Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 09:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Kurs wideofilmowania.... 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Kurs wideofilmowania....
Orientujecie sie moze, gdzie i kiedy odbedzie sie jakis sensowny i godny polecenia kurs lub szkolenie z wideofilmowania? Z gory dziekuje za pomoc...

pzdr

niedziela, 21 grudnia 2008, 14:44
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Kurs wideofilmowania....
Proszę spróbować w Stowarzyszeniu Wideofilmowców Polskich w Żyrardowie.Prowadzili kursy w różnych miejscach Polski i o różnym stopniu zaawansowania uczestników.

wtorek, 30 grudnia 2008, 19:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ciekawskodociekliwy napisał(a):
Proszę spróbować w Stowarzyszeniu Wideofilmowców Polskich w Żyrardowie.Prowadzili kursy w różnych miejscach Polski i o różnym stopniu zaawansowania uczestników.

No nie wiem czy to aby dobre miejsce. Ostatnio gdy miałem z nimi kontakt to najważniejsze co chcieli uzyskać, cel jaki był to... pozyskać ode mnie kaskę na składkę. Pytam: co z tego będę miał? (takie czasy, że płacę to wymagam) odp.: będę "członkiem" ekskluzywnego stowarzyszenia profesjonalistów... ble, ble, ble...
Miałem pytanie, potzrebowałem pomocy... kompletna zlewka - zapłacisz, będziemy rozmawiać... z ZAiKS'em lepsza rozmowa była...

no tak mi poszło, może komuś poszło lepiej... :(

wtorek, 30 grudnia 2008, 22:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Romanek bzdury opowiadasz, PSW nigdy nie wyciagało kasy od osób uczestniczących za żadne członkowstwo i nigdy do tego nie namawiało. Powiedz mi prosze na którym kursie byłes ( podaj okres i rok) a może byłeś na Lidze Mistrzów w PSW, jeśli tak to powiedz w którym roku wtedy merytorycznie ustosunkuje sie do twojego postu. Bo takie oskarżanie kogokolwiek bez podania dowodów ani szczegółow ma sie nijak do tego co piszesz?

wtorek, 30 grudnia 2008, 22:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Na każde szkolenie lub Ligę przygotowani są wyśmienicie zawsze są uznani wykładowcy i bardzo dobre warsztaty. Pokaz najnowszych kamer z firmy Beiks, nowych produktów Fotonu oraz bardzo dobre kursy softów Adobe Premiere, Avid, Edius i Photoshop. Wykłądowcy zawsze słuza radą i są do dyspozycji uczestników wię nie pleć bzdur o wyłudzaniu pieniedzy przez kogokolwiek bo mijasz sie po prostu z prawdą.

wtorek, 30 grudnia 2008, 22:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Grafik77 napisał(a):
Romanek bzdury opowiadasz, PSW nigdy nie wyciagało kasy od osób uczestniczących za żadne członkowstwo i nigdy do tego nie namawiało. Powiedz mi prosze na którym kursie byłes ( podaj okres i rok) a może byłeś na Lidze Mistrzów w PSW, jeśli tak to powiedz w którym roku wtedy merytorycznie ustosunkuje sie do twojego postu. Bo takie oskarżanie kogokolwiek bez podania dowodów ani szczegółow ma sie nijak do tego co piszesz?

Staram się nie oburzać ale "bzdury piszesz" podnosi mi ciśnienie!
W 1998 roku chciałem "uzyskać poradę, żeby uzyskać poradę" (innymi słowy, szukałem dojścia do źródła informacji!).
Paniusia mi powiedziała, że jakakolwiek rozmowa może być prowadzona po zapisaniu się do nich i opłaceniu skłądki rocznej (słonej - nie pamiętam kwoty ale była spora), odczekaniu do następnego zjazdu jakiegoś zarządu, który mnie przyjmie albo nie... itd. Nawet przesłali mi wniosek i druk przelewu... nie przelałem!

Jeśli coś piszę to piszę - bzdury mnie się nie imają, za stary jestem na to i na to żeby dać się obrażać.

(pierwszy raz na tym forum ktoś do mnie w te słowa uderza!)
i to jeszcze w sylwka :( taki smutek :)
Pozdrawiam - i wiem co mówię - jak pozdrawiam to pozdrawiam :( :) :D

środa, 31 grudnia 2008, 14:04
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Stowarzyszenie zawsze służyło radą wszystkim bez wyjątku.
Bez względu na porę dnia można zawsze liczyć na pomoc prezesa i sekretarza .
To samo można powiedzieć o prowadzących zajęcia na kursie,służyli radą nie tylko w czasie kursu ale i po jego zakończeniu .

środa, 31 grudnia 2008, 14:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ups!
stowarzyszenie przyjacół stowarzyszenia - sorry - nie wiedziałem - wychodzę
pozdrawiam :)

Miałem takie doświadczenie z tą instytucją i tyle tylko wiem ile mnie z nimi spotkało.

Nic więcej - jeśli komuś pomogli to chwała im - mnie nie.
Utrzymam swoje prawo do posiadania i wyrażania swojej opinii.
Mimo wszystko.

Strasznie się tu podkręciła temperatura - a nie o to mi (nam) chyba chodziło, prawda?

środa, 31 grudnia 2008, 15:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak sama nazwa mówi jest to Stowarzyszenie a nie Informacja Turystyczna. Czy dzwoniąc do np Pomocy Technicznej Pinnacle lub do Beiksu i mówiąc ze masz soft ale nie zakupiony od nich uzyskasz jakąkolwiek pomoc? Nie sadze przynajmniej w przypadku moim i moich znajomych nic takeigo nie miało miejsca wiec nie rozumiem twojego oburzenia że nikt nie udzielił ci informacji. Pozdrawiam.
P.S. Poprzedni post był pisany 30 tego grudnia wiec nie w sylwestra.

środa, 31 grudnia 2008, 15:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

samo P.S.: czytałem go i odpisałem 31, a to jest Sylwester - "przeżywam" treść postu gdy go czytam a nie wtedy gdy go piszesz... Tak mam, może inni mają inaczej. (tu miałem dodać jakiegoś emota ale już mi się nie chce).

środa, 31 grudnia 2008, 15:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]