Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 21:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Wideofilmowanie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wideofilmowanie
Proszę o ocenę tej strony: :arrow: http://www.msfilm.pl
oraz filmiku :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=tx4DRT6C-lU
Proszę o szczerą ocenę. Z góry dziękuje.

piątek, 5 września 2008, 18:35
Bywalec
Bywalec

Post Re: Wideofilmowanie
filmik zaczales od zlamania osi.. :P a poza tym mlodzi nie potrafia tanczyc :D

piątek, 5 września 2008, 23:35
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Obejrzałem clipy na stronie, bardzo fajne, ten na youtube też. Dali, a może pokażesz coś swojego, bez łamania osi i z parą, która potrafi tańczyć?

sobota, 6 września 2008, 00:23
Moderator
Moderator

Cytuj:
zlamania osi..
Cytuj:
bez łamania osi
magiczne słowo proszę o wytłumaczenie ???????? na czym to polega ?????? .
będę bardzo wdzięczny .

sobota, 6 września 2008, 00:58
Nowy
Nowy

Z ta osia chodzi w skrocie o to ze gdy dwie osoby biegna do siebie jedna musi wbiegac w kadr z jednej strony druga zas musi wbiegac z drugiej strony na tym filiku widz ma wrazenie ze odbie osoby biegna z jednego kierunku wiec nie biegna do siebie lecz za soba. ;-) gzie nagle w 3 ujeciu zbiegaja sie i kolejny raz ze zlej strony poniewaz raz mlody wbiegal z lewo na prowo pozniej zas na odwrot. wprowadza to lekki zament w opowiadaniu historii - widz sie poprostu gubi.

sobota, 6 września 2008, 02:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

msfilm napisał(a):
Proszę o ocenę tej strony: :arrow: http://www.msfilm.pl
oraz filmiku :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=tx4DRT6C-lU
Proszę o szczerą ocenę. Z góry dziękuje.

hehe
klip 4 zwiastun,
dobrze że podobają się zwiastuny Krisa, lecz słaba namiastka , więc jak już mam coś zrobić i ma źle wyglądać, to lepiej wcale tego nie robić , po co się zbłaźnić , albo zrobić ale publice nie pokazywać

jedziesz cały czas z flycama, super , ale ujęcia słabe , nie wszystko da się z flycama nakręcić

ale ogólnie jest OK

sobota, 6 września 2008, 07:53
Bywalec
Bywalec

mam takie pytanko, na stronce odtwarza sie pewnien filmik, mogl by mnie ktos naprowadzic jak nazywa sie ten efekt, jak go uzyskac- jakis tutorial...

niedziela, 7 września 2008, 23:48
Bywalec
Bywalec

darek_k napisał(a):
jedziesz cały czas z flycama, super , ale ujęcia słabe , nie wszystko da się z flycama nakręcić

Troche brakuje stabilnych ujęć. Ma się wrażenie, że nie używasz statywu tylko krecisz z ręki lub flycama.

poniedziałek, 8 września 2008, 06:49
Moderator
Moderator

strasznie bujasz tym flycamem i raczej go nadużywasz. przydałoby się dużo innych ujęć, zbliżeń, jakieś szwenki na przejściach dla urozmaicenia. coś, co wprowadzi jakąś dynamikę, a nie tylko bujanie flycamem.

pozdrawiam

poniedziałek, 8 września 2008, 08:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ogladając twoje filmy mozna poczuć sie jak na statku, po 2 minutach głowa rozbolewa, bujasz, bujasz, bujasz. Korzystasz kiedykolwiek z czegos poza flycamem? Pozatym nagminnie łamiesz oś i nie przywiązujesz wagi do precyzyjnego opowiedzenia historii. Raz młody biegnie z lewej strony raz z prawej, Raz siedzi z lewej raz z sprawej, moim zdaniem sa to bardzo wazne szczegóły. Pozdrawiam

poniedziałek, 8 września 2008, 09:34
Bywalec
Bywalec

ja oglądałem raz wesele mojego kuzyna (byłem też świadkiem więc troche podpatrzyłem prace kolesia)kamerzysta kręcil bez flycamów, nawet prawie statywu nie używał, nie przesedzał z efektami, dużo statycznych ujęc i zwykłych "zbliżeń", a wyszło niesamowicie. Nie jestem może ekspertem ale robienie z wesela jednego wielkiego teledysku to nie to :)

wtorek, 9 września 2008, 09:19
Bywalec
Bywalec

sirpsycho napisał(a):
nawet prawie statywu nie używał...dużo statycznych ujęc i zwykłych "zbliżeń"

No to gratuluję siły w rękach jak on potrafi utrzymać stabilne zbliżenia z ręki przez całe wesele.

ps. a co to są "niezwykłe" zbliżenia?

wtorek, 9 września 2008, 12:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sirpsycho napisał(a):
ja oglądałem raz wesele mojego kuzyna (byłem też świadkiem więc troche podpatrzyłem prace kolesia)kamerzysta kręcil bez flycamów, nawet prawie statywu nie używał, nie przesedzał z efektami, dużo statycznych ujęc i zwykłych "zbliżeń", a wyszło niesamowicie. Nie jestem może ekspertem ale robienie z wesela jednego wielkiego teledysku to nie to :)

Dla ciebie wyszło niesamowicie, bo brałeś w nim udział. Tak też odbierają filmy weselne pary młode. To że ktoś nie używa statywu nie daje raczej powodów do chwały, a wprost przeciwnie. Abyśmy mogli ocenić obiektywnie pracę kamermana musiałbyś wrzucić gdzieś na serwer fragment wesela.
ps. A tak na marginesie, czy "zwykłe zbliżenia" to takie pompowanie zoomem? ;-)

wtorek, 9 września 2008, 12:43
Bywalec
Bywalec

szkorbik75 napisał(a):
sirpsycho napisał(a):
nawet prawie statywu nie używał...dużo statycznych ujęc i zwykłych "zbliżeń"

No to gratuluję siły w rękach jak on potrafi utrzymać stabilne zbliżenia z ręki przez całe wesele.

ps. a co to są "niezwykłe" zbliżenia?

nie wiesz co to sa statyczne ujecia? Jak dla mnie to własnie przeciwienstwo latajacej kamery. Widac pomyliles statyczne ze stabilnymi bo nie napisalem, ze ujecia byly stabilne. Czytaj dokladnie!

elwirka napisał(a):
Dla ciebie wyszło niesamowicie, bo brałeś w nim udział. Tak też odbierają filmy weselne pary młode. To że ktoś nie używa statywu nie daje raczej powodów do chwały, a wprost przeciwnie. Abyśmy mogli ocenić obiektywnie pracę kamermana musiałbyś wrzucić gdzieś na serwer fragment wesela.
ps. A tak na marginesie, czy "zwykłe zbliżenia" to takie pompowanie zoomem? ;-)

Zgadzam się, ze brak statywu to nic dobrego i nie pisalem, ze koles kręcil stabilnie bo nie kręcil co troche widac na filmie. A co do "zblizenia" to slowo to samo co zoom po angielsku i elwirko wg Twojej rady to dobry kamerzysta to taki co uzywa zaaaawsze statywu i nigdy nie dotyka zomma bo od razu pompuje. A to napewno nie prawda ;)

Chodzilo mi o to ze msfilm chce zrobic z wesela jeden wielki teledysk i jak dla mnie troche to na dluzsza mete raczej sie zle oglada, wkoncu prosil o ocene jego stronki i rzeczy na niej zawartych.

wtorek, 9 września 2008, 22:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sirpsycho napisał(a):
Chodzilo mi o to ze msfilm chce zrobic z wesela jeden wielki teledysk i jak dla mnie troche to na dluzsza mete raczej sie zle oglada, wkoncu prosil o ocene jego stronki i rzeczy na niej zawartych.

To nie tak. Na stronie wystawia się zazwyczaj krótkie formy. Łatwe do strawienia dla odbiorcy nie powiązanego w zaden sposób z parą młodą. Ja też tak robię. Umieszczenie np 60 minut tańców z sali znudziłoby najbardziej cieprpliwego widza. MSFILM pokzauje tylko jakie klipy może zmontować i umiescić w weselnym filmie. To są próbki. Nie oznacza to WCALE, że cały film składa się tylko i wyłącznie z teledysków....

środa, 10 września 2008, 07:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona