Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 08:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 przepychanki 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post przepychanki
wątek jest wydzieloną częścią innego wątku. proszę o trzymanie się tematów i nie wszczynanie niemerytorycznych kłótni. moderator

night_84 napisał(a):
wiesz "TOKKSA" ja zaczynam dopiero zabawę z kamerowaniem i programami obróbki wideo, spodobało mi sie i w ramach nauki moge robić coś co umiem w innym programie. Fotografuje śluby zawodowo, i wiele już widziałem, ale skoro jesteś taki "debeściak" zaglądnąłem na twoją stronę i sorry ale znam fotografów którzy robią zdjęcia lepiej za 500zł.. Nakładanie szmirowatych ramek na nieudane fotografie nie pomaga.. Robienie nieumiejętne B&W nie pomaga, aaa zapomniałem pewnie dodajesz efekty B&W i sepie ponieważ nie masz pojęcia o WB bo na kolorowych to ewidentnie widać. mieszanie zdjęć kolorowo czarno białych i ramek rozmyć poruszeni jeszcze cholera wie czego nie jest fajne.. Kiedyś młodzi będą się śmiać z tego że takiego "FOTOGRAFA" zatrudnili bo będzie można takie efekty o ile nie dużo lepsze robić w darmowych programach a zdjęcia jak były tak będą beznadziejne. Pamiętaj jak długo będziesz żył ze zdjęcia same się bronią i nie potrzebują żadnych "eksplozji".

To ode mnie bo się na tym znam, nie musisz mi dziękować za konstruktywną opinie, ale skoro zapytałem to pewnie dlatego że nie mam o tym pojęcia(muzyce do slideshow) i proszę o opinie takich co wiedzą i chcą się tym podzielić, jakieś głupie docinki najlepiej zafundować sobie przed lustrem

Witam. Dziękuje za wszelkie uwagi, są one dla mnie bardzo cenne, tym bardziej że są wyrażane przez profesjonalistę. Niemniej jednak sam podejrzę Twoje prace, być może sam dostrzegę w nich coś co zainspiruje mnie lub odkryje na nowo fotografie. Skoro w niku masz 84 to zapewne jest to data Twych urodzin a więc i bagaż doświadczenia masz duży. Chętnie usłyszę opinię jak zamieszczę nowe zdjęcia po tym sezonie...niestety tamte są dość stare. Chętnie poznam wszelkie uwagi dotyczące tychże zdjęć, ale jeśli można to proszę przesłać je na priva...jestem szczerze tym zainteresowany.

Pozdrawiam

http://www.tokksa.pl
http://www.tokksa.pl/wild.php
http://www.facebook.com/pages/Tokksa/14 ... 140?v=wall

http://vimeo.com/tokksa
http://vimeo.com/tokksawild/videos

środa, 15 października 2008, 17:09
Bywalec
Bywalec

Post Re: jakie utwory dodajecie do ślubnego slideshow 'u?
co do ciebie tokksa ty mi pomogłeś.. co do bagażu doświadczeń fotografowałem śluby jako pomocnik od "małego".. moja przygoda ze światłem zaczęła się jeszcze w erze gdzie o PSie nikt nie wiedział więc sugerowanie się wiekiem nie wiele tu ci pomoże. Widzę że jako takie pojęcie masz o fotografii ale niestety strasznie ją PSujesz.. Niestety ja bym się nie brał za branie pieniędzy taką fotografią ponieważ było by mi wstyd.. tak jak już wspominałem nie lubię tandety i efektów które nie są do zrobienia bez użycia programu graficznego.

PS: "Twoje prace, być może sam dostrzegę w nich coś co zainspiruje mnie lub odkryje na nowo fotografie." moje prace to moje prace i nie lubię pokazywać ślubnaków komuś kto chce się uczyć , poza tym ktoś kto idzie zarabiać powinien mieć już swój styl..jak się zadomowię na tym forum to chętnie wrzucę linka, niestety na 4os 2 okazały się nie miłe..

środa, 15 października 2008, 17:45
Moderator
Moderator

night_84 napisał(a):
... niestety na 4os 2 okazały się nie miłe..

No a Ty jak się na tym tle prezentujesz? To tylko pewność siebie, świadomość swojej wartości, czy...?

środa, 15 października 2008, 18:14
Bywalec
Bywalec

"No a Ty jak się na tym tle prezentujesz? To tylko pewność siebie, świadomość swojej wartości, czy...?"
Przepraszam bardzo ale to nie ja zacząłem głupimi docinkami typu "może za ciebie zrobić" "kat" itd.. Nie lubię takich ludzi i uważam że nie powinni się odzywać ośmieszając bo sami nie są idealni! Owszem poleciałem po bandzie i jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, ale skoro innych się ośmiesza trzeba być przygotowanym na odwet czasem z innej beczki.
nie mniej jednak uważam że był to watek który niczego nie wniósł do życia tylko mmstudio i jurekwejh za co im bardzo dziękuje.

PS wypowiedz z innego forum:
Niedawno robiłem taką prezentację i w sumie muzyka wyszła tak spontaniczne. Oczywiście też odnosiła się do pokazywanych zdjęć. Najpierw przedstawienie całej rodziny od najstarszych - Andrea Bocelli - Vivo Por Ela - piękna piosenka poszła jako pierwsza. Potem przedstawienie zdjęć z najbliższą rodziną to był Mc Hammer - Can't Touch this - na wesoło. Potem zdjęcia szkolne pary młodej - Elektryczne Gitary - Dzieci. Potem zdjęcia wspólne pary młodej z wakacji kawalerskich - Kanikuly oczywiście. Potem przygotowania przedślubne to Brodka - Miał być ślub. W sumie trochę spasowane i na wesoło.

itd a tu skąd taka nienawiść!?

środa, 15 października 2008, 18:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

night wrzuc wreszcie te fotki do oceny, taka rozmowa na sucho nie ma większego sensu. Dalej czekam na namiar na tego fotografa i próbkę jego prac. Pozdrawiam

środa, 15 października 2008, 20:10
Bywalec
Bywalec

podsumowując:
to dobrze że odpowiedzieli nijak, a wręcz kpiąco..
jak ktoś nie chce się dzielić to nie i po sprawie, jak wam nie pasuje że laik zadaje pytania to nie wpuszczajcie nowych.. dziwne to to, jeżeli ktoś uważa że zjadł zęby na podkładaniu muzyki i jest to jego tajemnica zawodowa to po kiego się odzywa! nie lubię jak ktoś się naśmiewa i już wr.

ps:
zdjęcia jak zdjęcia jeden umie filmować drugi umie robić zdjęcia, mam swoje laboratorium i widzę kto jakie robi. Fotografia to nie jest strona www i na niej 3 pary: aby ocenić fotografa trzeba zobaczyć 120 odbitek 15x21 z jednej imprezy i dopiero wtedy można rozmawiać o klasie fotografującego. widziałem płacz młodej nie raz jak taki geniusz ze stroną jak marzenie robił zdjęcia, bo był 200zł tańszy, ale też widziałem gości co robią po 500zł dorabiając i mają oko do zdjęć ale to tylko i wyłącznie przyszła konkurencja..
PS2:
moderuj tak tylko aby zostały wątki związane z tematem!

czwartek, 16 października 2008, 00:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy na stronie Tokksy jest 120 fotek? Nie naliczyłem tylę więc dlaczego oceniasz Tokkse i jego fotografię, sam sobie zaprzeczasz, zdecyduj się chłopie. Posiadanie własnego laboratorium nie upoważnia cię do wydawania opinii o innych fotografiach, najpierw zaprezentuj swoją twórczość ( nieważne czy w internecie czy przy pomocy innego narzędzia) a dopiero oceniaj pracę innych, każdy ma inny gust i spojrzenie na swoje zdjęcia, jeśli klientom podobają sie zdjęcia Tokksy to nie masz prawa do tak stanowczej oceny jego prac. Powtarzam jeszcze raz, najpierw zaprezentuj swoje prace a wtedy będziesz miał prawo do oceny innych. Pozdrawiam

czwartek, 16 października 2008, 07:27
Bywalec
Bywalec

Post Re: przepychanki
Grafik77 a coś ty sie taki obrońca zrobił. toksa myśli po zdjęciu a nie przed co widać, podejrzewam że prezentuje swoje najlepsze prace i nakładanie ramek i wszystkie inne tam prezentowane tuningi zdjęć mijają się z celem, czyli taki gość odpada po pokazaniu pierwszych prac.. i po jaką cholerę tu śmiecisz! więcej nie odpowiem na tak głupie dywagacje.

czwartek, 16 października 2008, 08:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

night_84 napisał(a):
moje prace to moje prace i nie lubię pokazywać ślubnaków komuś kto chce się uczyć , poza tym ktoś kto idzie zarabiać powinien mieć już swój styl..jak się zadomowię na tym forum to chętnie wrzucę linka, niestety na 4os 2 okazały się nie miłe..

Widzisz, sam chcesz by ci pomagano a Ty komuś pomogłeś?
Na tym forum jeszcze nikomu nie pomogłeś, wyraziłeś tylko 1 opinie o XP vs Vista i tyle.
search.php?keywords=&terms=all&author=night_84&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Skoro jesteś takim pro fotografem z labem to po kij zabierasz się za filmowanie sory kamerowanie?

