Teraz jest niedziela, 29 listopada 2020, 00:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ocena montażu MAM TALENT 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Ocena montażu MAM TALENT
Cytuj:
kieślowskiego? a znasz choć jedno nazwisko montujących jego filmy montażystów?

znam, znam - tylko chyba w tym gronie trzeba mówic nie tylko o montazystach, ale również o fotografujących - zajmujecie się przecież tym i tym

mój The Best Kieślowski - czyli AMATOR (jaki ładny tytuł na to forum:) był montowany przez panią Nawrocką, która sporo montowała u Wajdy oraz sporo produkcji dla dzieci; zdjęcia też tam robił nie byle kto bo Petrycki, który miedzy innymi genialnie kręcił młodego LINDĘ w KOBIECIE SAMOTNEJ

inny niezły Kieslowski to oczywiście PODWÓJNE ŻYCIE WERONIKI - Idziak to sfotografował - każdy o tym wie, nie wiem kto montował

dajmy spokój już z tym tematem; przepraszam wszystkich, że z tym wyjechałem - więcej się nie powtórzy; na szcęście po małej prowokacji trochę opinii się pojawiło - ja się swoje dowiedziałem: ktoś ma takie samo odczucie jak ja, czyli nie jestem tak do końca popierzony, że tylko ja neguję obowiązujące i "uznane" wzory

jak zwykle na tym forum, a zauważyłem to też przy innych wątkach, zaczeliście się "kłócić" między sobą i to zupełnie na inny temat; jesteście z tym elementem przesympatyczni :):):)

tych co się poczuli obrażeni - jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że więcej nie włączę MTV (to do kogoś konkretnego - On wie)

pg

DZIEŃ ŚWIRA

wtorek, 14 października 2008, 11:20
Stały bywalec
Stały bywalec

A wracając do tematu mam pytanie, jakich oni używają efektów przejść?. Chodzi mi szczególnie o przebijanie przez biel (tak bym to opisał)

sobota, 10 października 2009, 21:22
Moderator
Moderator

wijatar napisał(a):
A wracając do tematu mam pytanie, jakich oni używają efektów przejść?. Chodzi mi szczególnie o przebijanie przez biel (tak bym to opisał)

No nie oglądam, to nie powiem, chociaż przebijanie przez biel, skojarzyło mi się z: przenik / parę białych klatek / przenik...,
ja jednak nie o tym. Chciałem Ci podziękować za przypomnienie tematu, który nastroił mnie pozytywnie do życia. Ot taki na przykład sympatyczny cytat:
pgrzyb2 napisał(a):
...czyli nie jestem tak do końca popierzony...
pg

No i jak się tu nie uśmiechnąć, po takim dictum? :D

niedziela, 11 października 2009, 00:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a co to za popieprzone odgrzebywanie popieprzonego tematu ??? :wink:

pg

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 11 października 2009, 08:06
Moderator
Moderator

Najbardziej niesamowici są ci, którzy wstawiają na forum jakieś pytanie, sądząc, że wszyscy natychmiast dostaną powiadomienia o nim, nie wiem SMS-ami itp i ślizgiem zaatakują komputer, by na nie odpowiedzieć, jeśli jednak tego nie zrobią pojawia się kolejna wypowiedź usera, zaraz pod poprzednią i to w obrębie bardzo czesto krótkiego czasu, w bardzo niegrzeczny sposób wyrażająca swoje niezadowolenie z braku tych odpowiedzi.
Jeśli jednak zaczynają się pojawiać obelgi i gorzkie żale, że nikt akurat może nie miał ochoty odpisywać na wątek, jest to już przegięcie!!!

niedziela, 11 października 2009, 16:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Montażysta Darek A - jeżeli do mnie "pijesz" to absolutnie nie rozumiem dlaczego? :?:

ktoś dokładnie po roku czasu odgrzebuje wątek, kotin się uśmiecha na temat "popieprzenia" - ja się dziwię w sposób "popieprzony" - o co Ci chodzi :?: :?:

cenię Cię za fachowość, jednak jeśli chodzi o wyczucie nastroju to już niebyt :cry:

pg

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 11 października 2009, 17:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2