Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 23:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Co wy na to? :) 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Co wy na to? :)
uzgodniłem film ze studniówki na 2,5 godz, obejrzeli kawałek i wsio im pasowało ,nikt z uczniów nie zaprotestował,że za mało. Za tydzień dostaję telefon, że ktoś zaproponował im 3 godziny i mi już dziękują za usługę :?

czwartek, 23 października 2008, 22:44
Moderator
Moderator

Pojedź po całości i przebij na 3,15 :wink: .

czwartek, 23 października 2008, 23:08
Bywalec
Bywalec

"Za tydzień dostaję telefon, że ktoś zaproponował im 3 godziny i mi już dziękują za usługę"

Czasami z takich "klientów" lepiej samemu zrezygnować niż później się pieklić, że materiał nie tak zmontowany lub 3 minuty za krótki.

Miałem we wrześniu parę młodą, która przyszła do mnie w poniedziałek a w sobotę miała ślub, bo wcześniej kamerzysty nie chcieli ale im się odmieniło, co śmieszniejsze to chcieli żebym im to zrobił taniej "last minute" powiedziałem, że to nie wycieczka na Kretę. Jako że mam kilka kamer to wysłałem operatora i kręcił za cenę usługi EXTRA ;-) Przypadek w 100% prawdziwy.

Pozdrawiam

piątek, 24 października 2008, 13:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

patrycjush napisał(a):
Miałem we wrześniu parę młodą, która przyszła do mnie w poniedziałek a w sobotę miała ślub, bo wcześniej kamerzysty nie chcieli ale im się odmieniło, co śmieszniejsze to chcieli żebym im to zrobił taniej "last minute" powiedziałem, że to nie wycieczka na Kretę. [/color]

Bardzo dobry tekst z ta wycieczką na Kretę. Ponieważ mam takie same przypadki, to pozwól, że kiedyś cię zacytuję:-)

niedziela, 26 października 2008, 11:04
Bywalec
Bywalec

Witam,
Ja osobiscie zgadzam sie z wypowiedzia tej Pani
i mysle, ze gdybym byl w studio na jej miejscu,
(mialem okazje, bo dzwonili do mnie)
to bym wypowiedzial sie podobnie.

Aby zrozumiec to, ze tamta Pani ma racje, wystarczyloby przejzec filmy wysylane na konkursy filmowe, w ktorych jest ograniczenie czasowe do 10 min.

Wowczas zauwazylibyscie, ile emocji i ile tresci mozna zawrzec w tak krotkim czasie.

Pozdrawiam i zycze wiecej elastycznosci:-)
Rafał

niedziela, 26 października 2008, 13:35
Bywalec
Bywalec

Cytuj:
Bardzo dobry tekst z ta wycieczką na Kretę. Ponieważ mam takie same przypadki, to pozwól, że kiedyś cię zacytuję:-)

Oczywiście pozwalam. Mina młodych jak im mówię taki tekst jest bezcenna.

Cytuj:
Aby zrozumiec to, ze tamta Pani ma racje, wystarczyloby przejzec filmy wysylane na konkursy filmowe, w ktorych jest ograniczenie czasowe do 10 min.

Gdzie można zanlesc taki produkcje?

niedziela, 26 października 2008, 14:49
Moderator
Moderator

lepiej zapytaj się na jakich szybkościach podglądu w DVD ogląda się filmy z wesela które ślubokręt/kameroman robi w 4 dni :mrgreen: kobieta ma rację około 15 minut , no góra 30 minut :mrgreen: czytając to forum to nie tylko ręce opadają :oops: na jakim poziomie są świadczone usługi .

zero znajomości sprzętu >> zero znajomości obsługi programu do montażu , ale za to jakie Ego ???? :mrgreen:

niedziela, 26 października 2008, 17:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
czytając to forum to nie tylko ręce opadają :oops: na jakim poziomie są świadczone usługi .

zero znajomości sprzętu >> zero znajomości obsługi programu do montażu , ale za to jakie Ego ???? :mrgreen:

...i to wszystko wyczytałeś z tego co piszę?!

... :) jasno(ciemno)widz jakiś...

niedziela, 26 października 2008, 18:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

TOKKSA napisał(a):
Wg mnie ceny powinny oscylować na poziomie 1,5-2tyś euro jak to ma miejsce w europie, a za fotografie nawet sięgają 3tyś. Nic trzeba panowie podnosić poziom usług nie zapominając o cenach.

znowu się wetnę i znowu oberwę :)

TOWAR jest wart tyle ile za niego chce zapłacić KLIENT

KLIENT zapłaci tyle ile to jest warte na RYNKU

kiedyś były dwa przedmioty; kto studiował kilkanaście lat temu ten kojarzy - ekonomia socjalizmu i ekonomia kapitalizmu - teraz jest tylko jedna ekonomia - ekonomia RYNKU

pamiętaj, ze mówimy tutaj o wyzszych poziomach piramidy Maslowa - to nie jest socjal i bezpieczenstwo - to juz wartości dodane i tego nie trzeba, ale można kupić

chcesz 2 tys EURO? - to tyle żądaj - bedziesz dobry - tyle dostaniesz, ale musisz to obronić i wyrobic sobie markę a nie czekać na cennik "urzędowy"

sorry, ale nie wytrzymałem ...

pg

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 26 października 2008, 19:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

romanek11 napisał(a):
No tak, kilka lat temu krzywy wizerunek kamerzysty "wykreował" nam film "Wesele".

byliście bohaterami u Wyspiańskiego i potem Wajdy????? szacun....

pg

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 26 października 2008, 19:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

rafilm napisał(a):
....Aby zrozumiec to, ze tamta Pani ma racje, wystarczyloby przejzec filmy wysylane na konkursy filmowe, w ktorych jest ograniczenie czasowe do 10 min.
ł

jakie festiwale maja ograniczenie do 10 min?
może mógłbyś podać jakiś tytuł współczesnego filmu adekwatny do Twej wypowiedzi?
nie mówiąc już o ewentualnych filmach do ściągnięcia i edukacji szacownego grona starych nudziarzy:)

niedziela, 26 października 2008, 19:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pgrzyb2 napisał(a):
romanek11 napisał(a):
No tak, kilka lat temu krzywy wizerunek kamerzysty "wykreował" nam film "Wesele".

byliście bohaterami u Wyspiańskiego i potem Wajdy????? szacun....

pg

...taaak, to jest trzeci najstarszy zawód świata: (1) prostytucja, (2) korupcja, (3) zawód po odebraniu filmu od kiepskiego kamerzysty...

gorące pozdo :)

Ps.: ale o filmie Smarzowskiego to słyszałeś?!

niedziela, 26 października 2008, 20:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

romanek11 napisał(a):
...taaak, to jest trzeci najstarszy zawód świata: (1) prostytucja, (2) korupcja, (3) zawód po odebraniu filmu od kiepskiego kamerzysty...

gorące pozdo :)

Ps.: ale o filmie Smarzowskiego to słyszałeś?!

jeszcze była POLITYKA I KAPŁAŃSTWO, ale moze rzeczywiście na dalszych miejscach ....

to to "dzieło" dla nieletnich i gospodyń domowych ???

pg

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 26 października 2008, 20:24
Moderator
Moderator

romanek11 napisał ;
Cytuj:
jasno(ciemno)widz jakiś...
byłem klientem jednego partacza Slubowkręta/kameromana .

mam szacunek i cenię ludzi > wideo-filmowców którzy ciężko pracują oddając towar zgodny z oczekiwaniami klienta .

chyba czytamy różne fora/posty ????? :roll:

niedziela, 26 października 2008, 20:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

15 minutowy skrót nawet gratis czemu nie.Powiem wam szczerze ze powinnismy dawac to młodym aby nie zamęczali swoich gosci 3 godzinnym filmem przy kazdej zmianie telewizora. :D Jestem za.

Ps. Pomalutku zmienia sie nasza branza ale caly czas niestety idzie to zbyt wolno.Myśle ze za 10 lat film z wesela bedzie nie dłuzszy niz 1,30 do 2godzin.Fora tego typu są potrzebne bo bardzo wielu cos jednak pozytywnego stąd wynosi.Filmujemy coraz lepszym sprzetem,wymieniamy sie doswiadczeniami z zagadnień montazu czy kadrowania.Podnosmy swoje umiejetnosci ,ceny i SKARACAJMY FILMY!

Do kolegi Tokssa.Co do cen wszystko sie zgadza ale u nas srenia płaca jest duzo nizsza niz w europie wiec wiesz....

niedziela, 26 października 2008, 21:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona