Teraz jest sobota, 22 września 2018, 11:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 filmowanie na odległość. 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post filmowanie na odległość.
Witam
Jeżeli zgłasza sie do Was klient który bedzie miał wesele 180 km od waszego domu. Jaką podajecie mu cenę tzn. ile doliczacie do ceny przy weselu stacjonarnym. Czy dopisujecie jeszcze koszta związane z hotelem itd. ?

niedziela, 5 października 2008, 14:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: filmowanie na odległość.
wiec wszystko zalezy od tego jaka masz stawke za wesele ...

ja ostatnio krecilem w nowym saczu a mieszkam w Lodzi wiec 320km w jedna strone... doliczylem tylko paliwo za dojazd w obie storny 50gr z 1km...

nie potrzebowalem hotelu poniewaz i tak we 2 jezdzimy takze mozna bylo wracac :))

ale mysle ze doliczanie za nocleg sumy rzedu 100zl-250zl to malo przyjemny aspekt dla mlodych
to juz lepiej policzyc 1zl z dojazdu jako koszt paliwa + exploatacja auta i nie mowic nic o hotelu a w sumie to bedzie w kosztach....

ale tak jak mowie to wszystko zalezy od ceny wyjsciowej filmu
teraz w lipcu bede mial wesele w warszawie z jazdami w obie strony to 300km a za dojazd nie policzylem....
placa tylko za dojazd na plener w tygodniu po slubie... wiec kwestia mysle dobrych checi itp :)

pozdr

niedziela, 5 października 2008, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

artur_hd napisał(a):
ale mysle ze doliczanie za nocleg sumy rzedu 100zl-250zl to malo przyjemny aspekt dla mlodych

pozdr

Jeżeli ktoś wybiera ciebie wiedząc, ze mieszkasz 300 km od niego to chyba liczy się z dodatkowymi kosztami. I nie ma mowy tu o żadnych aspektach. Dojazd 0,83 zł za km w obie strony i hotel zapewniony przez pare młodą. Po 5 godzinach jazdy samochodem pracujesz na weselu 12 godzin, a potem jeszcze jesteś w stanie wracać następne 5 godzin?!? To chyba ostro wciągasz;-)

poniedziałek, 6 października 2008, 07:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nigdy niczego nie bralem :))
NARKOTYKOM MOWIE NIE
KAWIE MOWIE NIE
RedBull is OK ;)

ale mam chyba ponad ludzka wytrzymalosc organizmu :))
pozatym na weselu nie pracuje ciagiem 12h :))
a najwiecej za kolkiem bylem 18h (za tydzien jade do paryza i tez ciageim bedzie 14-15h jazdy)
przy kompie najwiecej siedzialem 72h non stop... wiec da sie ... pozniej sie odsypia kilka dni ale jak dead line jest blisko to nie ma zmiluj trzeba robic :))

a ps. do jazdy autem polecam speed8 ... po tym to nikt nie zasnie :D
pozdrawiam

ps2. i racja kazdy jest inny jedni wola hotel inni wola wlasny dom :) coz :))

poniedziałek, 6 października 2008, 15:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

artur_hd napisał(a):
NARKOTYKOM MOWIE NIE
KAWIE MOWIE NIE
RedBull is OK ;)

a najwiecej za kolkiem bylem 18h (za tydzien jade do paryza i tez ciageim bedzie 14-15h jazdy)
przy kompie najwiecej siedzialem 72h non stop... wiec da sie ... pozniej sie odsypia kilka dni ale jak dead line jest blisko to nie ma zmiluj trzeba robic :))

pozdrawiam

Ja nie mówię o podróżowaniu dla przyjemności, tylko o dojeździe do pracy. To różnica. 72 godziny przy kompie??? Non-stop? Wiesz, bardzo niewiarygodne, nawet na speedzie8 popijanym
red-bulem:-D

poniedziałek, 6 października 2008, 16:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

artur_hd napisał(a):
NARKOTYKOM MOWIE NIE
KAWIE MOWIE NIE
RedBull is OK ;)

pozdrawiam

Rób jak uważasz ale nawet najlepsi długo tak nie pociągną :)

każda nieprzespana noc kiedyś sie zemści jakkolwiek groźnie to nie brzmi :)

poniedziałek, 6 października 2008, 17:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja mam prostą zasadę. Staram się nie brać wesel powyżej 60km, bo po co ? i tak zazwyczaj na ten termin ktoś z okolic mi wpadnie, a jeśli już to daje na dzień dobry cenę wyższą o 200zł + koszty dojazdu około 70gr za km w obie strony zaokrąglone w górę, czyli przy 100km wychodzi 200x0.7=...150zł. Chyba ze trzy wesela tak miałem. A co do hotelu jeśli z młodymi się dogadasz to niech płacą... w sumie nocleg to Twoja sprawa - jesteś wynajęty do filmowania imprezy, a nie do spania... Ja osobiście nie lubię noclegów, bo kto mi sprzętu będzie pilnował, a wracanie z daleka w nocy po robocie też nie jest przyjemne.

poniedziałek, 6 października 2008, 17:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

elwirka napisał(a):
Ja nie mówię o podróżowaniu dla przyjemności, tylko o dojeździe do pracy. To różnica. 72 godziny przy kompie??? Non-stop? Wiesz, bardzo niewiarygodne, nawet na speedzie8 popijanym
red-bulem:-D

wiem wiem nie kazdy moze ... ale niektorzy biegaja 400m poniezej 45sek a ja nigdy nie zszedlem na mniej niz 58s i co tez mam mowic ze nie mozliwe ... a roznica jest straszna !! :(
dawne dobre czasy z przed 3-4 lat ... serio dalo rade :))
czego sie nie robi dla dobrej kasy :))
ps. wtedy jeszcze nie bylo speed8 :P

i troche racji ma:
SylwekK napisał(a):
Ja mam prostą zasadę. Staram się nie brać wesel powyżej 60km, bo po co ? i tak zazwyczaj na ten termin ktoś z okolic mi wpadnie

no chyba ze to np rodzina ludzi ktorym juz krecilem wesele :) wtedy nie podchodze tak do tego :))

ale mysle ze to dosc indywidualna sprawa kazdego uslugodawcy co i za ile :))

poniedziałek, 6 października 2008, 18:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

SylwekK napisał(a):
Ja mam prostą zasadę. Staram się nie brać wesel powyżej 60km, bo po co ? i tak zazwyczaj na ten termin ktoś z okolic mi wpadnie, a jeśli już to daje na dzień dobry cenę wyższą o 200zł + koszty dojazdu około 70gr za km w obie strony zaokrąglone w górę, czyli przy 100km wychodzi 200x0.7=...150zł. Chyba ze trzy wesela tak miałem. A co do hotelu jeśli z młodymi się dogadasz to niech płacą... w sumie nocleg to Twoja sprawa - jesteś wynajęty do filmowania imprezy, a nie do spania... Ja osobiście nie lubię noclegów, bo kto mi sprzętu będzie pilnował, a wracanie z daleka w nocy po robocie też nie jest przyjemne.

I bardzo dobrze Sylwekk! Ja dojeżdżam (jak na razie) do 100 km, ale chyba zmniejszę tę odległość. Jak przychodzi sobota, to nikomu nie chce się jechać tak daleko i każdy chciałby mieć wesele blisko domu. Powiedz mi, jak uzasadniasz cenę o 200 zł wyższą?? Ja mam cennik na stronie www, nikt mi nie zapłaci więcej za usługę dlatego, że jest ona daleko. Co najwyżej zwróci koszt dojazdu. A co do sprzętu, to myślisz, że z pokoju hotelowego ci go zwiną?? To gdzie ty sypiasz??!! ;-) Może dla bezpieczeństwa kamera pod poduszką, halogeny pod łóżkiem, a statywy przykręcone do kaloryfera:-D

wtorek, 7 października 2008, 10:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

elwirka napisał(a):
Ja mam cennik na stronie www, nikt mi nie zapłaci więcej za usługę dlatego, że jest ona daleko...

Zawsze pytam gdzie wesele jak pytają o wolny termin. Temat kosztów zazwyczaj poruszony jest na końcu rozmowy :-) no i nie mam cennika na stronie www, bo nie mam do tego celu strony 8) (chociaż i przez stronę o steady kilka par do mnie trafiło)

elwirka napisał(a):
A co do sprzętu, to myślisz, że z pokoju hotelowego ci go zwiną?? To gdzie ty sypiasz??!! ;-)

...jak to gdzie? W domciu :)

wtorek, 7 października 2008, 11:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]