tv.pl/index1.php?action=po_godz Jeśli jednak na podstawie tych słów wnioskujesz, że zrobiłam taką czołówkę to nie świadczy najlepiej o twym poziomie umysłowym....

Z nikogo się nie wyśmiewam, taki mam styl pisania. Wytknęłam autorowi filmiku konkretne błędy. Nie jest przedszkolakiem, nie powinien się obrażać. Zresztą on nic nie powiedział, że ma za złe, to ty bronisz go jak lew..

jurekwejh napisał(a):
odnośnie powiedzmy klipu ze słowami papieża ,w 100% będzie w moim filmiku ( srebrne wesele ) .
.

Aaaa, to tak cię zabolało.... Widzisz, ja nie zabraniam nikomu używania słów papieża, wyraziłam tylko moją skromną opinię, co o tym sądzę...

jurekwejh napisał(a):
Twój nowy styl motażu mnie nie interesuje ( bo tu nic nie robisz tylko goły pocięty materiał = reportaż), ale .

Najlepszy jest taki montaż, którego nie widać, traktuję to jak wielki komplement:-)

I ponawiam po raz kolejny swą prośbę, pokaż mi, gdzie pokazuje prace innych podpisując jako własne?

czwartek, 17 kwietnia 2008, 19:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2