Dalsza rozmowa mija się z celem..

http://www.tokksa.pl
http://www.tokksa.pl/wild.php
http://www.facebook.com/pages/Tokksa/14 ... 140?v=wall

http://vimeo.com/tokksa
http://vimeo.com/tokksawild/videos

czwartek, 16 października 2008, 08:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam
Przyglądam się temu wątkowi i trochę mnie krew zalewa. Koleś sam prosi o pomoc w zasugerowaniu utworów do kompozycji wideo, ale sam napisał, gdy został poproszony przez TOKKSE, o próbkę jego fotek, że on nie pokazuje swoich prac tak więc jeśli ty nie zamierzasz się z nikim dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami, to nie oczekuj jakiej kolwiek pomocy lub sugesti rzwiązań związanych z filmowaniem od nas. Poza tym łyknij sobie trochę nerwosolu bo jesteś bardzo wybuchowy. Jak na razie w ogóle niemamy podstaw sądzić że jesteś nawet fotografem, bo do tej pory tylko masz pretensje do wszystkich, jak małe dziecko które nie dostało zabawki. Wielu anonimusów kręci się po necie niktórzy podają się za sławnych, uzdolnionych, a niektórzy za pięknych. Ty widzę należysz do tej grupy. Ja na twoim miejscu przestałbym odwiedzać to forum, i zajął się tym co jak młówisz wychodzi ci najlepiej. Bo jeśli chcesz filmować mając tak dużo pracy jak ty, to staniesz się marnym filmowcem, tak jak marnym jesteś fotografem. Jeśli jest inaczej to rozwiej nasze wątpliwości. :twisted: :mrgreen:

czwartek, 16 października 2008, 09:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

night ten wątek został założony po to żeby nie zaśmiecac poprzednich wątków, nie wiem czy zauważyłeś? z szacunku dla forumowiczów proszę żebyś dokładnie pisał ich nicki(nie toksa a TOKKSA). Napisałeś prawie 30 postów ale w żadnym nikomu nie pomogłes ani nawet nie powiedziałes nic konstruktywnego, zacząłeś od obrażania wszytkich i wszystkiego oraz niesłusznego oceniania prac innych nie pokazując własnego warsztatu.
Co do usunięcia wątku jeśli chłopaki chcą to dla mnie moze on nie istnieć bo nie wnosi on nic ciekawego do forum. Chociaż chciałbym jeszcze zobaczyc link do prac Pana nighta i po ocenie jego prac przez zainteresowanych ten wątek stanie sie zbyteczny. Pozdrawiam

czwartek, 16 października 2008, 09:36
Moderator
Moderator

Cytuj:
Chociaż chciałbym jeszcze zobaczyc link do prac Pana nighta i po ocenie jego prac przez zainteresowanych ten wątek stanie sie zbyteczny

także chciałbym zobaczyć ciekawe zdjęcia, bo interesuję się fotografią nie tylko ruchomą. zaczynałem od zenitha 12XP (bo mnie smiena śmieszyła) więc mam nadzieję, że jestem godzien zobaczyć choć widoczek lub jakiś powalający portrecik pana night'a. choć być może już widziałem, bo skoro taki jest dobry to podejrzewam, że na innych forach czy fotoblogach swoje zdjęcia prezentuje.

pozdrawiam

czwartek, 16 października 2008, 09:42
Moderator
Moderator

Cytuj:
na 4os 2 okazały się nie miłe..

ja nie jestem miły :mrgreen: od tematu > młodzi gniewni > jestem złośliwy :P
zapraszam to tego tematu kol. Elwirkie

i bardzo proszę zamiast pisać pierdoły > zaprezentuj to o czym piszesz ?????
jeśli kol. Elwirka i ja wyrazimy pozytywną opinię to ;
1 podaruję tobie moje plugin w którym nie starcisz nic z jakości zdjęć oraz poruszania się w 3D ze zdjęciami > edytor obrazu 3D ( już zrobiłem instalkie do pinnacle 12-cie ) czyli do wersji jaką posiadasz ( w kpl. będzie też klucz wszystkich kolorów nawet alpha ) oraz kilka innych super pluginów .
2 zdradzę tobie moje melodie/piosenki

tak więc chwal się a nie pisz pierdoły :mrgreen:

czwartek, 16 października 2008, 10:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

night_84 nie bądź cykor dawaj link :twisted:

Cytuj:
ja nie jestem miły :mrgreen: od tematu > młodzi gniewni > jestem złośliwy :P

to fakt :mrgreen: :wink: :D

pozdrawiam

czwartek, 16 października 2008, 10:06
Moderator
Moderator

Cytuj:
podaruję tobie moje plugin w którym nie starcisz nic z jakości zdjęć oraz poruszania się w 3D ze zdjęciami > edytor obrazu 3D ( już zrobiłem instalkie do pinnacle 12-cie ) czyli do wersji jaką posiadasz ( w kpl. będzie też klucz wszystkich kolorów nawet alpha ) oraz kilka innych super pluginów

czy mógłbyś założyć wątek i choć pokrótce opisać wraz z linkami, jakie narzędzia potrzebne są do pisania pluginów pod pinnacle? może i ja bym coś dopisał, mam kilka procedur, które mogłyby zostać wykorzystane.

pozdrawiam
PS. ile PS12 ma ścieżek video?

czwartek, 16 października 2008, 10:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona